Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létesítenél kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki háztartást vezet otthon, nincs állása?

Magyarul, egy eltartó lennél férfiként, és a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon.

Így belemennél egy kapcsolatba?

Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó, csak ő családcentrikus és neki ez jelenti a "karriert".



2020. aug. 28. 16:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi ketten vagyunk, gyerek nélkül, mindketten dolgozunk, és mégis rendben van tartva a lakás, ahhoz nem kell felvenni egy külön főállású bejárónőt!
2020. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzá kell tennem, elsősorban a gyerekek csinálták a kupit. Két felnőtt embernél stabilabb a rend és tovább tart.
2020. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
26%

Nah megjött az önsajnálat is a nők körében...

Mit lehet minden nap takarítani? 2 szobás házban, ahol felnőttek élnek?

Akinek nem tetszik, hogy csinálni kell valamit, akkor ott a puncs.hu csak ahhoz ki is kell nézni valahogy ha semmittevésre kellenek a százezrek kedves nők.

2020. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, minden véleményt szívesen fogadok, viszont vannak olyan emberek, akik képtelenek intelligens választ írni!

Nem a vélemény lényege a probléma hanem a szóhasználat, ami helyenként alpári,és trágár!

2020. aug. 28. 17:56
 25/48 A kérdező kommentje:
#8 És ha szül Neked egy gyermeket akkor is ilyen véleménnyel vagy róla?
2020. aug. 28. 17:57
 26/48 anonim ***** válasza:
81%
De legalább most már tudod, hogy a barátnődnek majd mivel kell szembenéznie ha háztartásbeli akarna lenni és minek fogják hívni a háta mögött. Ha kicsit is szereted, lebeszéled róla és ha majd lesz gyerek,odateszed magad, hogy ő is tudjon dolgozni és építeni a karrierjét.
2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!

Én vagyok a 8.-as.

Nem szeretnék amúgy se gyereket, főleg attól akit eltartok nem.

Úgy vagyok vele, hogy ameddig nem tudnék mindent megadni egy leendő gyereknek, addig én nem akarok.

2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
#11 Tőled is kérdezem, hogyha gyermeket szülne akkor is ilyen alpári stílusban nyilatkoznál róla?
2020. aug. 28. 17:59
 29/48 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a 8. és a 11. alpári férfi is én vagyok.

Nem kell nekem soha gyerek.

Akit eltartok az meg vezesse a háztartást...

Ennyi.

2020. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
#19 Közel 300nm-es családi házról beszélünk, nem egy telepi lakásról!
2020. aug. 28. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!