Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létesítenél kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki háztartást vezet otthon, nincs állása?

Magyarul, egy eltartó lennél férfiként, és a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon.

Így belemennél egy kapcsolatba?

Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó, csak ő családcentrikus és neki ez jelenti a "karriert".



2020. aug. 28. 16:50
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
30%

MI ebben a meglepő, akit el kell tartani az nem akar dolgozni, sugarbaby (szerintem)

Ha meg ilyen haszonleső, miért is akarjon az ember tőle gyereket vagy komoly kapcsolatot?

Addig marad ameddig nem jön jobb...

2020. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%
300nm-es családi ház és a csaj nem golddiger vagy sugarbaby ugye?
2020. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

#26 Mások véleménye nem izgat, nyilván meghallgatom de ha kibeszélnek a hátam mögött az pont nem érdekel, szerencsére őt sem izgatja a dolog.

Nyilván, segítem ahol, és amiben tudok.

2020. aug. 28. 18:05
 34/48 A kérdező kommentje:
#27 Rendben van, de lehet ezt kulturáltan is írni!
2020. aug. 28. 18:06
 35/48 A kérdező kommentje:
#32 Nem, nem az!
2020. aug. 28. 18:07
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de legalább motiválnám arra, hogy képezze önmagát.
2020. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
35%

"Közel 300nm-es családi házról beszélünk, nem egy telepi lakásról!"


És akkor mi van, mi a különbség, ha két fő lakik benne??

Gondolom nem ganézod össze az összes helyiséget minden nap, használod a konyhát meg a fürdőszobát, meg egy-két szobát!


jaj bírom mikor itt előadják a nagy takarítónőt, mintha minden egyes nap áttörölgetnének minden dísztárgyat meg képet, stb!

Szóval kérdem én, milyen 8 órás munkád lenne egy házban, ha nincs gyerek se??

2020. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
27%
Megszokta a kényelmes létet, dolgozni nem akar, mert eltartják. ennnyi
2020. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
51%

"Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó" ---ezt aztán nagyon muszáj volt hozzátenni, mint ha ez valami erény lenne, és az egyetlen "jó" tulajdonságod. Hát kisanyám, ez manapság már kevés!

Aztán majd pár év múlva lecserélnek egy fiatal, dekoratív hölgyre, és mehetsz nincstelenül, munka nélkül, nulla tapasztalattal a híd alá csövezni! :D

2020. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
#39 férfi vagyok, de azért kösz.
2020. aug. 28. 19:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!