Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval elhagytam a párom 26 éves én 27. Lanyról van szó. 20km a tavolsága a szüleivel. Gyermekünk van már lassa 2.5 éves! Mikor megszült a kórházból azonnal a gyermekkel 1 szobás szülői házhoz vitte a kisgyermeket, mondván segítség kell neki. Ezek ellenére együtt maradtunk majd 3 hét után visszajött! 10 éve vagyunk együtt s havi többször több napokat elmegy és ott alszik. Mostanra lett elegem ebből hisz külön élünk a szülőktől én egyetlen egyszer sem hagytam otthon és vittem el a gyermeket napokig otthagyva őt! Munkából hazaérve már nem volt otthon majd jött mikor jónak látta de ez vasárnap estére törtönt mindíg meg én másnap hajnalban mentem dolgozni 1 műszak hegesztőként. Mai napig nem változott megy és ott tölt napokat hetente 2 hetente van hogy 1 hétig ott van. Tegnap is eztörtén szülinapra ment apjának tartották elment 1 nappal előtte 1 nappal utána hóba fagyba vonattal majd gyalog haza abba az albérletbe amit fizetek. 470ezer forintot utaltam haza 1 hónap leforgása alatt meet másfél hónapra külföldre jöttem most mennék haza 19.-én. Ez idő alatt 3 hétvégét és 1 teljes hetet volt otthon a szüleinél. Elegem lett szerintem egy anya és egy együttélő pár akik 10 éve vannak együtt ez nem megengedett a táv nem nagy 20km!
2018. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
46%

Ahol gyerek van , azért meg kell próbálni a vegsökig , nemcsak ” szétmenni” , mintha két fuggetlen ember lennétek .

Szulök vagytok.

2018. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól gondolod a dolgot. Ennek így semmi értelme. Viszont kéne komolyabban a dologról beszélned vele mert megmondani neki valamit nem egyenlő a megbeszélésel. Próbáld megtudni miért menekül állandóan haza, mert akkor konkrétan élhetne tovább ott is. Megertelek téged ez nem könnyű dolog így de muszáj kommunikalnotok a problémákról ez az egy segítségeteket, segítséged van hogy döntsetek a gyermek szempontjából a leghelyesebben!
2018. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
95%

Ezt már korábban is kiirtad, csak akkor még eggyütt voltatok !

Jól tetted!!!!

Sose fog megváltozni !

2018. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Igen már én is így vélem, hogy soha nem változik meg. Teszem hozzá nem az a bajom mert haza jàr! Hanem hogy ezt maximum 2 hetente teszi és napokig! Nem lenne itt probléma azzal ha elmegy 3 hetente pénteken vagy 2 hetente délelött vagy amikor otthon van mindenki szombat reggel reggeliznének beszélgetnének és ebéd után 18km nem táv vonatok közlekednek minden orában és fogná jönne vissza hisz van egy saját ágya es lakása és egy párja aki mellet kellene kelljen reggelnte! Ez helyett megkaptam magamnak a havi 8-12 vagy még több nap magányt.. igen sajnos eljöttem másfél hónapra nov.04.-én de egy hónap szerintem nem akkora idö hogy ez alatt 2hetet ha összeadom 1 hét folyamat meg 4x2napot ott volt.. albérletet fizetni kell üresen áll akkor is! És teszem hozzá 470.000ft 1 hónapra megélhetésre albérleti díjat kellet ebből kifizesse. Hát igen Szeretném tudni, hogy mindem férfi kussba tűrné vagy akár nő, hogy gondol egyet a párja elmegyek már 18kmre majd jövök amikor én akarom vagy amikor anyámék mondják! Nem nem szeretném magam mellé lámcolni de volt eset hajfestés 18kmre elment 2 nappal elötte s 4nappal utana jött.. ez a műkörömnél! És had ne mondjam úgy beszél mintha ök szentek lennének 1 szobában alszanak 3an plusz ők ketten! Illetve luxus kellene neki de reggelente belenéz a tükörbe és borotválkoznia kell!! ezek ellenére is szeretem ezek ellenére is csak én akarnám azt ha szabad időm van nem dolgozok vagy hazaerve a munkából mert helyben vagy 26kmre dolgoztam hazaérve legyenek már ott és azt a kis idöt együtt töltsük el ne oedig az anyja apja a telefon túlóldalán a webcamerába!
2018. dec. 17. 23:34
 25/44 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ennek a kapcsolatnak nincs értelme. AMit kihámoztam, hogy te dolgozol, hogy eltartsd a családod, ő meg kénye-kedvére jön, megy, ahogy épp akarja. Veled nem foglalkozik. Szerintem vagy nem vált le a családtól, vagy nagyon egyedül van.

