Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém, de érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém, de érez irántam és kötődik hozzám?

Figyelt kérdés
Férfiaknál ez mit takar?Nincs sok tapasztalatom,de ezt mondta nekem az egyik közeli ismerősöm.

2019. szept. 27. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben ez volt a válasza, akkor ennek nem nagyon van jövője.
2019. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok sajnos. Igazából soha sem gondolkoztam el arról,hogy mi lehetne köztünk.

Amúgy főleg olyanokról beszéltünk,hogy én mennyi mindenben felette állok és ő így nem tudna elképzelni egy kapcsolatot. Felszínes,lerázó szöveg,igaz?

2019. szept. 27. 21:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer valaki, aki ezt mondta. Nagyon szeretem a mai napig, mint ember, jó kapcsolatot ápolunk, de mivel többet akartam, ő pedig nem erezte a szikrát, ami szerelemhez kellett volna, véget vetettünk neki. Ő is ezeket mondta, hogy jobb vagyok nála, jobbat érdemlek.
2019. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem mondják el ilyenkor konkrétan?:( Ez nem az a tipikus jobb vagy nálam,többet érdemelsz szöveg. Anyagi,társadalmi,intelligencia szint,tanultság alapján mondta. Ez olyan megalázó számomra,mintha lenézném őt ezek miatt.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2019. szept. 27. 22:14
 15/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Sablonos duma, amit ilyenkor mondanak. A végén csak te jössz ki ebből rosszul. Ő elmondott mindent. Amit meg érez, az néha a kangörcs.

2019. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nehéz megmondani, de annyi biztos, hogy ha valaki veled akar lenni, az tesz érte. Ha te megmondtad, h vele szeretnél lenni, ő meg erre ezt mondta, akkor valoban el kell engedni a kezet. Arra en is kíváncsi lennék, hogy hány évesek vagytok!
2019. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ő 27,én 23.

Értem. Köszönöm szépen a válaszokat!

2019. szept. 28. 10:07
 18/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, találsz jobbat. Tapasztalatnak meg jó volt, van ilyen.
2019. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is így gondolom.:)
2019. szept. 28. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!