Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kellene? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén tudunk találkozni, de akkor két napig csak egymással foglalkozunk. Viszont a hét többi napján pedig szomorúak vagyunk és folyamatosan csak arra várunk, hogy végre hétvége legyen és lássuk egymást. Ez az állapot a közeljövőben nem fog változni, sajnos szóval még évekig marad ez. Megéri vele maradnom, és az életem nagy részét azzal töltenem hogy várok arra hogy újból láthassam? Borzasztóan szeretem, de hétközben nagyon magam alatt vagyok attól, hogy nem ölelhetem magamhoz.

2019. szept. 23. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi már majdnem 5 éve csináljuk ezt. Annyi különbséggel, hogy mi nem is minden hétvégén tudunk találkozni. De szeretjük egymást, ezért nem adjuk fel.
2019. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani akkor, ha két ember van hozzá, aki akarja. Elhiszem, hogy szereted, de gondold át, vajon ő is viszonozza ezt, vagy csak hétvégi szórakozás vagy? Ezért írtam azt, hogy később komolyan megszenvedheted ezt a helyzetet.
2019. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi négy évig voltunk így a párommal,utána sikerult osszekoltozni,igaz két év egyuttélés után félrekúrt és szakítottam vele,de ez egy másik torténet.
2019. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En is igy voltam a parommal eveken keresztul kulfoldi egyetem es munka miatt. Keveset latod de tudod hogy igy is “veled” van , szeret teged . Tudtok beszelgetni , mindent tudhatsz rola . En jol tudom milyen ez , de ha ennyire szereted ahogy leirtad akkor gondolj bele milyen lenne szakitani. En is volt olyan h sokszor nem lattam az alagut veget , volt hogy nem volt lehetosegem hazajonni hozza 2-3 hetig, de ha szereted kitartasu, nem is opcio mas
2019. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!