Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 éves kapcsolat után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves kapcsolat után hogyan lehet feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha te vele akartál volna maradni mert szereted és vele akartad leélni az életed, ő viszont már nem szeret. Az arcodba vágja, hogy el tudja képzelni az életet nélküled és nem is akar még csak beszélni se többet veled mert ő már nem érez semmit, jól elvan ezután. Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogy jutott túl rajta lelkileg?
2018. nov. 11. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
En most voltam. Az elejen azzal tartottam magam eletben hogy ilyen hogyan szerezd vissza az exed videokat nezegettem, meg terveztem az eletunket, porgettem magamban miben hibaztam, miben fejlodhetek. Utana elkezdesz cselekedni, hiszen mindennek az alapja a valtozas, es amikor elkezded ezt a folyamatot akkor erzed igazan, hogy szereted magad, szeretsz egyedul is lenni es hogy az elet sokkal tobb mint egy ember. Szamonra ez segitett, de persze normalis hogy rosszul erzed magad. Sokaig, akar honapokig is azt erzed hogy vegetalsz, de aztan idovel valami atfordul. Ugyhogy tarts ki, eld meg az erzeseidet, aztan hidd el hogy lesz jobb is!
2018. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Elso vagyok, pulsz azt is vedd alapul, ha te vagy a no, akkor a pasik a legtobb esetben nem gondoljak teljesen komolyan a szakitast, nekik az eleje konnyebb utana jonnek a hiany erzetek, ha te vagy a ferfi, akkor kicsit nehezebb, mert a nok altalaban komolyan gondoljak, sokaig tartjak magukban mire meglepik a szakitast es altalaban a vegsokig mennek. De ott is feltekenyseggel eredmenyeket lehet elerni. Amugy nem tudom mashogy hogyan lehet tullepni amikor valakivel szakitanak, mint hogy arra gondol visszaszerzi. Nekem meg nem volt olyan hogy csak ugy beletorodjek😕 nekem ezt a folyamat hozza magaval altalaban
2018. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rendes vagy. Nő vagyok. A szakítás az egy dolog, bár azt sem könnyű feldolgozni mert úgy érzem ő volt az igazi, nagyon szeretem. Majdnem 40 vagyok, kezdhetem újra az életem. Ami ezen felül fáj az az, hogy tényleg hozzám se szól azóta, mintha nem is léteztem volna, vagy mintha 3 hónapig lettünk volna együtt. Most olyan érzésem van, hogy nem is ismerem ezt az embert. Én nem keresem és nem is fogom, nagyon megsértett valamivel, ezt inkább nem írom le. Legalább annyit kérdezne, hogy hogy vagyok, csak udvariasságból, de semmi. Még csak 1 hónap telt el. Igyekszem lekötni magam a mindennapokban. A munkám elég felelősségteljes, így muszáj helytállnom, nem csúszhatok szét. Néha kicsit olyan érzésem van mintha ez az egész nem is velem történne.
2018. nov. 11. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne band azt hogy 10 ev elment az eletedbol, orulj annak hogy nem 20! En a helyedben elso sorban magammal kezdenem az egeszet, amivel megbantott az a legjobb kapaszkodo hogy miben valtozz. En azt csinalnam, elmennek fodraszhoz, vagatnek egy jo frizurat, vagy befestetnem mas szinre, elmennek kozmetikushoz, masszazsra, mindenre ami jol esik a testednek, mert ugy fog vele gyogyulni a lelked is. Ha mar picit jobban erzed magad jarj el sportolni, kezd heti 1 alkalommal, de ez lehet akar joga is, nem kell feltetlen spinnigre meg funkcionalis edzesekre menni, olyan legyen amit elvezel. Menj el elmenyfestesre, alkoss valamit magadnak, hogy fejlodjon az onbizalmad, vegyel par uj ruhat, hogy ne emlekezz ra. Mindent ami ra emlekztet zard el, akar ki is dobhatod ha birod lelkileg😃 nekem az nem ment. Es probalj meg valtozni, legyen mas napi rutinod, legyen celod, legyenek melletted a barataid, kerd a segitseguket. De amugy tok normalis az is ha most depisnek erzed magad, vagy hogy faj. Azt pedig hidd el hogy o sem felejtett el, hiaba nez levegonek, hiaba beszelt veled kemenyen, ezeket csak mondjak, de a pasiknak is vannak am erzeseik, csak szeretik jo melyre elrejteni😃
2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Hasonlo eletkor hasonlo szituacio de en vagyokba ferfi es en leptem ki egy masik kapcsolat miatt (megcsaltam) meg nekem is nehez tobb honap utan is igy el tudom kepzelni te mit erzel es milyen nehez lehet neked de ezen tul kell lepni. Nem tudom a volt parom hogy dolgozza fel de en nagyon sajnalom es nagyon nehez lehet neki, hasonloan mint neked.
2018. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kivettem 2 hét szabit. Mindent kidobtam, ami rá emlékeztetett. Elmentem pár napra egy wellness hotelbe. Új frizura, új ruhák. Ha az exed látja, hogy nélküle is boldogulsz és jól érzed magad, elgondolkodik.
2018. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Engem nem nagyon kötnek le ezek a külsőség dolgok, mint fodrász meg kozmetikus, ezeket mindig magamnak intézem itthon. A hajamat sem szoktam megváltoztatni ha valami bajom van. Ebből a szempontból nem mondhatnám, hogy tipikus nő vagyok. Inkább fogom magam, felveszek egy mackónadrágot és lemegyek sétálni 1-2 órára amg át nem fagyok vagy el nem fáradok, idegesít emberek között lenni most. Amiket tőle kaptam mindent összecsomagoltam, nincs semmi, ami rá emlékeztetne. Lent vannak a pincében. Kivettem 1 hét szabit az elején és vettem egy autót. Az autókeresés, a papírmunka meg a pakolás lekötötte az első pár napot de most, hogy kezdenek rendeződni a hivatalos dolgok, előjött minden. Nem csak a 10 év a sok, hanem amik közben történtek, meg ahogy vége lett - ez mind hosszú időre visszaveti az embert. Két kapcsolatom volt egész életemben, ő volt a második. Tudom ez furcsa a mai világban, amikor a tinderen jóformán eladják magukat az emberek napi szinten valakinek, de ennél sokkal zárkózottabb vagyok és ez már nem is fog változni. Tök nagyot csalódtam nem is annyira a férfiban, mint inkább az emberben akit ismertem. A barátom volt, megbíztam benne, elfogadtam úgy ahogy van. Legalább emberileg tartana annyira, hogy nem így kezel.
2018. nov. 11. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:
50 F 9 év után hagytak el ugyanígy.Ebben a dologban az a legnehezebb hogy megszűnsz létezni számára mintha soha nem ismert volna tudomást se vesz rólad.Nekem 4 hónap telt el de még csak most kezdek átfordulni a holtponton.Sírd ki magad az segít,és nem küzdesz semmit a megtörtént dolog ellen,ez az egy amit tehetsz, ha elfogadod jön a megkönnyebbülés ,de nem könnyű a rosszat elfogadni.
2018. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy annyit sírtam az elmúlt hónapokban, hogy most amikor vége lett nem is tudok sírni. Kár, hogy nem tudjuk személyesen ábeszélni ezeket a dolgokat, talán az segítene mindenkinek aki hasonló helyzetben van. Nem tudom ti hogy vagytok vele de én nem beszélek erről senkivel.
2018. nov. 12. 16:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és most dobtak 12 év után 2 hónapja. Ha van kedved beszélgetni akkor privátban írj nekem sem ártana beszélnem a lehető legtöbb emberrel.
2018. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!