Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakitanatok emiatt? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok emiatt? Mert nekem komolyan megfordult a fejembe.

Figyelt kérdés

A felnott parkapcsolat temaba tettem a kerdest, bar picit gyerkes lesz. Nagyon regota van egy vastagabb, a4-es fuzetem, nem tudom, minek nevezzem, naplonak vagy fogalmam sincs. Abba ragasztgattam par fotot kinyomtatva, listat irtam bele dolgokrol, amiket szeretek es boldogga tesznek. Benne van az elso bulibol szarmazo karszalagom, szinhaz es mozijegyek, tehat egy csomo emlek. Es van benne, vagyis volt egy cetli, amire a regi baratom irta ra, hogy szeret.

Ezt a fuzetet mar nem vezetem, nem ragasztok bele semmit, gimis koromba tettem utoljara, de neha szeretem visszaolvasni, sokat jelent, sok emlekem van benne. A baratom most megnezte, ami nem baj, mert nem volt titok, bar mar jarunk ket eve, es most fedezte fel benne a szeretlekes cetlit. Tokre kibukott, mondta, hogy vegyem ki belole vagy kiveszi o, de mondtam, hogy nem tudom kiszedni, csak kitepni, de nyilvan nem tepem szet a fuzetem, hat megtette o, de szo szerint.

Es ez barmilyen gyerkes, nagyon sok mindenem benne volt, a kepek egy resze alapbol nincs meg a telefonomon, az az egy nyomtatott volt valamennyibol, meg ugyamugy. Elgondolkodtam, hogy oke, szakitok vele, es nem pont a fuzet miatt, bar az is borzalmasan faj, hanem emiatt a viselkedes miatt. Sosem kerult szoba az exem, talan a nevet sem tudja, es egy szaros cetli miatt olyan ideges lett meg feltekeny, pedig azt meg akkor tettem bele, mikor jartunk. Egyszeruen nem tudom hova tenni az egeszet. 22L



2020. jan. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Egy gyakoris kerdesbe nem lehet belesuriteni mindent. Ezzel magamat vedve, es nem ot en azert hivtam fel, mert mindketten egyetemistak vagyunk, szerintem nehez szakokon,es betudtam a vizsgaidoszaknak, emiatt gondoltam felhivom, hatha szegyenli magat vagy barmi, nem tudom. A valaszbol kiderult, hogy nem, cseppet sem, es ekkor fogalmazodott meg bennem, hogy szakitok. (Mert ha mar pszichologianal tartunk, tanultam, szoval nem kinai).

Azert irtam a cseledsorsura, vagy mit is irtal annyit, hogy nem vagyok, mert ha nekiallok veszekedni, megvaltozik a velemenyed? Nem hiszem.

De amugy a ket ev alatt tenyleg nem jott elo, nyilvan az elso jelnel csinalok valamit, nem ez eletem elso es utolso kapcsolata, szoval nem ragadnek le benne, es turnek el mindent szo nelkul.

2020. jan. 17. 18:33
 22/45 anonim ***** válasza:
4%
Nőlj fel. Az első tamponod is benne van a szánalmas kis füzetedben?
2020. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem, azt is kitepte a baratom, aztan en meg kidobtam. Pedig orok emlek volt.
2020. jan. 17. 18:38
 24/45 anonim ***** válasza:
5%
Nem hiszek neked, ne haragudj. Az látom, h nagyon intelligens vagy, mint értelmileg, mint érzelmileg, de ilyen dolgot nem csinálnak meg akárkivel. Nem, itt több van a felszín alatt. A barátod egyértelműen nem tisztel. Se az emlékeidet, sem a jelen valódat. Egy ilyen tett nem lehet stresszre fogni. Gondolkodj picit. Mit éreztél, amikor ezt tette? Amikor kioktatott? Amikor telefonban beszélt veled? Itt nagyobb baj van. Veled is, meg vele is. A határainkat csak az lépi át, akinek vhogy felhatalmazást adtál. Kettőn áll a vásár mindig...
2020. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Rendben, nyilvan te igy latod, szoval legyen igy.

De ha en meg azt mondom, ez nem fordult elo soha, es nem volt elojele, akkor az meg legyen ugy, mert ezt en biztosabban tudom.

Koszonok minden valaszt! Hasznosnak jeloltem azokat, amik valoban azok voltak.

2020. jan. 17. 18:57
 26/45 anonim ***** válasza:
15%
Nem kioktatni akartalak... segíteni. Bár tudom élesen, keményen fogalmaztam. De vmikor azt kell. Mint ahogy a barátod tette is egy hidegzuhany volt... Fel kell ébredni. A te szemüveged csak addig lát, amire be van kalibrálva általad, más szemüvege meg már sokat látott és másra van fókuszálva. Ezért jöttél ide, h más szemüvege mit lát. Most ezeket olvasod. Ne megsértődj rajta, hanem gondold át. Több szem többet lát. :)
2020. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Nem sertodtem meg egyaltalan, szamitottam ra, hogy lesz olyan valasz is, amin meg lehetne, nem lepett meg.
2020. jan. 17. 19:28
 28/45 anonim ***** válasza:
74%

"A határainkat csak az lépi át, akinek vhogy felhatalmazást adtál."


Azért ez soha nem biztos. Soha nem tudhatod a pasi fejében mi van. Ha alapból hiányzik belőle a tisztelet bárki és bármi iránt (esetleg szocipata hajlamai vannak), akkor nem kell lemenni csicskába ahhoz hogy átgázoljon rajtad.


Engem is volt hogy megsértettek lelkileg, olyat mondott amit soha a büdös életben nem néztem volna ki belőle, és előszele se volt. Felhatalmazást se adtam neki, sőt, csak üzenetben mert ilyeneket írni, mert tudta hogy élőben elzavarnám a jó büdös francba.


Hihetetlen hogy egyes emberek mit enged meg maguknak, főleg mikor ilyen hirtelen jön (és ez a legveszélyesebb fajta). Lehet bárkivel megtette volna ugyanezt, ha alapból van egy defektje. Én úgy vagyok vele hogy inkább elkerülném a bajt és elhagynám mielőtt megint hasonló történik. Főleg hogy most még neki áll feljebb és azt várja hogy te kérj bocsánatot tőle. Ez is csak azt bizonyítja hogy valami baj van a fejében.

2020. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, az elso bekezdes teljesen igaz, es en is igy gondolom!
2020. jan. 17. 19:37
 30/45 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Aki az agresszivitás legkisebb jelét is mutatja, annak nincs helye az életemben.
2020. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!