Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval elhagytam a párom 26 éves én 27. Lanyról van szó. 20km a tavolsága a szüleivel. Gyermekünk van már lassa 2.5 éves! Mikor megszült a kórházból azonnal a gyermekkel 1 szobás szülői házhoz vitte a kisgyermeket, mondván segítség kell neki. Ezek ellenére együtt maradtunk majd 3 hét után visszajött! 10 éve vagyunk együtt s havi többször több napokat elmegy és ott alszik. Mostanra lett elegem ebből hisz külön élünk a szülőktől én egyetlen egyszer sem hagytam otthon és vittem el a gyermeket napokig otthagyva őt! Munkából hazaérve már nem volt otthon majd jött mikor jónak látta de ez vasárnap estére törtönt mindíg meg én másnap hajnalban mentem dolgozni 1 műszak hegesztőként. Mai napig nem változott megy és ott tölt napokat hetente 2 hetente van hogy 1 hétig ott van. Tegnap is eztörtén szülinapra ment apjának tartották elment 1 nappal előtte 1 nappal utána hóba fagyba vonattal majd gyalog haza abba az albérletbe amit fizetek. 470ezer forintot utaltam haza 1 hónap leforgása alatt meet másfél hónapra külföldre jöttem most mennék haza 19.-én. Ez idő alatt 3 hétvégét és 1 teljes hetet volt otthon a szüleinél. Elegem lett szerintem egy anya és egy együttélő pár akik 10 éve vannak együtt ez nem megengedett a táv nem nagy 20km!
2018. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
570ezer forintos fizetesembol van 12ezrem ma nem ettem boltok nincsennek koszonom szerelmem
2018. dec. 18. 23:24
 32/44 A kérdező kommentje:

írtam neki messengeren minden rendben van e elolvasta valasz semmi..hisz gyoman volt. szakado hóba kitudja minusz hány fogkba csütörtök óta szombat este 16:00 után tolták a kisgyereket annyit mondtam neki mivel már 10éve ez van hogy ha nem fejezik be ezt mert undorodok már ettől és nem kell ilyen nő aki kéthetente hetente naookra hazamegy egy szobába aludni anyucival apucival és már nagykorú öcsévvel akkor költözzön haza hisz nem bír akkor felnőni és szeretném ha nem aludna otthon mert megyek haza köv7en és otthon magyarba fogok 300ér elmenni dolgozni van már ajánlatom és nem szeretnék mostmár egyetlen egy éjjelt sem eltölteni nélkülük mivel 4hónapig otthon lakott 3 hétre hogy ujra egybe költöztünk ki kellet menjek nov05-től dec.16.ig dolgozni ugy volt 19.ig.. karácsonyra bevásárolva nincs nem is volt.. konyha tappéta leszedve fullra..gyerekszoba félbehagyva előtér félbehagyva elkezdte és elment inkább a szüleihez. bezzeg mikor mondtam neki hagyja úgy ne erőltesse meg magát hazaérek megcsinálom én voltam a rosz engem hordott le hogy szeretné ha szép lenne karácsonyra kilenne festve de ezek szerint annyira sietett mire jövök hogy kész legyen hogy lelépett hátrahagyva! Konyhát totál glettelni mind 3 helységet festeni alapozni kell. Hazaérve a kérdésemre megkaptam a választ hisz hazasem várt hogy beszéljük meg mert valóban túlzás az ottalvás..nem hazaküldtem a pénzt hazaérve senki sem várt hűtő fullra üres! 2hétig éheztem szomjaztam 19tábla csoki amit szeret párom. 2nagycsomagos m&m 2csomag sckitles 1nagy nutella 2db verdas párna 1db kisbusz a kicsikém kérte 4db monster mert magyarba nincs ilyen 1 hatalmaa 12sbos twix 2db 6dbos fehér twix 1db 30milis james bond 007 női parfüm 1 leon zabpehely 8csomag haribo gumicukor 1db 220grammos kindertojás 2db 100grammos kindertojás

350grammos schokobons


8euro nagykinder

3.33euro/db kindertojas

1euro darabja a gumicukor

2euro zabpehely

2euro/db monster

2.80euro nutella

2.50 euro/db m&m

2.50euro/db sckitles

10eueo parfüm

9euro párna

4euro kisbusz

1euro/db csoki

4euro nagytwix

1.75euro/db fehér twix


ezt mind úgy hogy elsö 2hétben megvettem majd ami maradt abbol rudtam 2 hétig enni s inni utana enni mar nem napi 1 szelet kenyér utolso 2hétben 1db semmilyenízü lencsét ettem magába.. 3nao után 2db kenyerem volt 3 nap semmit evés után szendvics sütőben magába megsütöttem megettem! 11óra hossza minden nap a munkahelyen kivéve a pentek az 5-7óra munkaidő.

