Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval elhagytam a párom 26 éves én 27. Lanyról van szó. 20km a tavolsága a szüleivel. Gyermekünk van már lassa 2.5 éves! Mikor megszült a kórházból azonnal a gyermekkel 1 szobás szülői házhoz vitte a kisgyermeket, mondván segítség kell neki. Ezek ellenére együtt maradtunk majd 3 hét után visszajött! 10 éve vagyunk együtt s havi többször több napokat elmegy és ott alszik. Mostanra lett elegem ebből hisz külön élünk a szülőktől én egyetlen egyszer sem hagytam otthon és vittem el a gyermeket napokig otthagyva őt! Munkából hazaérve már nem volt otthon majd jött mikor jónak látta de ez vasárnap estére törtönt mindíg meg én másnap hajnalban mentem dolgozni 1 műszak hegesztőként. Mai napig nem változott megy és ott tölt napokat hetente 2 hetente van hogy 1 hétig ott van. Tegnap is eztörtén szülinapra ment apjának tartották elment 1 nappal előtte 1 nappal utána hóba fagyba vonattal majd gyalog haza abba az albérletbe amit fizetek. 470ezer forintot utaltam haza 1 hónap leforgása alatt meet másfél hónapra külföldre jöttem most mennék haza 19.-én. Ez idő alatt 3 hétvégét és 1 teljes hetet volt otthon a szüleinél. Elegem lett szerintem egy anya és egy együttélő pár akik 10 éve vannak együtt ez nem megengedett a táv nem nagy 20km!
2018. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
itt nem ez a brobléma! Mikor otthon vagy gyerekkel a panelba akkor messenger stb stb beszelünk.mmikor napokat otthon van akkor még a netet se csukja be de még a telot is nehezem veszi fel!
2018. dec. 16. 14:02
 12/44 anonim válasza:
2%
Szerintem pasival volt... jól tetted.
2018. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
és igen akkor jön a magyarázat nincs gyerek mellet ideje netezgetni! válaszom igen és mikor csak ketten vagytok akkor hogy van időd?? volt hogy egymásra nem jutott időnk mert netezgetett a válasza ez a kikapcsolódása este 11 hajnali 1-2-ig.. én meg egy pajzs alatt 50-100fok melegbe beöltözve.. valaszom erre nekem ti lennétek ankikapcsolódasom s itt van este 11 és filmezni szerettem volna vagy csak átölelni egymást hisz az ágy ket végén aludtunk gyermek középen s jolesett volna hisz már lassan éjjfél s kelek hajnali 5kor.. nekem nem a net a kikapcsolodasom. Mikor otthonrol jott meg vasarnap este 7kor egybol messenger és anyucika kamera este 8-9ig de hisz aznap jott el toluk!
2018. dec. 16. 14:11
 14/44 anonim ***** válasza:
82%

Elhidegültetek, nem szeret, nem foglalkozik veled, neked is csak elvárásaid lennének felé, ezt valóban nem kellett tovább erőltetni. Viszont az csak természetes, hogy te látogatod a saját gyerekedet, mert nem neki kell utánad hurcibálni, és még jó, hogy fizetsz is a gyerekre. Ezeket nem is értem, hogy milyen jogon hozod fel. Fiatalon kerültetek össze, ez lett a vége.

Amúgy meg ezen nincs is mit csodálkozni, mert te is egyszerű vagy, mint a faék, meg valószínűleg őt se az eszéért kell szeretni.

2018. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
áljunk meg kicsit. felhozom persze mert együtt voltunk hozzám 20kmre nem hozta el..de anyucika apucikahoz 30centis hóba is vonattal vagy éppen 50fok melegbe is vitte egy szóra! Ha nem megyek nem látom a kisfiam úgy rádásul hogy nem is szakítottunk! Csak mikor ott van intsrnet megszünik de ha otthon van internet az van! Ha 2hetet tolt ott akkor 2 hetig nem keres nem jon fel netre! ha otthon van akkor keres feljon ir! Es eleg volt ez az egész nem én változom meg ha a szüleimmel vagyok hanem ő! Ha haverok engem elhívnak egy kólát meginni félévemte 1x el is megyek 30perc után már mondom is megyek haza hozzájuk! ő naookat kibir otthon ugy hogy eszébe se jut a hulye meg egyedul otthon eltelt a 7vegenk amit egyutt harman tudnank eltolteni.ezek a problemak ezek
2018. dec. 16. 14:32
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

Kèrdező, nekem is írtad a kérdést, hiszen egy anonim oldalra írtad ahol mindenki válaszolhat. Ergo mindenkinek szól.


