Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megütött a párom, most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, most mégis mit tegyek? Jogos volt?

Figyelt kérdés

kezdjük ott, hogy ugyanannál a cégnél dolgozunk, ott is ismertük meg egymást két éve. Még nem élünk együtt, de nagyon sokszor alszik nálam vagy én nála. Egy céges bulira készültünk mindketten pár napja, este nálam voltunk kettesben, és azért volt egy dresscode amit be kellett tartani, elegáns ruhákban gondolkodtunk. A párom az egyszerű ing-öltöny-nyakkendőt vette fel én pedig egy vörös ruhát, ami a combom közepéig ért. Már amikor sminkeltem, elkezdett nekem utalgatni, hogy elég kihívó lettem, pedig szerintem egyáltalán nem, hogy "ennél rövidebb ruhád nem volt?" "a sarkon majd kiraklak" "melyik kollégára akarsz rámászni?"

Én meg kiakadtam, hogy miért kell rólam ilyeneket feltételeznie, ha egyszer sosem volt oka féltékenykednie. Erre tovább ment, és ultimátumot kaptam tőle. Vagy felveszek egy hosszabb ruhát és lemosom a sminket vagy nem mehetek sehova. Erre kiszaladt egy mondat a számon, amivel szerintem eléggé megbántottam, mivel nemrég temettük az apukáját, mi szerint "nem egy 17 éves kamasz vagyok, te pedig nem vagy az apám, hogy megszabd mit vegyek fel". Ő meg nem válaszolt hanem megütött de annyira hogy teljesen lezsibbadt az arcom, ordított velem, folyamatosan bocsánatot kértem, de nem érdeketle, majd még egyszer megütött, ekkor elestem és sírtam. Ezután mondta, hogy csesződjek meg és elment egyedül. Egész éjszaka sírtam és a növéremet felhívtam, aki neki adott igazat. Szerintetek jogos volt az egész?



2020. jan. 31. 18:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%
Miért kértél bocsánatot? :D Mentél volna el céges bulira eldicsekedni, hogy milyen kedves kis kanod van, hátha valaki honorálja a cégnél mondjuk azzal, hogy kibssza onnan is a francba ezt a hisztis csitrit?
2020. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom a noveredtol is ovjon az eg, ot is agymosta talan valamelyik noi felmenod.

Nincs ilyen hogy megutjuk a masikat. Aki megut teged egyszer, meg fog ketszer is (megtortent) es a gyereketek is megutne.

2020. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Micsodaaa?

Te kértél bocsánatot? Miért is pontosan?

A nővéred egy p. csa úgy ahogy van. Mondjuk te is gáz vagy, hogy egyáltalán felmerul benned, hogy esetleg jogos volt. És az, hogy azután mégegyszer megütött na az mindennek a teteje.

Egy csicska balf. sz a pasid aki nem, hogy büszke lett volna a csinos nőjére aki az ő oldalán jön a buliba hanem féltékeny a semmire, önbizalom hiányos kis pö cs.

És ha ez miatt megütött akkor bizony lesznek még "szép" napjaid ha vele maradsz.


Ne legyen kérdés a szakítás. Mégpedig a végleges szakítás. Ha vissza engeded akkor meg ezt választottad, jusson majd eszedbe a következő pofonnál.

2020. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan tedd ki az életedből, és ne érezz bűntudatot miatta, nem érdemel meg egy ilyen ember.
2020. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
99%
Nem volt jogos.Nincs értelme folytatni.
2020. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam a sztorit, olyan érzetem volt, mintha egy fundamentalista iszlám országban játszódna. Beteg az a férfi, szerintem még most keress jobb után, ne vesztegesd az idődet. Nem lesz jobb, csak rosszabb.
2020. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, rendszeresen verni fog. Ne hallgass senkire, légy kemény és szakíts vele!
2020. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem volt jogos,a nővéred meg hülyeségeket beszél.

Már azt"érdekesnek" tartottam,hogy rád parancsolt,mit vehetsz fel, hogy sminkeld magad.

Mondhatnám kapásból, hogy hagyd el, mert megütött, és újra megfogja tenni...de erre semmi garancia nincs.

Csak nagy a valószínűsége.

Szerintem ülj le vele,beszeljetek meg a dolgot, és utána dönts,a hogyan továbbról!

Milyen reakciói voltak utána? Másnap, később....

2020. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
82%
Na de mi volt ezek után ?
2020. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt jogos, nem is értem, hogy jut ilyen az eszedbe. Nemhogy bocsánatot nem kértem volna, hanem azonnal szakítottam volna a helyedben egy ilyen után.
2020. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!