10euro nettó orabér

1800euro fizetesből 190eurot kértem nagamhoz a többit nekik ebből hazaut volt 60euro kajára 20euro meg bejarás napi 1euro volt plusz mivel 2 hétig nem volt kajam sem a bejarást ebből a 190böl fizeztem ki 10euro és utolso e havi 6napot 16eurot a tobbit hazahoztam! és várt egy üres lakás egy üres hűtő. aki nem hiszi írjon privatban és leírom hol tud felvenni messengeren elküldök minden bizonyítékot! Igen 2szobás panellakas és ugy tett az apja mibe hagytam otthon hisz festeni mindent kell! egy vályog 1szobas lakásban élnek a konyhába van egy lepusztukt zuhanykabin! és én mibe hagytam őket!! mielőtt kimentem 260ezer netto fizetesem volt! mondtam nem szeretnék nélkülük lenni s úgy tettek mások is igy élnek!

2018. dec. 19. 00:45
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

29-es, 28-as vagyok. Nem uszítom, miért tenném?! Nem tudom olvasod-e a férfi kommentjeit, a nō lelép napokra, nem tus se róla, se a gyerekről semmit, mert amikor a csaj a szüleihez megy, alig veszi fel a telefont, max néhány naponta... Szerintem ez nem normális, megértem, hogy a Kérdezőnek elege van és rohadtul fáj neki. De ha neked a szimpátia kinyilvánítása, meg az esetleges tanácsadás uszítás, akkor csak gratulálni tudok a szűk látókörödért.

És köszönöm, boldog, kiegyensúlyozott házasságban élek, nem haragszom senkire.


30N

2018. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
köszönöm mindazoknak akik megértik mit is érzek és tanácsot illetve őszinte válaszokat adtak adnak. Hazaérve 10++ óra autóban ülés kemény kitartó munka után! Co hegesztő vagyok és sosem awiztam sosem!! mégis helyt kellet álljak prezíz szép munkát keller úgy elvégeznem hogy soha nem awiztam! A családomért ment! Szépen hegesztettem mert a családomról volt szó. Sok mindenen kellet kinnt átmenjek és legbelül is.. Az hogy 4 hónap után újra velük lehettem s erre fel 3 het után 1000+ kmre elkellet menjek nem sok 50nap ha úgy nézzük!! Nem kívánom senkinek azt az érzést hogy itt kellet hagyjam őket.. utána miattuk sok ee sok dolgot kibírtam kinnt.. éheztem szomjaztam fizetésemből annyit kértem hogy hazatudjak jönni meg napi 1 szelet kis halas lazacos sertespaniros matyit ettem 7napig volt egyet megsutottem 2 napig ettem csak hogy ők ne érezzék itthon azt hogy nincs vagy ha megkívánnak valamit ne az legyen hogy most másra kell a pénz vagy hogy kisfiam nem tudom megvenni mert nincs! Nem hanyom fel de cserébe várt egy üres hűtő cserébe akkor tudtam velük beszélni amikor nem volt szüleinél és ez elég ritka pillanat volt maximum másfél hét összesen.. köszönöm és én vagyok a rosz sok ember szemébe eldoptad a csaladod??!! nem annyit mondtam ha mostmár nem birod ki ne aludjal otthon akkor koltozz haza mert erre nekem nincs emergiam s nem kell ilyen nő aki 27évesen mert annyi lesz otthon alszik 50feletti szulokkel 20feletti ocsel egyetlen egy szobaba mert okadni tudnek hogy hazamesz es anyuci puszija kell estenkent hogy eltudj aludni nem pedig a parode mert mikor ittvoltam is ezvolt...
2018. dec. 19. 12:12
 35/44 A kérdező kommentje:
És még annyit tennék hozzá hogy lett volna egy baba 20éves korban. Nagyon örültem a lány asthma és cicta problémákkal küzd illetv hormonzavarral szőrös has szörös áll fenék stb stb.. apu aki már nincs köztünk azt mondta gondoljuk meg ne vetessük el mert milesz ha nem lehet utána már segít amiben tud.. ellentétbe a lány apjával 17évesen kivágták azt mondta a lány megarta b..ni az apja furdeni készült a konyhába mikor bement utána az apja és kést kellet fogjon rá ittas volt az apja.. amit én lattam valoban iszik valoban a konyhaban van a zuhanyzo...es amit latok a beteges vonzodasa a lanyuknak hozzajuk.. illetve igy tett az apja 20évesek voltunk ha megtartja a gyereket a lábát ne tegye be soha többet se a gyerek!! ezek ellenere a 2. gyermeknel teszik a nagyszülőt és volt parom is elfelejtette ezeket! ha egy nőnek úgy tesz az apja ha megszüli oda a lábát se ő se a gyerek ne tegye soha akkor a második gyereknel is igy gondolkodom! ezek ellenere megszült korházbol azonnal odament a gyerekemmel majd 3 hét könyörgésre jött el az anyja apja 2utcával feljebb fizetettet ki a tudtom nélkül egy valyoghazat hogy majd költözzek oda..80ezer a fizetes 60-100km tavolsagba ott!! illetve ugy tett se a lanya se en nem tudjuk felnevelni a gyerekunket csak is ök.. ezek ellenere ehezni eddig nem eheztek kezdetek ota markas 1tizenezres cipokbe volt a fiam napi 4x mentem boltba legdragabb innivalokat is megtudom a gyerekemnek is venni.. ezek ellenere én vagyok a szar! dicsekedett a lany hogy vett parfumot dejo hogy volt erre vagyott nekem semmot nem vett ures huto vart es ures lakas
2018. dec. 20. 13:01
 36/44 anonim ***** válasza:
64%

