Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik ha küldök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha küldök neki egy hiányzol üzenetet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz a reakciója ha csak annyit írok neki hogy "hianyzol"? Szakítás után 3 héttel vagyunk, nem beszéltünk azóta de nekem hiányzik és nem bírom ki hogy ne írjak rá. Regényt nem akarok írni gondoltam elég egy hiányzol is. Ne azt mondjátok hogy ne írjak meg stb, arra valaszoljatok mi lesz a válasz rá :D akié bejön meghívom valamire

2018. máj. 20. 17:26
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Istenem ezek a pasik... :D

Az én exem két hónap után írt rám és hosszasan ecsetelte mennyire sajnálja ami történt és ha lehetne jóvátenné, az ő hibája minden, stb.

Közbe belefutott pár csipkelődő, flörtölő hangvételű megjegyzésbe is és mondta, hogy döntsem el mit akarok tőle és majd írjak, addig meg ő is gondolkodik.

Aztán az egész napos beszélgetés végén, azt mondta, hogy ő igazából nem azért írt, hogy visszajöjjön, nem biztos, hogy menne neki újra.


Szerintem még ők sem tudják mit akarnak...

A te exedet sem értem, nem tudom megfejteni mi lehet a fejükben. :/

2018. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nekem ne is mondd😅 hát igen eléggé követhetetlenek es hangulat emberek😄 de szerintem mindegyik nem csak mi jártunk így:D
2018. aug. 2. 10:34
 23/24 anonim válasza:

Nekem tegnap megint írt...

Megint érdeklődött, hogy mi a helyzet velem. Nem tudom mire számított, hogy majd beszámolok neki mintha minden rendben lenne.

Lehet velem van a baj, de nekem ez a szakítás utáni "úgy csinálok mintha nem történt volna semmi" dolog nem működik. Pláne hogy nem volt szép szakítás és a múltkor is félreértésekbe keveredtünk.

Ezt meg is mondtam neki, kicsit ridegen de világosan közöltem vele, hogy szakított, nem fogok bájologni vele.

Erre meg megsértődött. :D


Na most aztán tényleg nem tudom mit kéne tennem vagy gondolnom...

2018. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Jól tetted hogy kimondtad amit gondolsz. És igazad is van:) nehogy már jopofizz vele azok után :D de én se tudnám mit csináljak ha a helyedben lennék..egyik fiú rosszabb mint a másik😅
2018. aug. 5. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!