Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy lelki terrorban tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelki terrorban tartó személlyel hogyan szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben a helyzetben..csak beleképzeltem magam és kíváncsi volnék a ti véleményetekre is.

Szóval

Ha a párotokkal már egy ideje együtt vagytok, de látod higy érzelmileg eléggé instabil. A szerelem részedről elmúlik, szakítani akarsz.

A másik fél pedig azt mondja ha elhagyod, megöli magát. És meg is tenné, tegyük fel biztos vagy benne...mondjuk egy hasonló kísétlete volt már. Bármilyen segítséget eltutasít

Hogyan reagálnál? Mit lehet tenni ebben a helyzetben?


2018. jún. 14. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A "jel" az volt, hogy a tanár bejelentette az osztály előtt, hogy pszichológushoz járok. Azért volt tőlem független, mert nem mondtam senkinek, a családom se tudta, de valahogy mégis értesült, vagy látott.

De nem az osztály előtti megalázás miatt tettem, még csak nem is ez volt az "utolsó csepp" csak egy ilyen irreális jelre vártam, amiből elszántságot meríthetek és megkaptam.

2018. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!