Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35 éves létemre nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves létemre nem merek odamenni egy férfihoz, mert bonyolult az ügy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy ismeretlen férfibe, , csak a nevét tudtam, egyszer bemutatkozott, hosszan neztük egymast, de akkor még a volt barátom is ott volt velem, ugyhogy mikor megjelent ő elsietett. (( hozzátenném , hogy rossz kapcsolat volt, a baratom agresszív és lekezelő volt verekedett)) Durván nyomoztam a ferfi után, rokonának adtam ki magam álnéven, a polgárőrséget is felhívram egy kitalalt szöveggel. Álprofilból zaklattam egy nőt akit ismer, de nem árult el semmit, viszont neki tuti elmondta. A helyi csoportban felrakattam egy egyetemista baratnőmmel róla egy álkeresést, hogy csinált "valami furcsát" és keresik, rengetegen látták. Környékbeli üzleteket hívogattam alnéven, volt hogy be is mentem kérdezősködni, persze hülyenek néztek ezzel leálltam. Munkaügyben is kerestem, azzal se jutottam semmire. Meg hasonló dolgok.Tuti visszajutott hozzá. Végül a legegyszerűbb módon találtam meg. Feltettem egy kérdést itt a gyakorin, hogy a helyi buszvégállomáson szoktak e egy ilyen es ilyen kinézetű embert látni, nem volt nehéz mert van egy különös és ijesztő ismertetőjegye feltehetőleg egy baleset miatt. Egy lány válaszolt üzenetben. Mióta először láttam pár hónap eltelt. Kimentem a buszvégállomasra kocsival a megtudott időpontban, meglattam, ő is visszanézett. Viszont rettenetesen félek a nyomozgatás miatt, úgyhogy ijedtemben elkaptam a tekintetem és elhajtottam. Csak az lenne a megoldás, ha valaki beszélne vele előtte, erdeklődne rólam mert félek a helyzettől ezek után, de nincs senki vállalkozó szellemű ismerősöm... szerintetek mit csináljak?
2020. jan. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vonulj be egy elmegyógyintézetbe... Te nem vagy normális!!!
2020. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Jezusuristen, polgarorseg, alneven nyomozgatas, meg ilyen total stalker magatartas de eloben nem mersz ranezni. Nem szoktam ilyesmit javasolni, de azert egy pszichologus nem artana.
2020. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén nagyon beteges amit csináltál. A volt pasidat is kenterbe verted csak lelki és erkölcsi téren. Ha megtudnám hogy velem és az ismerőseimmel ezt csinálta volna valaki a hátam mögött akkor feljelentést tennék rágalmazásért és emberek megtévesztéséért csak akkor tekintenék el a feljelentéstől ha az illető önként bevállalja hogy elmegy pszihológushoz terápiára, de valószínűleg akkor sem mert ez utána is ismétlődne, de nagyon durva amit csináltál. Volt egy barátnőm aki mindig úgy csörgette meg a pasit, hogy magánszámra kapcsolta a mobilját és utána gyorsan megszakította miután kicsörgött és felvette. Utána nevetett, hogy jaj de jó elérhető. Nagyon kellemetlen volt a szituáció egyszer kétszer jeleztem burkoltan neki hogy szerintem gyerekes ostobaság így tenni, de szerintem nem jutott el odáig, hogy értse is, vagy elfogadja, hogy ez nem épp a jó módja a tetszés kinyilvánításának mivel ijesztő és nem tudható hogy mondjuk nem e zaklatják a másikat és így a nagy lelkesedésének következménye, hogy a másik retteg vagy aggódik hogy ki zaklatja. De amit te csináltál lejárattad a pasit a közösségi oldalakon csak mert meg akartad találni és a lány ismerősét is zaklattad a közösségi oldalon, ahelyett hogy úgy kezdted volna, hogy xy-t keresem? 🙄 Hogy ezt hogy utálom amikor évekig az egyik nyomoz a másik után ahelyett hogy csak kérdezne vagy a másik amit utálok ismeri és érzékelhető a vonzalom de évekig nyomoz ahelyett hogy odamenne és megszólítaná és így lehet sikere lenne nagyon is. Csak az a baj ezzel hogy addig kavargatja az ilyen ember a szart hogy a saját hülyeségéjének a csapdájába pottyan. Enyhén? Nem Durván szólva már rég kimerítette az emberi jogok durva megsértését. Nem csak egy embernél hanem több embernél. Bolti dolgozóknál is! Én személy szerint boltba nem akarnék várakozni a sorba a te hülyeséged miatt mert éppen hivogatnád őket vagy mert éppen a pénztárnál vagy egyéb olyan helyen kérdezősködsz ahol ki kéne szolgálniuk éppen egy nem ráérő vevőt. Képzeld el, hogy egy tűzoltó gyorsan beugrik a boltba éppen jöttek egy téves riasztásból és azért nem tud reggelizni mert te kérdezősködsz és várnia kéne de megint jeleznek a kint várakozó kollégák hogy menni kell és az is téves riasztas lenne. Nemcsak te okoztál neki problémát de a tudat hogy szórakoztak miközbe csak 5 mp-re volt a reggelijétől. És képzeld el mikor az eladótól kérdezi hogy mehet e hátha gyorsan a kajáját is meg tudja venni és ha az eladó olyan és szöszmörög miattad akkor kaja nélkül kell mennie. Ezeknek az embereknek kell az energia. Szóval nemcsak bolti eladóknak de így a társadalom többi tagjainak is az emberi jogait sérted ezzel. Arra nem gondolsz hogy a felelőtlen játékaidnak lehettek volna súllyos következményei is?
2020. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 Noren1989 ***** válasza:
77%

Ugye gyógyszeres kezelés alatt àllsz?



