Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fenyegetőzik az exem, feljelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyegetőzik az exem, feljelentsem?

Figyelt kérdés
2 évig éltünk együtt, 3 hónapja szakítottunk. Most lett új párom és ettől teljesen bekattant. Facebookon kezdett el írogatni, onnan letiltottam, majd telefon hívogatott rejtett számról, meg sms-eket küldözgetett. Mind arról szólt, hogy agyon fog verni, ha nem békülök ki vele. Ezt 3 napja csinálja. Szerintetek csak kezdeti düh és majd megnyugszik, vagy menjek a rendőrségre? Én 57 kg vagyok és ilyeneket írogat nekem, hogy egy 120 kg-os emberrel kár volt ujjat húznom, mert majd megtanít hogyan kell normálisan viselkednie egy nőnek, meg kiveri belőlem a hülye gondolatokat.

2018. aug. 15. 23:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

Jelentsd, azonnal.


"hogy 2 év együttélés után mindössze 3 hónap alatt túltette magát a hölgy ezen" egy kapcsolat nem 2 nap alatt megy tönkre, nem egyszerre szeretnek ki a másikból a felek.


Én is keveredtem már szakítás után hamar új kapcsolatba, hiába voltunk sokáig együtt ha az utolsó fél évben már csak egymás idegeit ettük és ültünk a langyos húgyban. Az nem szerelem volt, csak megszokás. Utólag sérelmeinken túltéve magunkat mindketten egyetértettünk abban, hogy hülyék voltunk amikor csak vergődtünk egymás mellett.

2018. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én nem kértem tőle számon, miért lett 3 hét után új barátnője, szóval nem értem nekem 3 hónappal a szakítás után miért kellene szégyellnem magam azért, mert új párom van? Nem 1 hét után költöztünk össze, előtte 8 hónapig jártunk, csak akkoriban ritkán találkoztunk, mert mindegyikünk főiskolára járt más-más városba. Miután lediplomáztunk és mindegyikünknek lett állása, akkor költöztünk össze.
2018. aug. 16. 00:29
 13/21 A kérdező kommentje:
# 10/13 00:20 kor író kommentelőnek szántam a válaszaimat. Aki se azt nem értette, hogy költözhettem össze anno az exemmel, meg azt se értette hogy találhattam 3 hónap múlva másik párt.
2018. aug. 16. 00:32
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy normális,de te éltél vele,neked jobban kellene ismerni hogy mire képes.Bár az a biztos ha feljelented.
2018. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

#13: nehogy komolyan vedd az ilyen valaszolot. Szakitottatok. Semmiert nem kell bocsanatot kernrd.

Ja, es jelentsd fel.

2018. aug. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
54%

120 kilós ember nagyon nagyon tud esni :)

De inkább jelentsd fel, minél hamarabb, bizonyítékokkal.

2018. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy te eltűnsz. Aztán megtalálják felgyújtva a kukoricásban, holtan. Vagy egy kerti budiba dobva.


"telefonommal, náluk meglegyen mint bizonyíték"

Ez sajna nem bizonyít semmit. Csak gyanúra ad okot a nyomozóhatóságnak. De a zsarolás már önmagában is bűncselekmény. Szóval jelentsd fel. Majd a böribe megmutatják neki, hogy mi a kutyafitty, meg mi jár annak aki lányokkal durváskodik. Az ilyen 120 kilósakból lesz a legjobb khöcsög, úgy szopnak, mint a kismalac.

2018. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az a ku**a sérült ego. Szerintem is érdemes rendőrséget felkeresned. Város/falu v. hol laksz? Lehet problémád, ha a rendőrök megkeresik a srácot?
2018. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyesmi exem. Én nem rendőrségeztem, mert cart se csinálnak. A párom és a barátai lerendezték. Azóta 1x láttam a belvárosban, de nagy ívben kikerült.
2018. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20-as akkor a pároddal és a barátaival mégnehezebb dolgod lesz szakítás után.... azt hiszed trollkodok pedig csak a valóságban élek
2018. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!