Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Még soha életemben nem szakítottam.

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Ez már a második párkapcsolatom, de az előzőnek úgy lett vége, hogy pár hónap után egyszerűen felszívódott a fiú, úgyhogy szakításból kb. ennyi tapasztalatom van.


Kb. másfél éve vagyunk együtt. Rólam azt kell tudni, hogy autista vagyok, és elég rosszak a szociális készségeim. Nem is értem, hogy tudott belém szeretni, de mindegy. Úgy indultam neki ennek a kapcsolatnak, hogy még kerestem, hogy egyáltalán milyen is a szexuális és romantikus irányultságom. Aszexuálisnak vallom magam, ez a rész rá is igaz, ezért is jöttünk össze többek között. Viszont idő közben rájöttem, hogy egyáltalán nem szeretek semmiféle romantikus dolgot, ölelgetést, simogatást, kézen fogva mászkálást, nyálaskodást meg semmi ilyesmit, ő pedig ezeket szereti. Azért viseltem el eddig, mert szeretem őt, de most már eljutottam arra a szintre, hogy hiába szeretem, már sok ebből és nem szeretném tovább csinálni. Szeretném megmondani neki, hogy nem akarok tovább a barátnője lenni. Hogyan szokás ezt? Távkapcsolatról van szó, most itt van nálam holnapig. Most mondjam meg, vagy holnap, mielőtt indul haza? Hogyan kell belekezdeni? Hogy fogalmazzam meg, hogy ne magát hibáztassa?


2018. máj. 29. 14:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Igazából az a bajom, hogy tök jó lenne vele minden, ha nem lenne belém szerelmes, csak barátok lennénk. Lehet azért is éreztem vele jobban magamat a kapcsolat elején, mikor még nem szeretett belém. Csak ez így olyan hülyén hangzik egy párkapcsolatnál.
2018. máj. 29. 16:49
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha ez van, ezt kell mondanod! Baráti megértő hangnemben beszélj vele. Mondd meg neki h más lánnyal jobban jár.
2018. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sok válaszoló nem értette a problémámat. Nem az a kérdés, mit mondjak. Nyilván az igazat szeretném mondani. Azt nem tudom, hogy hogyan készítsem ezt elő, hogyan kezdjek bele, meg egyáltalán mi a legmegfelelőbb alkalom erre.
2018. máj. 29. 21:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy szakításra nincs megfelelő alkalom. A problèmádra NINCS JÓ MEGOLDÁS. Szar megoldások közül lehet válogatni.
2018. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Egész jól jártam, mert azt mondta, már ő is fel akarta ezt hozni, úgyhogy végül is tulajdonképpen közös megegyezéssel szakítottunk ma. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2018. máj. 30. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!