Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Párom folytos segít a volt barátnöjének. Elviszi öt ide - oda ha kell, ha gondja van a nönel felhívja elpanaszkodja stb. Állítják hogy ez csak barátság. Nem szeretik már egymást mind a kettönek új kapcsolata van.


Multkor a volt barátnönél aludt a párom. Véletlenül tudtam meg. Állitolag a nappaliban. ( beleolvastam a mobiljába, nem szép

Dolog tudom). Égre földre esküdözött hogy a nappaliban aludt. Mert felhívta öt a a nö sírva hogy valami gondja van aztán a nappaliban maradt aludni.


Tegnap este megint belementem a mobiljába. Megláttam hogy a fa***t küldte neki. Mellé írva épp tv-zek.

Nagyon kialadtam. A párom is. Hogy túlreagálom. Nem volt mit keresnem a mobiljában. Ö engem szeret ez semmit nem jelent. Nem volt mit keresnem a telefonjába mert többet gondolok bele. Felfújom. És részéröl lezárva



2020. márc. 22. 20:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Noren mióta incel?
2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj, ez mifelénk egyértelmű.

A telefonos dolgokért való lek-rás persze lehetne jogos, ha a fricid nem kefélne félre.


Kis bűntudatkeltés a részéről és engedelmes kutyusként maradsz a lábánál még évekig. Kell ez?

2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Miaz hogy mióta? Mindig is az volt.
2020. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te annyira naív vagy hihetetlen. Csak akkor kapnál észbe, ha előtted dugnának? Vagy akkor sem, mert a pasid kimagyarázná vmi hülyeséggel??? Elárulom az exével rajtad röhögnek, lehet nem szeretik egymást, de dugni még összejárnak, ez annyira egyértelmű!

A pasidnak meg a támadás a legjobb védekezés, ezzel próbálja elterelni a figyelmed.

2020. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Akkor másképp kérdem. Elnéznétek hogy dugtak az exével?

Rendbe lehet ettöl még a kapcsolatunk?

( szeret ezt tudom ebben nem vagyok naiv).


Egyébként nagyon szeretne gyereket. Folyton kérdi mikor lesz mikor fogunk próbálkozni intenzívebben. Néha be is próbálkoztunk.

2020. márc. 22. 21:21
 16/25 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha te monogám vagy, akkor itt a vége.

Ha csak eltűrnéd/elnéznéd, akkor is.


Ha alapból mindenfele kacsingattál eddig nőként, akkor kiegyenlítettnek lehetne tekinteni a helyzetet.


Lefogadom, hogy az első kettő valamelyikébe tartozol.


Én speciel semmi ilyet nem tűrök kapcsolatban.

2x próbálták lenyomni a torkomon, hogy normális félrekúrni, másra vágyni, ismerkedni egy párkapcsolat alatt. Ott helyben vetettem véget neki. Márhogy a kapcsolatoknak.

2020. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Te hulye vagy?


Olyannak szülnel gyereket aki egy normalis kapcsolatot nem képes fenntartani?


Maradj vele és hagyd h hulyenek nézzen és megalazzon, bár nem hiszem h van olyan jó szex amiért ezt hagyni kéne.. De gyereket ne szuljel h azt lássa az a szerencsétlen is h igy kell bánni a masik nemmel.


Isten barma..

2020. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert ennyire bugyulka ne legyel mar.
2020. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod? Én már ott vágtam volna ki, hogy az exénél alszik.
2020. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te normális. Többször félredugott az exel, kutyának néz, kiabál, stb, de te meg gyereket akarsz szülni neki!?
2020. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!