Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfinak akit szeretek most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak akit szeretek most született gyermeke, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy nem közvetlen kollégám, akivel barátság alakult ki kettőnk között. Feltűnően sokszor megvárt munka után, mindig beszélgettünk. Együtt mentünk haza. Decemberben elmondta, hogy a felesége terhes. Ez rosszul érintett, először nem is értettem, hogy miért. A barátságunkon semmit mmm változtatott a hír, egyre közelebb éreztem magamhoz, mélyültek a beszélgetéseink. Azt vettem észre magamon, hogy sajnálom, hogy nem egyedülálló. Azt mindig is tudtam, hogy neki a család szent, sosem válna el.

Nyáron mielőtt megszületett a gyermeke elmondta,hogy nem tudja mi lesz ezután, kevesebb időt fog velem tölteni, ezt ne személyes sértésnek vegyem. Elmondta, hogy számára ez több barátságnál, nagyon nehezen tud mit kezdeni az érzéssel, mert a családját nem tudja elhagyni, sem szeretőt nem akar, de többet érez irántam mint szabadna.

Elmondtam neki, hogy ha nem lenne házas valószínű máshogy alakulna a kapcsolatunk, mert nekem is nagyon szimpatikus, de mivel tudom, hogy házas ezért nekem tabu. A szívem szakadt meg mikor ezeket kimondtam. Mert én is szerelmes vagyok belé titokban.

Azt nem értem, hogyha tudja hogy semmi nem lehet miért mondta el az érzéseit? Miért kell most amiatt szenvednem, hogy tudom, hogy ugyanúgy érez mint én? Mi lesz ezután? Milyen házasság ez?


2019. dec. 16. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondta el neked, hogy enyhítsen a bűntudatán. Ha elmondja valakinek milyen szar ember is ő, és az a valaki kedvesen reagál, akkor jobban érzi magát. Nem akar tőled semmit akkor sem ha vonzódik hozzád. Ezt tartsd tiszteletben és lépj ki az életéből
2020. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11 Sok értelme nem volt így meg a kérdező jobban szenved. A pasi is tiszteletben tarthatta volna őt is! Ha már itt tartunk és a saját feleségét.

Ez a lépjen ki az életéből és hagyja békén beszólás bunkó a részedről. Nem mászott rá a kérdező. Tahó vagy.

2020. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*11-es
2020. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!