Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Párom folytos segít a volt barátnöjének. Elviszi öt ide - oda ha kell, ha gondja van a nönel felhívja elpanaszkodja stb. Állítják hogy ez csak barátság. Nem szeretik már egymást mind a kettönek új kapcsolata van.


Multkor a volt barátnönél aludt a párom. Véletlenül tudtam meg. Állitolag a nappaliban. ( beleolvastam a mobiljába, nem szép

Dolog tudom). Égre földre esküdözött hogy a nappaliban aludt. Mert felhívta öt a a nö sírva hogy valami gondja van aztán a nappaliban maradt aludni.


Tegnap este megint belementem a mobiljába. Megláttam hogy a fa***t küldte neki. Mellé írva épp tv-zek.

Nagyon kialadtam. A párom is. Hogy túlreagálom. Nem volt mit keresnem a mobiljában. Ö engem szeret ez semmit nem jelent. Nem volt mit keresnem a telefonjába mert többet gondolok bele. Felfújom. És részéröl lezárva



2020. márc. 22. 20:30
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
90%

XDDDDD


beszarás.

És ezeknek az embereknek nőjük van....

Na, lényeg a lényeg, faszt nem küldözgetünk szexuális indíttatás nélkül.

Szóval volt ott nyugtatós szex a nagy idegességre.

Párod az első füttyszóra ugrik, ugye?

2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet túlreagálni fütyis képen?

Igen, barátok, mindent megosztanak egymással, időnként lefeküdnek és aztán mennek haza párjukhoz. Szép is ez, mert nem kell egymás hülyeségeit elviselni (nem véletlenül ex), de a jó oldalát leharapják a kolbásznak.

Keressél másik pasit.

2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Hellmano ***** válasza:
84%
Te is olyan hülye vagy, mint egy zokni :)
2020. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Felhivott ma a volt barátnö. Hogy ne csinálljak legyek szives ügyet ebböl. Szüksége volt segítségre hogy ez csak ennyi. Neki is meg van a maga élete ö se szereti már öt. Stb.


Ill. Elöfordult hogy ha sokáig dolgozott a volt barátnö akkor páromnál maradt aludni 1-2x. Szintén állitolag semmi se volt. De nem tetszik. Szintén a mobiljából tudtam meg.


Párom nagyon kiabált. Aztmondta ezt fogja csinálni amíg nem szokok le a mobilja olvasásáról a háta mögött. Stb.

2020. márc. 22. 20:34
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ha tudsz beszélj ez ex új pasijával, nem árt ha ő is tudja, hogy csalja a párja
2020. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%

Noren tehetnél egy szívességet, és mellőzhetnéd az itteni válaszolgatást. Senki nem kíváncsi az incelekre.

Kérdező te meg túlreagálod... mégis milyen alapon nézegeted a mobilját? Önmagában szakítóok.

2020. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ö viszont nagyon féltékeny. Sajnos én se voltam szent. Írtam egy pasival és rájött. Akkor Kezdte ezt csinálni.


Néha rájön ha este borozgatunk hogy neki nem kell más nö. De nagyon megbántottam én is stb. És már nemakarja azt átélni ami a volt barátnövel volt.


De ennek ellenére valamiért mimdig segit neki. Pénzt kölcsönöz, autót kölcsönöz, kutyájára vigyáz .....


( a volt barátnö hatalmas rib**c. Csalta öt füvel fával és a kapcsolatuk végén nem is volt köztük se*.)

2020. márc. 22. 20:48
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
59%

Akkor kezeld úgy, hogy vele jó dugni, veled meg élni :D


Most jobb?


48%-os, a szivességekről majd elbeszélgetünk, ha szükségét látom.

2020. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És ezek a patkányok 2 nőt dugnak úgy, hogy egyiknek sem tűnik fel LOL
2020. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a d*gás is. Nagyon jól meglennénk.


Csak ugrik a volt csajnak segíteni. Folyton.

2020. márc. 22. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!