Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy van az, hogy itt az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy itt az itt feltett kérdésekben a legtöbb ember úgy reagál, hogy "ha neked lennék én már kidobtam volna" de a való életben szinte mindenki benneragad egy ideig a rossz kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Most szakítottam nem rég, bántalmazott a párom és amikor nem tudok aludni elolvasok 1-2 kérdést. Feltűnt, hogy szinte minden problémásabb kapcsolati döntésképtelenségnél a kérdezőnek azt tanácsolják, hogy hagyja a francba, meg ők már tuti leléptek volna, megmutatták volna az ajtót stb. de a környezetemben ( ami hozzátenném elég tág, mivel emberekkel foglalkozom) már senki nem ilyen bátor ha a saját kapcsolatáról van szó. Akkor ez most hogy is van?
2018. jún. 26. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy hogy mindenkinek könnyebb csak a szájját jártatni, mint tenni is hogy megváltozzanak a dolgok.

Ez érvényes az élet minden területén.

Én is beleragadtam 1 évig a szarba, de aztán láttam hogy esély sincs már így boldog lenni. Én pedig még az akarok lenni, ezért kiléptem.

2018. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te is tudod a valaszt. Foleg, mivel emberekkel foglalkozol, nyilvan ismered oket.

Hat leirni olyan konnyu barmit. Holnap felmondok es elmegyek oroszlanszeliditonek. Tok konnyu volt leirni. Meg fogom tenni? Nem. Miert? Mert megvalositani mar nem olyan konnyu.

Ahogy egy bantalmazo kapcsolatbol kilepni sem konnyu. Nemreg volt "szerencsem" vegignezni egy ilyen kapcsolat veget, hat nem volt faklyasmenet.

2018. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!