Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretővel(munkatárs) való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel(munkatárs) való szakítás után új munkahely?

Figyelt kérdés

Évekig szeretője voltam egy férfinek.nem azért mert egy ilyen fajta no vagyok,hanem mert sajnos így alakult,és mert a világon mindennél jobban szerettem.nem vagyok büszke tetteimre,de nem is ez a lényeg, hogy hogy juthatnak el idáig a dolgok.egyszeruen csak nem tudok dönteni,hogy keressek e miatta új munkát,mivel magát a munkát szeretem,a közösségel szinte mindenkivel baráti viszonyban vagyunk,és a fizetés sem rossz, ráadásul nincs egy nagy végzettségem,úgyhogy örülök hogy ott vagyok,ahol vagyok.ez az egyetlen egy nagy probléma,hogy a szeretomnek most lesz az eskuvoje,és így már nem vagyok képes ránézni sem,és ,,szakitottunk,,is.szerencsere nem egy irodában vagyunk,de így is látjuk egymást midnen nap .

Szerintetek van más kiút a szenvedesbol,vagy nincs más megoldás csak egy új munkahely?ér ennyi kockázatot az egész főleg így a koronavirus hatása alatt,amikor annyian elvesztették az állásukat? :(

Kérlek irjatok le minden véleményt, köszi



2020. máj. 23. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Maradj!

Az élet még tartogat meglepetéseket. Örülni fogsz, hogy nem te vagy a felesége.

Mert vélhetően őt is csalni fogja.

2020. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed. Én a fél életemet hagytam hátra, amikor a nagy Ő-m megnősült, pedig soha nem voltunk együtt és nem bántam meg. Akkor is már évek óta szenvedtem miatta. Nem bírtam elviselni a tudatot, hogy egy nős férfibe vagyok szerelmes. De akkor még fiatal voltam, ma már nem csinálnék ebből ekkora lelkiismereti kérdést, viszont van olyan szerelem, amin nem lehet másként túllépni, csak azzal, ha "költözik" az ember.
2020. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
"Évekig szeretője voltam egy férfinek.nem azért mert egy ilyen fajta no vagyok" :DDDD Nem, dehogy vagy az a fajta nő, tudjuk, hogy az egész csak véletlen volt, nem tehetsz semmiről :DDD Zseniális, hogy a te fajtád mindig képes magáról hárítani a felelősséget, ugye el is hiszed a saját kis meséidet? Figyelj, ha munkahelyet váltasz, ott még nem ismernek, hátha ott találsz magadnak még egy foglalt pasit, akire rámászhatsz. Hajrá :D
2020. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne lépj ki

Ritka az a munkahely, ami jól fizet, szeretsz ott lenni

2020. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell eldönteni, itt mi csak tanácsokat osztogatunk ,saját szemszögből látva a történetet.

Ha annyira nem tudod elviselni,hogy szakítottatok,hogy feleségül veszi a gyereke anyját, akkor a munkára se tudsz figyelni, esetleg hibát hibára halmozol.


Ne csak hajtogasd,hogy nem találnál másik munkát, nézelődj, érdeklődj, mérd fel a lehetőségeidet. Ha találsz, akkor menj, jelentkezz, ha nem, akkor próbáld más szemmel nézni ezt a szerelmi történetet, és ismerkedj.

2020. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló szituban, annyi, hogy köztünk semmi nem történt. De nem a férfin múlt. Fiatal voltam, nagyon szerelmes, és hiszékeny, de annyi önbecsülésem volt, hogy nem mentem bele egy kalandba. Ő kiakart használni (persze utólag értettem meg,mikor már kicsit felnőttem). Tudod, hogy oldottam meg ? Kitálaltam a feleségének. Igen, tudom, hogy gonosznak tűnök, pedig nem a bosszú vezérelt. Az igazság lett az én megoldásom. Mi mind hárman egy helyen dolgoztunk, én mai napig ezen a helyen vagyok, vezető beosztásban. Ők együtt maradtak, a feleség megbocsájtott nekem is ,és neki is. Aztán a férj megcsalta ténylegesen is egy másik kolléganővel, aki miatt majdnem szétmentek, de végül a feleség azt is megbocsájtotta.
2020. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Első körben vállald a felelősséget a tetteidért, irhatod, hogy nem vagy olyan típusú nő, mégis ezt tetted. Te választottad őt ilyen csomagban, ne hárítsd a felelősséget. Tanulj belőle.


Ha képes vagy nyugodtan dolgozni, élni az életed, túl tenni magad rajta, akkor ne válts, hiszen mint írtad szereted a munkahelyed és jól is fizet. Csak akkor válts ha semmiképpen nem megy és rossz hatással van az életedre. Várj egy kicsit, hagyj magadnak időt, ha 1 hónap múlva is rosszul érzed így magad, keress mellette munkahelyet.

2020. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!