Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megütött a párom, most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, most mégis mit tegyek? Jogos volt?

Figyelt kérdés

kezdjük ott, hogy ugyanannál a cégnél dolgozunk, ott is ismertük meg egymást két éve. Még nem élünk együtt, de nagyon sokszor alszik nálam vagy én nála. Egy céges bulira készültünk mindketten pár napja, este nálam voltunk kettesben, és azért volt egy dresscode amit be kellett tartani, elegáns ruhákban gondolkodtunk. A párom az egyszerű ing-öltöny-nyakkendőt vette fel én pedig egy vörös ruhát, ami a combom közepéig ért. Már amikor sminkeltem, elkezdett nekem utalgatni, hogy elég kihívó lettem, pedig szerintem egyáltalán nem, hogy "ennél rövidebb ruhád nem volt?" "a sarkon majd kiraklak" "melyik kollégára akarsz rámászni?"

Én meg kiakadtam, hogy miért kell rólam ilyeneket feltételeznie, ha egyszer sosem volt oka féltékenykednie. Erre tovább ment, és ultimátumot kaptam tőle. Vagy felveszek egy hosszabb ruhát és lemosom a sminket vagy nem mehetek sehova. Erre kiszaladt egy mondat a számon, amivel szerintem eléggé megbántottam, mivel nemrég temettük az apukáját, mi szerint "nem egy 17 éves kamasz vagyok, te pedig nem vagy az apám, hogy megszabd mit vegyek fel". Ő meg nem válaszolt hanem megütött de annyira hogy teljesen lezsibbadt az arcom, ordított velem, folyamatosan bocsánatot kértem, de nem érdeketle, majd még egyszer megütött, ekkor elestem és sírtam. Ezután mondta, hogy csesződjek meg és elment egyedül. Egész éjszaka sírtam és a növéremet felhívtam, aki neki adott igazat. Szerintetek jogos volt az egész?



2020. jan. 31. 18:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Jézus isten! Azonnal szakíts vele, hidd el később a gyerekeidet is bántani fogja, személyes tapasztalat gyerekként átélve! Tényleg jót szeretnék neked, ne hagyd hogy ezt tegye, a nővéred meg nem tudom miért állt az ő oldalára. Egy olyan kapcsolatban ahol a férfi ennyire uralni akarja a nőt és képes megütni azt akit szeret az nem érdemel meg téged! Még most vess véget ennek!
2020. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Fogadjunk, hogy kibékültél vele!
2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
#21 es vagyok helyesbítek valószínüleg nem szeret ha képes volt megütni, férfiként sosem lennék erre képes,SOHA!
2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
29%
Megint egy kitalált történet,ilyen hülye nő nincs..
2020. febr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
#24 Persze, ezért öl meg kb hetente egy nőt a párja az országban. Ezért van egy csomó olyan nő, akit rendszeresen vernek. És nem csak a kisebbség köreiből...
2020. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
13%
Ő bajuk,ha eltűrik.
2020. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%
Még együtt vagytok? Én már akkor este otthagytam volna a francba. Nőt megütni gyávaság!
2020. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kamu kérdés... Nem tudom miért de olvasom és ez jön át. De ha nem az, akkor döntsd el, hogy neked jó -e ez így. Te választottad, mindig az ilyeneknek van csajuk :D
2020. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt jogos, semmit nem mondtál az apjára. Már eleve a “sarkon kiraklak” és egyebek is undorítóak voltak tőle, már ezekért simán elhagynám. Azonnal dobd ki, máskor is meg fog verni.
2020. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem válaszol a kérdező, szerintem kibékültek. De akkor meg is érdemli, hogy legközelebb is így bánjanak vele.
2020. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!