Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevállaljam? (Komoly kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Elég hosszú lesz de megpróbálok érthető lenni. Több mint 1 évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal a Fülöp-szigetekről. Azóta is folyamatosan beszélünk, nagyon jól kijövünk egymással úgy érzem. Videochateltünk is, küldött egy csomó képet magáról, szóval egyáltalán nem tartom kamunak.


Én 20/F vagyok a lány 19/L


A helyzet az, hogy kb 1 hete bevalotta nekem ő többet érez mint barátság, úgy érzi szeret engem, csak eddig nem merte elmondani. Őszintén én is sokkal többet érzek iránta és jó lenne találkozni vele, fizikailag is, élőben..


Viszont! Kivétel nélkül az összes barátom akinek ezt elmondtam csak a negatív dolgokat hozta fel. Meg jöttek a tipikus sztereotípiákkal az ázsiaiakról. Azt mondták főleg a délkelet-ázsiaiaknál az egy bevett szokás, hogy hozzámennek egy európaihoz, amerikaihoz, csak a pénzért. Mondtak durvább dolgokat is.. Ilyenekről én is hallottam, de szerintem akkor sem általánosíthatunk.


Az a lényeg, hogy a lány azt mondta nagyon szeretne találkozni velem és valamikor jövőre (még nem tudni pontosan mikor) ide akar jönni Magyarországra, azt mondta munkát vállalni és akkor tudunk találkozni is.


Én tudom elhinni hogy csak a pénz miatt valaki 1-2 vagy akár több évig is beszélgessen valakivel, sokszor hajnalban is fent volt (az időeltolódás miatt) csak azért hogy tudjunk beszélni és mindig nagyon kedves velem.


Szerintetek mi legyen? Úgy gondolom egy próbát megér és komolyan gondolkodom a rendes kapcsolaton (nem csak távkapcsolat).



2019. nov. 30. 14:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az nem ugy mukodik hogy csak ugy Magyarorszagra koltozik es munkat vallal. Vizum kell neki amit nem osztogatnak csak ugy. Ha nem tud Magyarul akkor meg semmi eselye nincs gyakorlatilag munkat talalni.

Turistakent utazhat de nem dolgozhat.

En is azt mondtom mint az elottem szolok hogy vigyazz vele mert sok fulop-szigeteki direkt arra utazik hogy europai/amerikai ferje legyen hogy elkoltozzennek onnan.

Ha latok fulop szigetekit akkor tuti hogy kover/idos ferje van mert leszarja hogy nemz ki csak a penz a lenyeg.

Lehet hogy masokkal is beszelget nem csak veled es azzal jon ossze akivel elobb sikerul.

Szerintem teszteld le hogy mit szolna ahhoz hogyha azt mondod neki hogy te koltoznel a fulop szigetekre es ott elnetek egyutt.

Ha nem tud normalis erveket felhozni hogy ez miert nem jo otlet akkor gyanus hogy arra utazik hogy elkoltozhessen onnan valakihez.

2019. dec. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem teszteld le hogy mit szolna ahhoz hogyha azt mondod neki hogy te koltoznel a fulop szigetekre es ott elnetek egyutt."



Ha elsőre igent mond, akkor neked kell kitelepűlni hozzá kérdező. 😂

2019. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#19 ez egy nagyon hasznos válasz volt..


#20 ma utaltam neki erre, hogy mi lenne ha egyszer valamikor a jövőben... de először szeretném tudni hogy tényleg komoly ez az egész és működne egy valós kapcsolat


Egyébként igent mondott és nagyon örülne neki, ezen én is meglepődtem :O Szóval nem tudom mi lesz, jövőre kiderül hogy egyáltalán reális ez az egész, aztán egy pár év múlva meglátjuk, addig is gyűjtöm a pénzt.


#22 akkor induljak is? :D

2019. dec. 10. 20:08
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Halgass a lelkiismeretedre, kérj segítséget Istentől, biztos jó ötlet-e, mert nagy a kockázat..De amúgy a legjobbakat, bármi is legyen..
2019. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 HoneyBunny ***** válasza:
Végül mi történt? :D
2022. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!