Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megütött a párom, most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, most mégis mit tegyek? Jogos volt?

Figyelt kérdés

kezdjük ott, hogy ugyanannál a cégnél dolgozunk, ott is ismertük meg egymást két éve. Még nem élünk együtt, de nagyon sokszor alszik nálam vagy én nála. Egy céges bulira készültünk mindketten pár napja, este nálam voltunk kettesben, és azért volt egy dresscode amit be kellett tartani, elegáns ruhákban gondolkodtunk. A párom az egyszerű ing-öltöny-nyakkendőt vette fel én pedig egy vörös ruhát, ami a combom közepéig ért. Már amikor sminkeltem, elkezdett nekem utalgatni, hogy elég kihívó lettem, pedig szerintem egyáltalán nem, hogy "ennél rövidebb ruhád nem volt?" "a sarkon majd kiraklak" "melyik kollégára akarsz rámászni?"

Én meg kiakadtam, hogy miért kell rólam ilyeneket feltételeznie, ha egyszer sosem volt oka féltékenykednie. Erre tovább ment, és ultimátumot kaptam tőle. Vagy felveszek egy hosszabb ruhát és lemosom a sminket vagy nem mehetek sehova. Erre kiszaladt egy mondat a számon, amivel szerintem eléggé megbántottam, mivel nemrég temettük az apukáját, mi szerint "nem egy 17 éves kamasz vagyok, te pedig nem vagy az apám, hogy megszabd mit vegyek fel". Ő meg nem válaszolt hanem megütött de annyira hogy teljesen lezsibbadt az arcom, ordított velem, folyamatosan bocsánatot kértem, de nem érdeketle, majd még egyszer megütött, ekkor elestem és sírtam. Ezután mondta, hogy csesződjek meg és elment egyedül. Egész éjszaka sírtam és a növéremet felhívtam, aki neki adott igazat. Szerintetek jogos volt az egész?



2020. jan. 31. 18:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
🚮
2020. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
45%
Tuti kamu kérdés, ennyire hülye nő nem létezhet.
2020. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hagyd el nincs mese engem aproságért kirakott az asszony... szóval ez mimdennek a teteje szemrebbenés nélkül teddki.később is megfogja csinàlni az ilyen nemnormàlis.
2020. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Akik össze-vissza kamuznak, miert jo ez nektek?

Ha kamu lenne, kit erdekel, nimcs sulya annak amit ide irtok, mindenkinek egyeni meglatasa, hogy fog fel/fogad be egy-egy kerdest innen. Teljesen folosleges. Ha meg nem kamu, van fogalmatok rola, hogy ezzel a kerdezonek tobbet artotok, mint segitetek? Konnyu kivulrol itelkezni, de ha te lennel ilyen helyzetben, foleg ugy, hogy erzelmileg erintett vagy, lehet te is feltenned! Na arrol meg ne is beszeljunk, hogy nem merunk segitseget kerni ilyen helyzetben, mert igy lettunk "nevelve", kirohognek, gunyolnak, buta libaznak, itelkeznek, megvetnek... Szomoru, mar ennek lehet orulni, hogy valaki itt ki meri rakni a kerdeset, es kedves kedves valaszt, segitseget var... Ne vegyuk el legalabb ezt a lehetoseget!!! Az ir ide aki akar. Ha valakinek van ideje, es tanacsot ad, tegye, jo szivvel tette, de ne kamuzzunk mar bele, meg hordjuk el a kerdezot!!! Mindezt ugy irom, hogy ilyenben még nem volt reszem.


Kerdezo! En is azok taborat erositem, akik azt irtak, hogy hagyd ott. A bantalmazas a kommunikacio kepessegenek a hianya!! A benne levo feszultseget nem tudja kifejezni, levezetni ezért üt. Es ha ezt nem tanulja meg kezelni, nem ismeri fel, hogy ez nem jo, akkor utni fog maskor is, erosebbet is, mast is, nem fogja latni a korulotte levot.


Lehet a testvered azert vedte, mert jogosnak talalhatta a tul sexy ruhat, es mashogy latta, mint te. De ha a parodat ez zavarja, meg lehet szepen kernie, mindenfele alpari celozgatas es utes, "fenyegetes" nelkul. Ha igerget, ne hidd el neki. Itt szakemberre van szukseg, normalis felnott erett ferfi soha nem ut meg not! Max. onvedelembol, mikor az elete forog kockan tudnam elkepzelni.

2020. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon rosszul esett neki amit mondtál, *DE* nincs joga megütni, még ilyenkor sem.


Azonnal hagyd ott, fel se merüljön, hogy vele maradsz. Ez egy súlyos lelki hibája az illetőnek, ami nem változik meg. Ha maradsz mellette, akkor könnyen ott találod magadat, hogy rendszeresen megver, bár nem tettél semmi rosszat. Hallgass az eszedre és hagyd ott.

2020. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!