Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakitanatok emiatt? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok emiatt? Mert nekem komolyan megfordult a fejembe.

Figyelt kérdés

A felnott parkapcsolat temaba tettem a kerdest, bar picit gyerkes lesz. Nagyon regota van egy vastagabb, a4-es fuzetem, nem tudom, minek nevezzem, naplonak vagy fogalmam sincs. Abba ragasztgattam par fotot kinyomtatva, listat irtam bele dolgokrol, amiket szeretek es boldogga tesznek. Benne van az elso bulibol szarmazo karszalagom, szinhaz es mozijegyek, tehat egy csomo emlek. Es van benne, vagyis volt egy cetli, amire a regi baratom irta ra, hogy szeret.

Ezt a fuzetet mar nem vezetem, nem ragasztok bele semmit, gimis koromba tettem utoljara, de neha szeretem visszaolvasni, sokat jelent, sok emlekem van benne. A baratom most megnezte, ami nem baj, mert nem volt titok, bar mar jarunk ket eve, es most fedezte fel benne a szeretlekes cetlit. Tokre kibukott, mondta, hogy vegyem ki belole vagy kiveszi o, de mondtam, hogy nem tudom kiszedni, csak kitepni, de nyilvan nem tepem szet a fuzetem, hat megtette o, de szo szerint.

Es ez barmilyen gyerkes, nagyon sok mindenem benne volt, a kepek egy resze alapbol nincs meg a telefonomon, az az egy nyomtatott volt valamennyibol, meg ugyamugy. Elgondolkodtam, hogy oke, szakitok vele, es nem pont a fuzet miatt, bar az is borzalmasan faj, hanem emiatt a viselkedes miatt. Sosem kerult szoba az exem, talan a nevet sem tudja, es egy szaros cetli miatt olyan ideges lett meg feltekeny, pedig azt meg akkor tettem bele, mikor jartunk. Egyszeruen nem tudom hova tenni az egeszet. 22L



2020. jan. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem lesz népszerű a válaszom, de én azt mondom, hogy várj még a szakítással. Emberek vagyunk, mindenki csinál baromságokat, mindenkinek borul el néha az agya és mindannyian csináltunk már olyat, amivel nagyon megsértettük egy szerettünket. Én is sértettem már meg a barátnőmet, vágtam s fejéhez hülyeségeket és ő is tett ilyeneket velem.

Addj neki egy pár napot, ha keres téged, képes őszintén és higgadtan megbeszélni a dolgokat és bocsánatot kér akkor még nincs veszve a dolog. Viszont ha ugyanígy folytatja a durcit és neki áll feljebb, akkor egyértelmű, hogy szakítani kell.

De szerintem egyikünk sem tökéletes (gondolom az itteni válaszolók sem), nem kéne egyetlen hiba miatt leírni valakit.

2020. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Óó, miből veszi vki, h csak üzenetben merte volna megtenni, ill. hogy nem volt felhatalmazás.... Rengeteg emberrel beszéltem csak online, de velem még hasonló sem történt. A másik jellemét már írásban is levesz bárki, még az analfabéták is. A határ az határ. Írásban, személyesen, de a szenzorok működnek. Nincsenek véletlenek. Mindenki azt kapja, amit érdemel. Tudatosan vagy tudat alatt kisugároz.
2020. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondom, hogy vannak emberek, akiknek hiába állítasz fel határokat, úgyis átlépik. Például a megcsalás egy egyértelmű, univerzális határ mindenkinél, mégis van aki megteszi.


Szóval akit megcsalnak az megérdemelte.

Szóval az afrikai éhezők megérdemlik a sorsukat.

Ok. Hibáztassuk az áldozatokat, ez a helyes hozzáállás.


Ha ennyire jó emberismerő vagy akkor engedd meg hogy én vegyem le a jellemed az írásodból. Amire rájöttem: ignoráns vagy, azt hiszed a te véleményed az etalon, de külön poén hogy megemlíted az analfabetizmust, miközben képtelen vagy normálisan kiírni azt hogy "valaki".

2020. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy ti megelégedtek egy olyan párral aki az exe fotóját a pénztárcájában tartja, hát én nem. (: Nem leszek második, soha nem is voltam. Mindenki megtisztelt azzal, hogy nem dugdosott emlékeket. A csávó reakciója nyilván szélsőséges és helytelen, de attól még szerintem, az ÉN értékrendem szerint jogos a felháborodása. Nem vagyunk egyformák. :)
2020. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább az indulata zavaró...ahogy rockerarc írta.
2020. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
És teljesen jogosan fordult meg a fejedben. Én ott kitettem volna, mert mi van, ha egyszer nem egyezik a véleményünk más témában? Felpofoz?
2020. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Ezt mar nem ragoznam tovabb, de senki nem tartogatja az exe fenykepet a tarcajaban, legalabbis en nem lattam ilyen valaszt, hacsak el nem siklottam felette.

Az megint mas, vagyis nekem, de ha valamit megtartasz tole, lehet az fenykep is, es nem teszed ki az agyad melle, meg a falra, csak siman elraktad, akkor abban nincs semmi. Nem kell minden kapcsolatnak haraggal vegzodnie, ahogy nem is vegzodik mindegyik igy.

Jartal vele x ideig, emlek kesz, ettol meg nem lesz a masik fel, vagy forditott esetben a te a masodik a kapcsolatban.

2020. jan. 17. 20:13
 38/45 anonim ***** válasza:
23%
Igen, akit megcsalnak megérdemelte!!! Tudod miért? Mert, nem figyelt. Már az első másodpercektől, a családi hátterét, a barátait, a véleményét, a szokásait, az exeit. Soroljam még?? Tudatosság! Nincsenek véletlenek. A társunk a tükrünk, ami negatív jön, az a mi hibánkra vet fényt. Például arra, h érdemteleneknek adunk a szeretetünkből, azért, mert túl jók vagyunk (lásd Kérdező). Minden rossz segít, hogy legközelebb elkerüld, már ha tanulsz belőle.
2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Persze, es koszonom a sok valaszt, valoban voltak koztuk hasznosak, csak sokan, mikor mondjak, hogy olyanba szeress bele, aki.. olyankor elfelejtik azt az apro dolgot, hogy ez nem valasztas kerdese, meg nem epp ugy van, ahogy az ember akarja.

Mindenesetre hagyom leulepedni a dolgot, meglatom, hogy legalabb jon e egy bocsanatkeres felem ezugyben, mert azert mar egy fokkal jobb. Nyilvan ezzel nem azt mondom, hogy el is lesz felejtve es meg is lesz bocsatva, de nem minden ilyen fekete-feher. Aztan meglatom.

2020. jan. 17. 20:25
 40/45 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, Te egy ritka értelmes lány vagy, itt a gyk-n meg abszolút. Szerintem ezért ne szakíts. Ha szereted és ő is szeret Téged (tudod, a gyűlölet és a szeretet egy hajszálnyira vannak egymástól intenzitásban); akkor próbáljátok felnőtt módra megbeszélni. Minden próbát megér, ha egyébként jó együtt Nektek, sokkal nagyobb kihívások várnak még rátok. Hajrá!
2020. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!