Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakitanatok emiatt? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok emiatt? Mert nekem komolyan megfordult a fejembe.

Figyelt kérdés

A felnott parkapcsolat temaba tettem a kerdest, bar picit gyerkes lesz. Nagyon regota van egy vastagabb, a4-es fuzetem, nem tudom, minek nevezzem, naplonak vagy fogalmam sincs. Abba ragasztgattam par fotot kinyomtatva, listat irtam bele dolgokrol, amiket szeretek es boldogga tesznek. Benne van az elso bulibol szarmazo karszalagom, szinhaz es mozijegyek, tehat egy csomo emlek. Es van benne, vagyis volt egy cetli, amire a regi baratom irta ra, hogy szeret.

Ezt a fuzetet mar nem vezetem, nem ragasztok bele semmit, gimis koromba tettem utoljara, de neha szeretem visszaolvasni, sokat jelent, sok emlekem van benne. A baratom most megnezte, ami nem baj, mert nem volt titok, bar mar jarunk ket eve, es most fedezte fel benne a szeretlekes cetlit. Tokre kibukott, mondta, hogy vegyem ki belole vagy kiveszi o, de mondtam, hogy nem tudom kiszedni, csak kitepni, de nyilvan nem tepem szet a fuzetem, hat megtette o, de szo szerint.

Es ez barmilyen gyerkes, nagyon sok mindenem benne volt, a kepek egy resze alapbol nincs meg a telefonomon, az az egy nyomtatott volt valamennyibol, meg ugyamugy. Elgondolkodtam, hogy oke, szakitok vele, es nem pont a fuzet miatt, bar az is borzalmasan faj, hanem emiatt a viselkedes miatt. Sosem kerult szoba az exem, talan a nevet sem tudja, es egy szaros cetli miatt olyan ideges lett meg feltekeny, pedig azt meg akkor tettem bele, mikor jartunk. Egyszeruen nem tudom hova tenni az egeszet. 22L



2020. jan. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Arra reagalva, hogy vajon en mit szoltam volna, ha az o regi emlekeit talalom meg- volt ra pelda. Mikor eloszor elmentem hozzajuk, az agyan egy olyan parna volt, amin a kozos kepuk volt rajta, aztan kb fel ev mulva elojott egy regi szerelmeslevel, ki akarta dobni, mire en mondtam, hogy miattam nem kell, ez egy emlek, az a lany is resze volt az eletenek. Akkor elojott ez, hogy en tartogatok e ilyesmit, es igazabol sosem kaptam semmi szerelmeslevelet regen, plusst max, de azt alapbol nem tartom mar sehol, egybe van osszegyujtve az osszes, vagy talan anyukam mar oda is adta oket valakinek, ez az egy cetlim volt, de ezt akkor nem is tagadtam, mert eszembe sem jutott. Szoval engem az ilyen nem kulonosebben erdekel, ha nem azzal alszik-azzal kel stb. Biztos erted.
2020. jan. 17. 18:01
 12/45 Hellmano ***** válasza:
93%
Ha te puncsolsz neki ezután vess magadra! Most amit hozzátettél ez már egyértelmű, hogy egy teljes érzelmi analfabéta a barátod, aki csak birtokolni akar és csak ő létezhet a szemedben stb. én már a kérdésedből is ezt szűrtem le, de így meg főleg.
2020. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
35%

:)) Te hívtad fel azok után, amit művelt??! Nos, akkor nincsenek véletlenek, csak azt kaptad, amit érdemelsz. :)

Nevetek rajta, de közben inkább sírnék, h ilyen ostoba, cselédsorsú nők is vannak... Neked semmi tartásod nincs. Ne is várj semmi tiszteletet. Ilyen lehetsz már két éve, a barátod nagyon is tudja ezt. Fussál csak még két kört, talán megbocsájt a barátod neked! :))

2020. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
91%

Bennem csak az a kérdés merült fel, hogy itt milyen opció van még???

Jó hogy még nem te fogsz bocsánatot kérni.

A "barátod" egy gyerekes kis pocs, nulla intelligenciával.

2020. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Ennek a ket ev alatt nem sok elojele volt. Mentem bulizni nelkule, nem szabta meg, mit vehetek fel stb, tehat semmi ilyesmi. Es most az en fejemben maskepp el a dolog, meg azt latom, hogy tepi a fuzetet, vagy kiabal, kioktat, szoval elottem meg nem tul tiszta a kep ezugyben. Nyilvan ha tudom, hogy ilyen, akkor el sem kezdek vele semmit, de hat nincs elozetes, vagy barmi az emberekez, mielott megismerkedunk. En nem keresem, varok a hetvegen, es ha nem keres vagy erdemben nem mond semmit, akkor valoszinuleg szakitok, mert ez igy elegge gazos
2020. jan. 17. 18:07
 16/45 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas ember, rögtön szakítanék vele. Nem a füzet itt a lényeg, hanem hogy mennyire nem tisztel téged.

Mindenkinek van múltja. A páromnak pl csomó közös képe van az exével egy albumban, mert van közös gyerekük, így elengedhetetlen hogy rajta van pár képen. Nekem szintén van a gépemen egy album az exemmel, mert vele voltam először Amerikában, így nyilván megtartottam ezeket az emlékeket. Mindenkinek van múltja, aki ezt nem tiszteli, az egy mérgező idióta.

2020. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Nem mondanam magam cseledsorsunak, sot.
2020. jan. 17. 18:09
 18/45 anonim ***** válasza:
39%

Oké nem vagy az, akkor meg nagyon naiv, empatikus, jószívű. De ez akkor is lejön a két év alatt... volt itt már más is, amit nem vettél észre...

Nos, ez volt az ébresztő. A rózsaszín köd felszállt...

2020. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%

Az a füzet a te tulajdonod volt. Semmilyen joga nem volt hozzá, hogy szét tépje. Az emlékeidet tartottad benne, ő benne meg nem volt semmilyen tisztelet efelé.

Tényleg egy ilyen ember kell neked?

Legközelebb mi lesz? Majd ha véletlen elkezdenél beszélgetni más srácokkal?

2020. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
65%
Biztos, h igazam van. Én is elhordtalak ostobának, meg cselédsorsúnak idegenként, és csak annyit válaszoltál nyugodtan, higgadtan, h nem vagy az, sőt... Erre válaszoltam, h igen nem vagy az, csak nagyon rendes, nyugodt, empatikus. A barátod meg pont az ellentétje... Igazándiból ismerve pár pszichológiai tételt nem csodálkozom. Ismert forgatókönyv. Egy empata és egy birtokló története. De nekem egy vmi fura, h idáig ez nem jött elő, legalábbis szted...
2020. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!