Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létesítenél kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki háztartást vezet otthon, nincs állása?

Magyarul, egy eltartó lennél férfiként, és a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon.

Így belemennél egy kapcsolatba?

Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó, csak ő családcentrikus és neki ez jelenti a "karriert".



2020. aug. 28. 16:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
65%

Persze, minden gond nélkül.

Sőt én ilyet keresek, csak nem találok

2020. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
19%
Van ilyen balfac a földön.
2020. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2020. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
#3 Miért nem?
2020. aug. 28. 17:08
 5/48 A kérdező kommentje:

#2 Miért lenne bf? Van aki megengedheti magának, attól még nem bf!!!

A válaszodból süt az intelligencia!

2020. aug. 28. 17:12
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Én is iylen nő vagyok, illetve voltam. Totális zsákutca, bele ne menj és magyarázd el neki, hogy bármennyire is ez a vágya, a legnagyobb hülyeség egy férfira bízni az életét, akármekkora a szerelem. Kezdjük ott, hogy míg nincs gyerek, azt hiszed, hogy majd te el tudod tartani. Nem, sajnos, még 500 ezres fizu is kevés lesz, majd meglátod és akkor bizony jön majd az "elkéne menned dolgozni", csakhogy addigra már nincs továbbképzettség, nincs gyakorlat, nincs munkaévek, amire építeni lehetne. Nemcsak én jártam így, egy 3 gyerekes barátnőm is "szüljél csak nyugodtan hármat, én vagyok a férfi, majd eltartalak..."..aztán meg "figyu, elkéne menni dolgozni" Nő: de nincs semmi végzettségem, munkaévem. És akkor ott a nyomás, hogy menjen el alja munkát végezni, takarítót, meg ilyeneket. Ja és arról még nem is bezséltem, hogy a pasi ha belszeret a 20 éves Julcsikába és le akar lépni, a nő kb. ki van téve kb. az utcára, senkit nem érdekel a sorsa. Egy nő sose adja fel az egzisztenciáját. A férfiakra nem lehet számítani, már orbán viktor is megmondta. Szerencsére még épp időben kaptam észhez. A lányomat másképp fogom nevelni, az biztos.
2020. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
21%
Ingyenélő lotyó.
2020. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
12%

Kedves 6. válaszoló!

Akit eltartok attól sose kéne gyerek, másrészt meg addig tartom el ameddig nem találok egy normális barátnőt. Ameddig meg nincs, addig meg fizetem és eltartom a szex miatt.

2020. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
82%
kedves utolsó, jól szemlélteted azt amit egy háztartásbelinek meg kell élnie nap mint nap másoktól, utána meg majd a férjétől is: a totális megalázottság, az otthoni munka teljes semmibevétele...
2020. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ez a sorsa a háztartásbeli élősködöknek.N
2020. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!