Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35 éves létemre nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves létemre nem merek odamenni egy férfihoz, mert bonyolult az ügy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy ismeretlen férfibe, , csak a nevét tudtam, egyszer bemutatkozott, hosszan neztük egymast, de akkor még a volt barátom is ott volt velem, ugyhogy mikor megjelent ő elsietett. (( hozzátenném , hogy rossz kapcsolat volt, a baratom agresszív és lekezelő volt verekedett)) Durván nyomoztam a ferfi után, rokonának adtam ki magam álnéven, a polgárőrséget is felhívram egy kitalalt szöveggel. Álprofilból zaklattam egy nőt akit ismer, de nem árult el semmit, viszont neki tuti elmondta. A helyi csoportban felrakattam egy egyetemista baratnőmmel róla egy álkeresést, hogy csinált "valami furcsát" és keresik, rengetegen látták. Környékbeli üzleteket hívogattam alnéven, volt hogy be is mentem kérdezősködni, persze hülyenek néztek ezzel leálltam. Munkaügyben is kerestem, azzal se jutottam semmire. Meg hasonló dolgok.Tuti visszajutott hozzá. Végül a legegyszerűbb módon találtam meg. Feltettem egy kérdést itt a gyakorin, hogy a helyi buszvégállomáson szoktak e egy ilyen es ilyen kinézetű embert látni, nem volt nehéz mert van egy különös és ijesztő ismertetőjegye feltehetőleg egy baleset miatt. Egy lány válaszolt üzenetben. Mióta először láttam pár hónap eltelt. Kimentem a buszvégállomasra kocsival a megtudott időpontban, meglattam, ő is visszanézett. Viszont rettenetesen félek a nyomozgatás miatt, úgyhogy ijedtemben elkaptam a tekintetem és elhajtottam. Csak az lenne a megoldás, ha valaki beszélne vele előtte, erdeklődne rólam mert félek a helyzettől ezek után, de nincs senki vállalkozó szellemű ismerősöm... szerintetek mit csináljak?
2020. jan. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Különben szerintem írd le neki hogy meg akartad találni, mert érdekelt, és nagyon béna voltál, hülye módszerekkel kerested, és nem sikerült. Ne haragudjon, ha nem haragszik emiatt hívjon fel (telszám), ha haragszik elnézést és tovább boldog életet kívánsz. Azt is írd le hogy vége a kapcsolatodnak, és ezért is érdeklődtél felé.
2020. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
De hova írjam le? Facebookon nem találtam, valószínű nincs neki. Vagy 8 -10 ismerősömnek sincs "rendőrsegi oldal" stb. ilyeneket mondanak. A buszmegállóra írjam ki talán? Az se jó.
2020. jan. 9. 00:48
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Papírkára :) És azt odaadod neki ott a busznál, hogy bocsánat de hosszú lenne elmondani, inkább leírtad. Persze csak akkor ha nagyon nem mered megszólítani.
2020. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nagyon nem merem.. rettenetesen zavarban tudok lenni. Olyanokra gondoltam, hogy mi van ha az a rokona meghalt, stb. Egyáltalan ezek után akar-e tőlem valamit? Főleg hogy majdnem félév eltelt..
2020. jan. 9. 00:58
 15/53 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez elég meleg kis sztori!

Mondjuk ha ezt csak a szerelem miatt tetted, és nem vagy pszichopata, akkor lehet még imponálni is fogsz neki.

Szerintem tegyél 1 próbát, ennyit mindenképp megér a dolog, ha már ennyi mindent elkövettél a dologért.

Így vagy úgy, de legalább pontot teszel az ügy végére!


33/F

2020. jan. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi nyomozgatás után csak úgy el mentél mellett és kész?

Szerintem ez eléggé nagy butaság volt.

Nem vagy már gyerek,ne viselkedj gyerekként, 35 éves felnőtt nő vagy,vegyél magadon erőt és beszélj vele,sok féleképpen lehet,például véletlenülszerűen össze találkozol vele az állomáson és el kezdesz vele beszélgetni,mennyi az idő? satöbbi..

Lehetsz nagyon bátor is és el mondhatod neki egy pár perc beszélgetés után hogy neked tetszik vagy esetleg el hívhatod meginni valamit stb..

Semmi sem olyan könnyű az elején sokan ezt gondolják legalább is szerintem de ez nem minden esetben van így,ne mesélj be magadnak butaságokat mert azzal nem leszel előrébb,ha már idáig el jutottál akkor ne add fel,merj lépni hiszen csak egyszer élünk, nem érdemes sokat örlődni ezen menj oda és kezdj el beszélgetni,nem kell ezt bonyolítani,mondok ezt így 21 évesen.

Egyébként meg ha értem ezt meg tenné egy nő kicsit el is csodálkoznék.


Már most tudom és érzem is hogy a mai nap egy csodás nap lesz ezért itt az alkalom,hajrá és sok sikert.

2020. jan. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Beszámolót majd kérek hogyan sikerült a mai nap? :-)

2020. jan. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ijesztő, itt-ott törvénytelen sztori.

Az se biztos, hogy ő egyáltalán tud a létezéséről.

De, ha már egyszer végigcsináltam... kedd ki legközelebb, menj oda hozzá, és mondd, hogy már találkoztak. Örülsz, hogy látod

2020. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Te beteg vagy! Ezek után úgy hajtanálak el mint a legyet! Szerinted ez normális? De komolyan. Szia! Meg tudnád mondani hány óra van? És már szóba is elegyedtél! Idióta
2020. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
87%

Te elmebeteg vagy.

A megcsalás pedig úgy jött ide, hogy ha már ebben a fázisban ennyire nem normális és törvénytelen a reakciód, akkor vajon hogyan reagálnád le, ha megcsal? Feldarabolod?

Nem, egyáltalán nem normális amit műveltél.

2020. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!