Szép, hogy így alázod itt a párod akivel 10 évig együtt voltál. Ezek szerint eddig ezek nem voltak problémák, csak így, hogy koppantál egyet, kezdtek el zavarni.

Azért megnéznélek téged hogy nézel ki ezek után, hogy itt szidod a párod külsejét.

Gusztustalan vagy te is...

2018. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
kedves 36-os. Nem pocsmaztam csak ezek ellenére sem tisztelet sem szeretet nem volt benne! Nem zavar mai napig sem zavar szerintem nem ezert lett vége ha olvasod a posztot. Lenne egy parod aki minden ügyet a szülői faluba tenne.. húskell karacsonyra veszem ott!! egy párnat kértem míg külföldön voltam hat nem kaptam meg 3 hete kértem! ugy tett nem ott akarta megvenni mert nem akarta a gyereket elvinni a boltig! kerdesem hozzá de gyomáig atudtad volna ezert is vinni.. beteges szerintem amit nem tudok vele megértetni! Már lassan ha sz...e...x..e..l...ü...n...k is a szülöi házaba kell menni ahhoz?? De itt nem a hormonalis problemaja miatt van a gond hanem hogy nem becsuli a masikat aki 3hetig ehen szomjan dolgozott akiben annyi fajdalom volt hogy kikellet mennie 1000+ km-t mert tobbszaz ezres a hitelt csinalt! de 2het leforgása alatt 390ezer sima koltopénzbol 140et csinalt ugy hogy belole karacsonyra nem volt semmi megvasarolva egy udoto sem.. es csak megkerdeztem hogy mire ment akkor el mert nekem sem vettel semmit sem.. utana lelepdes szuleihez akkor mint egy kod venne korul felsem keres ha irok neki csak elolvassa valasz semmi. Meglatnam te mit tennel meg sokan mások
2018. dec. 20. 16:54
 38/44 anonim ***** válasza:
76%
Én eleve nem megyek bele olyan párkapcsolatba ami a legelejétől kezdve problémás és pláne nem vállalok bele gyereket. Edd meg amit főztél. Utólag kár puffogni, nem leszel tőle jobb helyzetben.
2018. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
kedves 38-as. 17éves koraban jöttem vele össze a suliban osztalytars.. Február 14.én boldog kapcsolatban voltam!felhivosgatott parom vette fel akkori. Majd mivel valoban szimpatizalt osszejottem vele februar 24.én! juliusban felhivott hogy kivagta az apja megy valakihez aki befogadja rokon. Mondtam neki jöjjön hozzám. Anyám apám tudta nélkül odaengedtem. Szot sem szoltak! Majd 1 het utan azt momdta az apja megakarta rakni részegen kest fogott ra.. kitiltottam valo es igaz 1 evig nem ment be! majd utana bejarkalt stb stb! ezutan azt mondta ő ezt hazidta csak ne hadjam el! megbocsajtottam mert szeretem! De azota ottalszik megy jön nekem kuss én vagyok leugatva hogy miért mondom meg.. lett gyerek mivel szeretem együtt lakunk hátha majd gyerekkel nem járkál el felnő.. de nem ez lett! otthagyott egyedül mikor megszült és kiengedték azonnal autoba szalt es elment a szüleivel! akkor eldontottem hogy én nem alszok 1 szobaban