Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal,mèg külföldről is haza vártam,pedig több hónapot töltött odakinn.. Mostanában furánn kezdett viselkedni,illetve gyanús dolgok tűntek fel nekem.. Tudom szègyen,de a tisztán látás èrdekèben belenèztem a telefonjába.. Már egy jó ideje beszèlget egy csajszival, találkozgat a csajjal,ès bulizni is voltak együtt a tudtom nèlkül. nagyon fèlreèrthető üzeneteket váltottak,tisztán èrezhető volt hogy van köztük valami. Rákèrdeztem hogy mi van közöttük,de nem mondtam el a telefonos rèszt egyelőre. Tagadta hogy bármi is lenne,vagy hogy beszèlnènek. Kèsőbb kifakadtam neki,hogy tudok mindenről ami a hátam mögött folyik,ès adtam neki időt hogy eldöntse èn vagy az a csaj. Mivel egyáltalán nem keresett,egy szikrányi jelèt sem mutatta annak,hogy esetleg hiányoznèk vagy fontos lennèk neki, így szakítottam vele. Teljes szívemből szeretem,de ezek után már nem tudnèk bízni benne.. Szerintetek jól tettem hogy ott hagytam,vagy talán várnom kellett volna mèg egy picit? Rettegek attól,hogy esetleg egyedül maradok.. A közelemben már mindenkinek komoly párkapcsolata van,nekem meg eddig minden párkapcsolatom kudarcba fulladt,hol a párom miatt,hol miattam..

20/L



2019. jan. 23. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem is volt olyan nőm, aki a hátam mögött összejárt az egyik haverommal. Két hónapig semmi gyanús nem volt, aztán mikor feltűntek a dolgok, akkor bevallott mindent. Hiába voltunk 2 éve együtt, kiadtam az útját neki is, meg a havernak is.
2019. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,igazából megerősítèsre volt/van szüksègem.Hiába nem tudok bízni benne,mègis bennem van hogy mi lenne ha adnèk mèg egy esèlyt.. Habár nem keres,nem küzdd èrtem szóval èrtelmetlen.. Mindenkinek megy a zöld kèz!
2019. jan. 24. 19:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Hidd el, felesleges küzdeni érte. Legyen tartásod! Tudom, hogy amikor benne vagy a szituációban és szerelmes vagy, mindent másképp látsz, de hidd el, keress olyat, aki tényleg szeret Téged! A saját érdekedben mondom mindezt.

De persze ez csakis a Te döntésed!

2019. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!