Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak? (légyszi ne bántsatok)

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy 2 férfi közt örlődök.Az egyik a férjem,a másik a mostani párom.Megcsaltam a férjem.Igen,hibáztam.Mindkettőjüket szeretem,de az egyikőjükhöz jobban húz a szívem.

Nem irom le melyikőjükhöz.Csak kivancsi vagyok a Ti véleményetekre is.A férjem Velem egyidős,kedves és jószivu ember.6 evig voltunk egyutt.De megismertem a mostani parom.Vele 5 honapja leszunk egyutt,de sokkal idosebb nalam.10+.En 32 eves vagyok.Mindkettojukben mast szeretek,de egyszeruen nem tudok valasztani közülük.A mostanival lehet sokat hülyülni,nevetni,járunk erre-arra,de ugye vannak problemak az intimitasban.Sokat szeretget,ölelget,nőnek érzem magam mellette.De sajnos nem tudom,ez érdek-e,mivel lakàsom van,es nem-e erre jatszik.A ferjemmel minden klappolt,csak kicsit el viltam hanyagolva,nem ereztem nonek magam mellette.Azert ködösítek ennyire,mert olvassa ezt az oldalt



2019. dec. 13. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Amikor nem tudsz dönteni csak egy dolgot vegyél figyelembe

Ha az elsőt igazán szeretnéd nem jött volna a képbe a második. Ezzel mindent elmondtam.

2019. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább egyiket sem választanám.
2019. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Már bocs hogy ezt mondom de olyan mintha cipőboltba lennél és a gyk-tól kérnél tanácsot h a barna vagy a fekete cipőt válaszd. Honnan tudjuk?


Aranyszőrűezüstrókának van igaza.

2019. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kapaszkodjál, mert ilyet még nembiztos, h tanácsoltak neked. Mindkét férfit hagyd el! A férjed elhanyagol, de az új muki se az igazi. Most még érdekes, mert új, de hidd el, hogy max 2 év és piszkosul fogod unni. Válj el, emezt is épitsd le. Kicsi pihenj, és aztán keress egy korban hozzádillő, szenvedélyes férfit.

És mondom ezt férfiként.

2019. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 piroska és a farkas ***** válasza:
Vàgysz a férjedre? Boldoggà tenné, ha mindazt, amit a pàrodtól kapsz, tőle kapnâd? Ha ezekre a vàlasz igen, akkor vàlaszd a férjed. Ha a pàrod nem hiànyt pótol, hanem önmagàért szereted, vàlaszd őt. Szerintem ne mi döntésük el...
2019. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Rockarc ***** válasza:

Ezek utan a ferjed mar nem tudod valasztani, az ujjal meg majd jol rafaragsz. Egy normalis tarsat is rengeteg munka, ismerkedes, csalodas, mire az ember megtalal. Egy valahonnan leakasztott szeretobol maximum a felszint latod. Aztan amikor osszejossz vele, rajossz, hogy mekkora balek voltal. Elbdobtal egy olyat, amit jo ideig kerestel egy szinte biztosan rosszabbert. Majd keresheted a jobbat, nem az ujnal, mert az alacsonyan van, hanem a regi ferjed lesz a merce.


Attol, hogy felajanlotta, hogy visszamehetsz az nem egy valos opcio, abbol kapcsolat mar nem lesz. Neki annyibol konnyebb a helyzete, hogy nalad sok jobbat lehet talalni. Mar neki is allt keresni, ebben ketseged ne legyen. A tobbit gondold hozza.


43F

2019. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hat, ha valaki aki ismer engem, biztos nem hinne el, hogy en irtam,mert alapbol soha nem szavaznek a ferjre. De! Nem sut az irasodbol, hogy szerelmes lennel az uj pasiba. Nekem ez hianyzott, mert en mindig a szerelem partjan vagyok. Te viszont tok targyilagosan irtal, mindkettorol.A mostanival sokat lehet hulyulni, nevetni, eljarni erre-arra? Ne haragudj, de szerintem ezt a ferjeddel is megtehetned. Az, hogy a ferjeddel mar kicsit elfasult a kapcsolat, azon lehet valtoztatni. De az ujjal mar az elejen sincs meg a tuz(legalabbis az irottak alapjan nekem nem jott le), akkor mit gondolsz, kesobb nem jutnatok ugyanoda, mint a ferjeddel?Raadasul durva, hogy az ujjal ennyire bizalmatlan vagy, ugy hogy nem adott ra okot (vagy nem irtal rola). En nem lennek egyutt olyan emberrel, akirol feltetelezem, hogy a penzemre hajt. Ezek alapjan en a ferjet mondom, vagy ahogy egy masik valaszolo mar irta, valassz egy harmadikat.
2019. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mondta nekem,hogy még szeret.Próbált más lányokkal ismerkedni de nem megy neki
2019. dec. 14. 09:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt mondanám, hogy hagyd az öregebb szeretőt, és a férjeddel kellene rendbe hoznod a dolgokat. Csakhogy ha lett volna ilyen szándékod, akkor bele sem kezdtél volna a dologba a másik pasival. Így azt mondom, hogy hagyd ott a férjedet, ne keserítsd tovább az életét, hagyd, hogy találjon egy normális nőt, jobb lesz neki így. Aztán ha akarsz, mehetsz a szeretőhöz, de szerintem előbb-utóbb ennek is pofára esés lesz a vége.
2019. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!