apos anyosal mert veszekedes lenne hisz segitseg az lett volna hisz párja vagyok a gyerekem apja! tudjatok milyen az amikor elso ejjszakatokat nem tudjátok a gyereketekkel es parotokkal meg a tibbi honapokat hezeket? Hanem ha velük akarsz lenni akkor éljél addig még plusz 3 emberrel 1 szobában! Majd hivosgattak hogy 6honap kell a lanynak addif itt marad johogy elkezdtem vitazni! azota szar a kapcsolat a szuleivel ! majd kozolte az anyja hogy se a lánya se én csak is ő tudja eltartani a fiamat! Erre a szóra elég volt egy életre anyósekbol. Kövezzen meg ha rosszul gondolkodom! Majd 3het utan hazajött és szivem lelkem beletettem..ezek ellenére is anyám egy szot nem szolt pedig kioszthatta volna miaz hogy elmegy a kisgyerekkel holott 8évig jovolt ott lakni! nem én főztem mert a parom készítette fel és kezdte el főzni. Sose engedtem hogy hazajarjon. 3x volt az hogy az testvérével iszik az apja s bekattant egyszer nekem jött akkor én voltam a rosz pedig nem is bántottam masodjára ott voltam nekiment paromnak es az apjanak mert vmi jatekba képzelte magát majd mkitépte a hajat a lanytesverének ugy szertem le rola akkor se banottam pedig kijart volna neki egy joadag! utana meg mikor 3asban voltak otthon a szuleivel parom pont melletem volt akkor is bekattant.. ezek ellenére akkor ne merjem megmondani neki hogy ezek utana beteges a vonzalmad oda?? na err mi a velemyenyetek en vagyok a hibás? annyit irjatok mar le aki 27éves es 10eve kulon el kivagjak majd agyonveri a testvere apja megakarta b...ni elmeletileg anyja lemondja mindennek hogy mem tud anya lenni akkor en latom szarul hogy nem kene odajarkalni vagy eppen nem ennyit?! Mert szerintem egy kulon élő par az minden nap együtt alszik!
2018. dec. 20. 18:05
 40/44 A kérdező kommentje:
meg azt mondja az apja hogy ha megszülöd első babank lett volna akkor ne tedd be a lábad?! Akkor az a lány a másodiknál mit tesz? kitagadtatok 17évesen 20évesen közöltétek ha meghagyom a babát ne tegyem be a lábam ide..akkor a másodikhoz mi közük van? játszák a magyszülőt de elsőnél kitagatdtak volna minket!! Hogy álnátok a szüleihez?? Persze mikor ezeket mondom a paromnak most is mondtam mintha nem is érdekelné mi volt akkoriban! Beteges hozzáállás vagy csak én gondolom??? Tűrtem volna tovább?? Elmondom mikor mondtam neki most szombaton hogy ha me hagyja abba menjen haza nem kell ilyen nő elment 6db nyers tojas várt 0ft és 1300km autokazás ezert! szetszedett lakas 1 nap alatt kifestettem 2 helységet feher plusz szin! hatha hazajonnek es belatja igazat ad es mivel szeret ugy veltem akkor nem er neki ennyit az ottalvasok. nem jött haza en azota bekulni akartam mert szeretem a valasz kidobtal hagyjal beken!
2018. dec. 20. 18:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!