Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fél évvel se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fél évvel se tudok nélküle lenni, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

3 éves távkapcsolatból dobtak januárba,azóta nem találom a helyem az életbe próbálom lekötni magam testépítek,boxolok,bulizok a haverokkal de amikor egyedül vagyok megtalál a hiánya és csak rá gondolok minden nap minden percébe vele kelek, vele fekszem,úgy érzem soha többet nem leszek szerelmes és soha nem találok olyan jót mint ő, most augusztusban kértem volna meg a kezét annyira komolyan gondoltam, dobott egy üzeneten keresztül amikor egy buliba volt azzal az indokkal,hogy még élni szeretne,padlóra küldött elég szépen.

Van valakinek valami ötlete hogy lépjek túl rajta?



2018. júl. 28. 11:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Túl vagyok azon ,hogy hianyzik meg jajj de szep volt, undorodom tole mert atvert es cserben hagyott ezert meg se erdemli azt a szeretetet amit nyujtottam volna neki,soha tobbet nem fogok annyi szeretet adni senkinek,kiveve ha lesz gyerekem vagy haziallatom,

Csak meg is bant,hogy itt vagyok fiatalon es nem tudok massal elkepzelni semmit sem, par napja is mekibe szemeztem a kiszolgalo lannyal meg mosolygott,masnap is ott volt es el is kertem a nevet es a szamat,vissza is jelolt fb-n de nem tudom elkezdeni az ismerkedest sajnos.

2018. aug. 16. 13:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az első exem utàn éreztem ilyet mikor szakitottam vele mivelegcsalt .Dobtam is és ez nagyon igaz hogy utàna màr nehezebben bizol meg a következő partneredben.Nekem igy volt és e végett is lett vége a következő kapcsolatomnak nem teljesen ugyanaz volt de làttam hasonlosàgokat és sajnos nem hittem neki pedig most láttam rajta hogy mindent megtett volna értem .De nem hittem màr neki mert tul sokat igérgetett .Azóta is ő jàr a fejemben de próbàlom elfelejteni tultenni magam rajta .Ami eddig nem működött az nem is fog .
2018. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mivel megcsalt*
2018. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már múltkor is akartam ide írni, csak aztán végül mégsem.

Sajnos nekem már több mint egy éve volt a kapcsolatom vége. Nagyon szerettem. És teljes meggyőződéssel tudom mondani, hogy eddig így soha nem tudtam szeretni nőt, mint ahogy őt szerettem. Borzasztó volt átélni azt, hogy egy ilyen élmény végülis nem tudott fej-fej mellett kölcsönös lenni, és ő beoffolta a dolgot.

Tudod, amikor hiszel valamiben, hogy ez végre igazi, ez végre olyan, akiért érdemes áldozatot hozni.... az utána nagyon a padlóhoz vág, amikor vége. És azért, mert te viszont nagyon hittél benne, mert benned nagyon mély kötődés jött létre.


Ennek már egy éve. És sajnos nem tudok rá most sem haragudni, ráadásul nem másért hagyott el, és azóta sincs senkije. Én is így voltam, mint te, hogy többet senkit nem fogok tudni így szeretni. Aztán rájöttem arra, hogy erről a képességemről sem tudtam, hogy valakiért képes leszek így rajongani... hát akkor nem mondhatom, hogy nincs olyan, akiért lehetne ugyanígy. Mondjuk a bizalom egy másik dolog.

Viszont ezek után már nem akarom alább adni a "minőséget", mert rájöttem, hogy tudok ilyen mélyen szeretni, és ez a jelek szerint teljesen független a másiktól... szerencsére (most már ezt mondom).


Nyilván én is nehezen adok esélyt, mert nem akarok a régi után sóvárogni, vagy mástól ugyanazt elvárni. Már jobban adok esélyt, de sajnos óvatosabb is vagyok...

2018. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!