Jelentéktelen te vagy, hiszen még a feleséged sem törödik veled.

2018. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire szarul érint akkor igen jól tetted. De ne csak őt hibáztasd.

Ez van, majd pár év és elfogadod hogy ilyen irányt vett a kis életed...

Nem te vagy az egyetlen akinek szar dolgok történnek az életében. Egyébként is nagyon ritka az hogy egy pár egész életében boldogan él míg a halál el nem választ...

2018. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
92%

Nem kellesz Te neki csak a pénzed. Mondjuk az is érdekes, hogy ez tíz év után kezd zavarni. Eddig hol volt az eszed? Minek csináltatok gyereket ha ilyen szar volt a kapcsolat? Ha meg ilyen volt és elfogadtad akkor most miért lett eleged? Ez már nem kapcsolat csak erre korábban kellett volna rájönni, amíg szét tudtatok volna menni nyugodtan. Most bármi lesz, valaki rosszul jár. Vagy szívni fogsz, vagy elhagyod és a gyerekedet is.

Hiába szereted Te őt, a kapcsolathoz két ember kell.

Amúgy minek küldesz haza minden pénzt, ha le se szr Téged? Számolj ki egy normális összeget amiből rendesen meg lehet élni nekik, kiadásokat kb. tudod és annyit adj. Csekkeket fizesd Te, kajára meg adj valamennyit ami elég nekik. Így nagyon jól el van ha van lóvé, pasi el, irány anyuci aztán ki tudja...napokig nem tudsz róla, róluk. És magadon is gondolkodj el, mit nem csinálsz jól. Ezt én nem tudom, de valami csak van mert nagyon félre siklottatok. És nem is biztos, hogy van visszaút. De mindenképp zárd el a csapot (pénz), minek akarsz luxus körülményeket biztosítani olyan nőnek aki le se szr Téged. Persze legjobb lenne megbeszélni de sajnos az érzelmeket nemigen lehet varázs szóra visszacsinálni.

Játszod itt a családfenntartót de minek a márkás cuccok ha beszélni meg nem tudtok egymással. A cuccoktól nem lesztek többek, jobbak. Kommunikáció nulla. Úgy megy el otthonról, hogy nem is tudod mikor ment, mikor jön. Meg közben sem tudod mit is csinál. De ez eddig is így volt. Vagyis Te is hibás vagy, hogy így alakulhatott, hagytad. És nem is mentél szét vele, hogy normálisat találjatok mindketten. Most meg már nem jó.

Én bármilyen rosszul hangzik nem fizetném az utazásait, ottlétét ha nem is tudom hol van, mit csinál. Lehet, hogy a gyerek a nagyszülőknél ő meg pasizik.

Az is furcsa, miért nem jártok a szülőkhöz együtt, mint egy család? Az övéhez, tiédhez. Erről nem írsz. De valahogy nem érzem, hogy szívesen látogatnád. 20km re laknak, nincs otthon/nem elérhető beülök a kocsiba és elmegyek hozzájuk. Ha hétvégén vagyok otthon ő ne nélkülem töltse azt a két napot. Vagy maradjon de viszem a gyereket haza, hisz ő miattunk dogozom, ő miattunk jövök haza hétvégére.

Egyszerűen sok a furcsaság ebben amit írsz, mindkét oldalról. Vagy kevés az info amit adtál. De én ezek alapján Téged is hibáztatlak.

2018. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Sztem akkor már korábban szakítani kellett volna vele ha ez zavar zavart. Mert most mégjobban szüksége van rád így még plánehogy gyereketek van. Sztem nem volt jó ötlet vele közös életét kialakitani.
2018. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
leírom azért nem megyek hozzájuk mert 17évesen az apjára azt mondta hogy megakarta.... kést kellet fofjon rá úgy nem tette mert ittas volt az apja! mára kitaláta hogy csak hazusott hogy együtt maradjunk! és undorodok eszemben van mit mondott..az oreg iszik tény és való és a helység is szoról szora olyan mint mikor elmesélte mit akart a faterja! nem tartom nornálisnak hogy jajj anyucika apucika ocsike ottalazom 1 szobában veletek. Sőt a nevemen szolít míg azó szerint anyuci apuci ocsike meg stb becézgeti őket.. anyamhoz nem jár mert utalja ha én havi 1x elmegyel 10percre lakik akkor csunyán beszel velem.. lehordja a csaladom mindennek de az ö csaladja a szent!
2018. dec. 16. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!