Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, hogy kell kinéznie és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy kell kinéznie és mit kell tudnia, annak a férfinak, akit szó nélkül eltartanátok és nálatok lakhatna? Minden kiadást ti állnátok.

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 17:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az egyetlen férfi aki hajlandó lennék eltartani az a fiam, de azt is csak normális keretek között amíg fel nem nő. Esetleg apám, vagy testvérem (ha lenne fiú) ha bajba kerülnek. Okos nő mást nem tart el.
2019. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sok év házasság és egy két gyerek után ha addig minden rendben volt a kapcsolatunkkal és ő halálos beteg vagy (tényleg) nem tud dolgozni (nem csak lusta vagy életképtelen) cserébe amiben csak tud segít és nem bele ül és elvár dolgokat akkor lenne erre esély. Egy egészséges és/vagy munka képes ember nem tudna olyat mutatni amiért eltartom hisz nincs rá szüksége.
2019. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell egy naplopo! Mind1, hogy hogy nez ki..Nincs az a szepseg stb. ami arra kesztetne, hogy etessek egy lusta disznot! Ami azt illeti, undorodnek tole.
2019. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem jövök össze életképtelen férfival. Nem vagyok az anyja, se az ápolónője, hogy én tartsam el.
2019. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem tartanék el senkit tartósan (max a saját gyerekemet, ugye :D).
2019. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az a ferfi meg nem szuletett meg, de tervben van:) lehetoleg legyen makk egeszseges, mutasson fel 50-54cmt, 3kilot es vigyorogjon mint a vadalma amikor csak meglat engem:)
2019. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi sóher, pénzét féltő nő..


Komolyan nem értem, ha a pasira rászorultok valaha valamiért, az rendben van, de fordítva nem?


Nő vagyok, elvárom, hogy a pasi felajánlja, hogy fizet dolgokat, de én is szoktam. Megtenném, amit várok tőle.


Itt hol az egyenlőség?

2019. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
DEDO
2019. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Te se tudsz mondatokat értelmezni.

Az teljesen más, mikor kapcsolatban vagy egy férfival, de ő elveszíti a munkáját, és egy ideig munkanélküli, de igyekszik munkát keresni de azt az időszakot a te fizetésedből kell átvészelnetek.


Ez nem egyenlő azzal, amit a kérdező feltett, tehát, hogy egy férfi nem akar munkát keresni, életképtelen, és elvárja, hogy minden anyagival ellássák, miközben nem is érdemli meg.

2019. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18, nem, nem várom el a férfitól sem, hogy eltartson. Jól tanultam, van rendes munkám, nem tartatom el a popómat.
2019. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!