Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval elhagytam a párom 26 éves én 27. Lanyról van szó. 20km a tavolsága a szüleivel. Gyermekünk van már lassa 2.5 éves! Mikor megszült a kórházból azonnal a gyermekkel 1 szobás szülői házhoz vitte a kisgyermeket, mondván segítség kell neki. Ezek ellenére együtt maradtunk majd 3 hét után visszajött! 10 éve vagyunk együtt s havi többször több napokat elmegy és ott alszik. Mostanra lett elegem ebből hisz külön élünk a szülőktől én egyetlen egyszer sem hagytam otthon és vittem el a gyermeket napokig otthagyva őt! Munkából hazaérve már nem volt otthon majd jött mikor jónak látta de ez vasárnap estére törtönt mindíg meg én másnap hajnalban mentem dolgozni 1 műszak hegesztőként. Mai napig nem változott megy és ott tölt napokat hetente 2 hetente van hogy 1 hétig ott van. Tegnap is eztörtén szülinapra ment apjának tartották elment 1 nappal előtte 1 nappal utána hóba fagyba vonattal majd gyalog haza abba az albérletbe amit fizetek. 470ezer forintot utaltam haza 1 hónap leforgása alatt meet másfél hónapra külföldre jöttem most mennék haza 19.-én. Ez idő alatt 3 hétvégét és 1 teljes hetet volt otthon a szüleinél. Elegem lett szerintem egy anya és egy együttélő pár akik 10 éve vannak együtt ez nem megengedett a táv nem nagy 20km!
2018. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hagyd békén. Kidobtad, most mit akarsz? Akkor minek dobtad ki ha most meg kaparsz?


Egyébként: "lett gyerek mivel szeretem együtt lakunk hátha majd gyerekkel nem járkál el felnő.. de nem ez lett!"


Most komolyan.... A gyerek soha nem megoldás. Egy rossz kapcsolatba nem vállalunk gyereket, ilyen rohadt egyszerű.

2018. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
szerintem a kidobas és az hogy ha hazamegyek is ez lesz hogy elmesz ottalszol akkor maria menj haza..erre fel hazament
2018. dec. 20. 19:09
 43/44 A kérdező kommentje:
azt hittem ha azt mondom neki hogy elegem van az anyjáékhoz menetelek ottalvásaibol es ha igy megy tovább nem kell ilyen nő elhagylom. akkor majd megijjed és belatja hogy sok ami sok és szeret es télleg lead a menés jövésből. nem ő fogta es vissza fordult az anyjával haza
2018. dec. 20. 19:55
 44/44 anonim ***** válasza:
2018. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!