Mert kellene...

2020. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Sajnos nwm tudjátok a hattértörténetet. Egy kerdésbe nem akartam bezsúfolni. Akkor megértenétek mért csináltam. Azért mert velem a pasas ugyen ezt csinalta, csak nem virtuálisan, hanem valósan. És ezert félek. Szerintem jóideje figyel, mert tetszettem neki. Tudjátok honnet tudom? Visszamondott olyan dolgokat, amit csak így tudhatott meg, tudni kell ehhez. Szerintetek mért hívtam volna a polgárőrseget is? Hát ezért. Ehhez hozzá kell tennem, hogy a buszvégállomás mellett egy park van. Ahova rendszeresen jartam regebben a párommal, arról beszélgettünk, hogy szemetelnek ah emberek , meg környezetvédelmi dolgokról utoljára. Ő ezzel indított, meg, hogy ugye ott lakom e az X utcában. Ő magáról semmit nem mondott, a nevet is visszakérdeztem csak. Így már erthető?
2020. jan. 11. 12:33
 26/53 A kérdező kommentje:
A "régebben" inkább úgy irnám, hogy "addig"..
2020. jan. 11. 12:34
 27/53 A kérdező kommentje:
Gondolom logikus, hogy azóta mért nem voltam ott. Rémisztő, hogy a bokorból figyelhetnek. Az életben nem gondoltam volna... Ezért nyomoztam le a buszvégállomást. Mondjuk ez is logikus lett volna, de nrm gondoltam.
2020. jan. 11. 12:37
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen amit írsz:


Írtad a kérdésbe, hogy egy közösségi csoportban posztoltattad ki ráadásul egy barátnőddel, hogy a pasi csinált valami furcsát, utána a következő kommentedbe írod, hogy de jó értelemben, most meg az ellenkezőjét írod, hogy figyeltet, mi van?



Oké! Én csak azt nem értem, ha figyeltetett, nyomozott utánad, netalántán magánnyomozót is fogadott, akkor neked miért kell ugyanazt csinálni ráadásul nagyon beteges módon, ártatlan embereket belekeverve, és köze nincs hozzá embereket is?


Ne haragudj, de egy normális ember ha érzékeli, hogy furcsa mód a környezete olyan dolgokat mond, ami az életében előfordul burkoltan, akkor először biztos azt gondolja, hogy áh biztos csak véletlen, de ha ez továbbra is így megy, akkor vagy leszarja, vagy ha nagyon necc, akkor megpróbálja megérteni, hogy mi a sz*r ez, és utána nem kezd Marvel X-men akcióba, hanem bizonyítékokkal a kezében segítséget kér, ugyanis előbb utóbb az ilyen emberek akarnak is valamit.


Te amiket írsz azért necc, mert egyik pillanatban isteníted, mert szerelmes vagy utána, meg elkezded itt is fikázni.


Nem érzed, hogy ellentmondas?


Pláne, hogy írtad, hogy álprofilból zaklattad az egyik női ismerősét, és te írtad, hogy zaklattad.


Szerintem ez a kérdés egy nagy sz*r kamu.


Amit írtam, minél jobban kavarod a sz*rt annál jobban fogsz a saját csapdádba pottyanni. És ha az szimplán saját magad elől való menekülés, mert félsz takarítani otthon, mármint a saját házad táján körülnézni, ahelyett, hogy itt hülyíted a jó népet, akkor ezért necc. Ha meg ez igaz, és mi nem tudjuk, hogy most te vagy a zaklató vagy a pasi, vagy két szociopata egymásra találása, akkor meg ezért necc.


Szerintem ez egy nagyon nagyon jó tanács, ha megfogadod jó, ha nem nem, de én nem foglalkozom többet ezzel a kérdéssel, mert ezen kérdéssel való foglalkozásra ott vannak azok a szakemberek akiknek foglalkoznia kell.


Ne akarj odamenni ahhoz a férfihoz,ezek után már, hanem felejtsd el a múltat, és kezdj el foglalkozni a saját mentális egészségeddel, és kezd összeszedni magad, tényleges segítséget kérni ehhez értő emberektől stb.


De amiket írtál az már ahogy írtam durván kimeríti a zaklatás fogalmát, nincs olyan indok, hogy de azért tetted, mert ő is ezt csinálta. Mi van?


És ha ő csinálta neked minek kéne csinálni, ez nem így működik egy normálisan gondolkozó részéről, hanem megfelelő emberektől próbál segítséget kérni jogi úton, és nem nyomozgat, ráadásul szánalmas módon úgy hogy közbe egy egész társadalmat fél lábra állíttat azon indokból, hogy szerelmes! Neeee! Gondolkozz már ember!


Ennyi!

2020. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Segítséget nem kaptam. Ezért kezdtem el információt gyűjteni. Mondom, hogy bonyolult a dolog. Igazából pont azt vettem észre, a pasas szorul segítségre. Hogy mért foglalkozok vele, efy vadidegennel? Mert igen, megtetszett, nem kicsit. Bevállaltam. De nem jutottam előrébb. 5böl ketten azt mondták hogy őrült, 3-an nem. De az tuti
2020. jan. 11. 16:36
 30/53 A kérdező kommentje:
hogy figyrlemmel kísért, a foglalkozásom is tudta. Illetve beleszőtte a beszédébe- visszakérdezte, amit két nappal azelőtt a parkban beszéltünk a volt barátommal este. Sőt, olyan dolgot mondott amit 2 éve csináltam a parkban ( szemetet szedtem egyedül)Azért szerettünk ott kenni mert frankón senki nincs ott. Legalábbus azt hittem...
2020. jan. 11. 16:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!