Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legidegesitobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legidegesitobb dolog, amit az exetek csinalt a szakitas utan?

Figyelt kérdés
Mivel idegesitett fel titeket a legjobban? Sztorizzatok, nagyon kivancsi vagyok:)
2018. máj. 29. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Visszajött a szakítás után 2 héttel, mindenkinek azt mondta, hogy csak közömbös a viszonyunk de heti szinten többször együtt aludtunk romantikusan egymást átölelve sokat nevettünk és csókolóztunk. Majd amikor kicsit nyűgös voltam mert a megbeszéltekhez képest 2 órát késett a találkozóról fogta magát és lelépett, azóta le vagyok tiltva mindenhol, fb, telefon, stb.

Milyen kár, hogy van egy közös lakásunk aminek az ügyeit egyeztetni kéne és azóta is exanyósomat kell cseszegetnem ezért :P

2018. máj. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolatom vége. én szakitottam (akkor én 23 ő 31eves volt )

Első egy hétben míg együtt laktunk , minden egyes nap sírt ,hogy fogadjam vissza és ne hagyjam el , ígéri megváltozik ahogy elment onnanstol kezdve naponta hívogatott,hogy ez kell neki az kell neki mindent elakart vinni ..mivel minden közös volt szinte merlegeltem mi kell nekem és mi nem megbeszeltuk és azokat ingyen elvitte ..egyszer már annyira besokalltam és szóltam neki ,hogy már alig maradt valamim és hogy nem adok több mindent majd kiakadt ,hogy egy b...k... vagyok és undorito dolog amit csinalok , tonkretettem az életet stb ..


1 éves kapcsolatom véget ért , szakitott velem a szülinapomon mert túl hisztis vagyok .. első 3 hétben totál ki voltam nem ettem,nem aludtam semmit nem csináltam , majd irt egy uzenetet hogy elvinné tőlem az egy személyes agymatracat ő meg az én régimet visszaadja ,mondtam neki hogy jó de akkor amit belefizettem azt adja vissza mert én soha nem használtam és csak neki vettük és ő is elvitte Az enyémet majd annyira kiakadt ezen hogy mondta fizessek vissza neki mindent utólag amikor átjött hozzam kocsival meg hogy én lementem hozzajuk a benzin pénzt is adjam oda le hordott mindennek majd batyam hívta fel ,hogy iszonyat gaz hogy így beszel velem és szanalmas ,hogy ő szakít velem és meg ő van felháborodva miközben én nem jelentkezek meg semmi ..



Az biztos hogy a pasik nagyresze érzelmileg nem érett és nem is tudnak úgy viselkedni szakítás után ahogy illik deee ez a nőkre is igaz !!

2018. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megcsalt kidobtam. Utana en voltam a budos kur*va es hencegett hany csajjal csalt meg. Moat meg lajkolgatja ha a fiamrol teszek fel kepet :D
2018. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Három év után közös megegyezéssel szakítottunk. Amikor még együtt voltunk, párszor csináltunk közös programokat az akkori legjobb barátnőmmel meg az ő vőlegényével. Szakítás után állandóan rajtuk lógott, hármasban találkozgattak, és szidott engem nekik, sajnáltatta magát, az meg nem érdekelte, hogy a barátnőm előtt járat le, csak örült, hogy van társasága. Hónapokig össze voltak ragadva hárman, én kissé kiestem a képből, exem pátyolgatása volt az elsődleges számukra.

Az esküvőjükön ő volt a vőfély, én meg a barátnőm tanúja. Gondoltam, ne legyen barátnőméknek kellemetlen meg ne legyen feszültség, a lagzin beszélgetést kezdeményeztem az exemmel, és egész normálisan eltársalogtunk. Na, erre az volt a "hála", hogy a kedves barátnőm egy bulin félrészegen félrehúzott, és közölte, hogy több esküvői fotójukon együtt látott minket exemmel, és jaj, ők nem akarják, hogy sérüljön, ne flörtölgessek vele... Mondom, mi van?! Akkor sem kellene, ha utánam hajítanák, csak miattuk próbáltam meg értelmes ember módjára egy légtérben lenni vele.

Pár hónap múlva exem feléjük is kimutatta a foga fehérjét, rájöttek, hogy nem minden van úgy, ahogy ő beállította, és megszakították vele a kapcsolatot.

Egyébiránt az ex egy időben megpróbálta visszasírni magát, de nem voltam rá vevő.


Mindez 6-7 éve volt. Ma már sem vele, sem a barátnővel, sem a férjével nem tartom a kapcsolatot. Sokkal jobb így.

2018. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!