Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik ha küldök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha küldök neki egy hiányzol üzenetet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz a reakciója ha csak annyit írok neki hogy "hianyzol"? Szakítás után 3 héttel vagyunk, nem beszéltünk azóta de nekem hiányzik és nem bírom ki hogy ne írjak rá. Regényt nem akarok írni gondoltam elég egy hiányzol is. Ne azt mondjátok hogy ne írjak meg stb, arra valaszoljatok mi lesz a válasz rá :D akié bejön meghívom valamire

2018. máj. 20. 17:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Még nem írtam neki. Elbizonytalanodtam, félek a választol es az újabb "látta" jeltol :) de ha mégis írok akkor elmondom mi lett belőle
2018. máj. 21. 21:52
 12/24 anonim válasza:
Már énis kiváncsi vagyok mi lett, sajna énis ebben a helyzetben vagyok :(
2018. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben...

Történt azóta valami? Hogy vagytok?

2018. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Őszintén? Én egyre rosszabbul. Egyszerűen bármennyire is akarok, nem tudok túllépni rajta. És nem, nem írtam neki még mindig. Félek hogy megutál. Nem hiszem hogy fogok neki írni, bízok abban hogy megkeres mert egyszerűen másba már nem tudok kapaszkodni
2018. jún. 3. 09:15
 15/24 anonim válasza:

Előző vagyok.

Sajnálom... Ugyanígy érzek én is, bár mi nem olyan rég szakítottunk.

(Ha szeretnél beszélgetni írhatsz privit.)

2018. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Én is így vagyok. :(

Én is szeretnék neki írni, de nem tudom... Múlt héten ő írt nekem, de nem tudom jó ötlet e ha én is ráírok.

2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ha ő írt neked az nem rossz jel:) és ha beszéltetek, ha láttad hogy "érdeklődik" nem pedig lekezelő akkor nyugodtan írhatsz hisz ő is írt
2018. jún. 10. 09:33
 18/24 anonim válasza:
Történt valami azóta?
2018. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Július közepén voltam satrazos buliba ő is ott volt, egész este kerultuk egymast. Dumaltam egy pasival ott, és egyszer csak odajött hozzám az exem. Nagyon leitta magat, lesmarolt kétszer, mondta hogy miattam ivott ennyit es stb. Én emberségből nem hagyhattam egyedul csak ram hallgatott beraktam a satorba aludni. Nem éltem bele magam semmibe mert tudtam hogy részeg volt és nem gondolta komolyan a csókot. Aztán 2 nap múlva ramirt, megkoszonte hogy torodtem vele, es 2 hetig minden nap beszéltünk. Olyanokat írt hogy miért nem aludtam vele, sajnálja hogy igy alakult,sajnalja hogy nem volt jozaan amikor megcsokolt es hogy ő jozanon igazat mond stb. Végre elkezdtem bízni hogy lehet valami újra majd egyik pillanatról a másikra nem írt vissza. Nagyon ki voltam újra de nem.irtam.neki. Azota nem is beszéltünk :) de valahogy nem értem, minek írt olyanokat?minek irt minden nap?minek irta hogy jozanon a legőszintébb? Érzem hogy valami más van/volt a háttérben nem pedig az hogy nem szeret vagy másik lány. De ez van, megy az élet tovább sebekkel is😅
2018. aug. 1. 20:34
 20/24 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt is mondta, hogy azt hitte hazamentem a pasival azért itta le magát annyira😅
2018. aug. 1. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!