Megkérdezted tőle, miért csinálja? Mivel magyarázza?


Nem normális, hogy valaki ennyit távol van a férjétől, sz.arik a másikra a magasból, csak akkor kell, amikor otthon van egyedül, bezzeg, ha mások közt van, le van tojva a másik.

Elvileg CSALÁD vagytok, ez minden, csak nem egy családanyához való viselkedés.

A háztartást gondolom nem csinálja...


30N

2018. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó rátapintottál a lényegre. Csinálja a háztartast nem ezzel van a gond hanem amit írtál is kénye kedvére megy el 18-20kmre a szüleihez szakadó hóba gyalog a vasútállomásra majd vonattal át ezt mind 2.5éves babavál anno ugye kisebb volt a baba. Ma érek haza ő a szüleinél van lakásba nem tudom bemenni nincs kulcsom.. Alhatom ahol tudok. Annyit momdtam neki csütörtökön hogy másnap menjen haza akkor ünnepek én 1300kmre jöttem el minden pénzt hazautaltam neki. Mindegy is szombaton este 4 után felhívtam szakadó hóba fagyba vitték haza a kicsit..mondtam neki ha mostmár 27évesen lassan nem tudsz minden éjjel a saját ágyadban aludni pláne amikor otthon vagyok hanem 1 szobába 54éves szüleiddel alszol inkább amitől már undorodok és okádni tudnék akkor menj haza és lakj velük mert sosem nősz fel. Kövezzetek meg ha valami rosszat mondtam ezzel.. ő így tett jolvan okay johogy mondtad! és elment..azt vártam hátha megijjed mostmár és belatja igazam van amit csinál nem normálsi azt is momdtam neki hogy mikor ketten vagytok a panelban akkor este 11-12-ig messengeren tudsz beszélni velem úgy hogy fáradt vagyok de elmesz szerda csütörtök és ha 5napig vagy ott akkor 5 napig az internetet nem csukod be nem érdeklődsz felőlem és én sem tudok felőletek mert a telot is alig veszed fel! Mikor ott van akkor a gyerekemet sem látom kamerán az idő alatt meg nem tudok róla semmit mikor ment el mikor megy.
2018. dec. 18. 18:39
 27/44 A kérdező kommentje:
és még utolsó a kérdésedre hogy egyedül van nem mivel mikor otthon vagyok is ez van!
2018. dec. 18. 18:40
 28/44 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom Kérdező, tisztességes, keményen dolgozó embernek tűnsz, nem ezt érdemled 😕 de a Kicsi se 😕

Apját, anyját érdemli, nem ezt a beteg felállást.

Szerintem rendezd be a külön életed egyelőre, ő meg menjen a szüleihez, legalább a gyereket nem ráncigálja a fagyokban (rohadt hideg van most is)... Már jobban járt mindenki..


30N

2018. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
39%

28 as , valósággal uszitod a párja ellen.

Téged senki nem vett el ? Duhös vagy ?

2018. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
most értem haza a panelba ures huto es oszepakolt dobozok fogadtak lakas üres
2018. dec. 18. 23:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!