Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létesítenél kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki háztartást vezet otthon, nincs állása?

Magyarul, egy eltartó lennél férfiként, és a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon.

Így belemennél egy kapcsolatba?

Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó, csak ő családcentrikus és neki ez jelenti a "karriert".



2020. aug. 28. 16:50
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
😂 a kérdező válasza a 39-es válaszára matt volt. Hehe
2020. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

41. Már miért lenne matt? Ha férfi tette volna fel a kérdést, nagy eséllyel E/1-ben írt volna. (eltartó lennék, támogatna a munkámban, stb..).

Így feltételes módban a másik oldal szokott kérdezni. Persze most azt írja a kérdező, hogy ő férfi, de valójában ő a nő, csak hogy ne kapjon negatív kritikákat!

2020. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Mert azt hitted ő a nő a nagy sértegetéseiddel!


Mert az nem jut eszedbe, hogy szimplán kiváncsi volt a gyk férfi statisztikára, ki hogy fikázza a háztartásbeli nőket. Egyébként a nem csinál semmit az nem igaz, pl. minden nő más okból háztartásbeli, és pl. aki ápolja a hozzátartozóját? Az nem napi 8 órázik, hanem van mikor éjszakázik is és utána is talpon van. Lehet vannak üres órák és monotonitás, de több ismerősöm készült ki a járványos időszakba az otthoni semmittevésbe. Egyébként otthon is bőven lehet mit találni amivel foglalkozhat az ember, csak ugye a társadalmi megvetés az ugyanúgy még nem változott sokakban.


Az más kérdés, ha az az illető csak otthon van és nem csinál semmit, és lehúzza a párja kártyáját, az tényleg necces, de aki kiveszi a munkából a részét az éppen ugyanúgy keményen dolgozik otthon is mintha dolgozna, csak nem becsülik meg sokan ezt a fajta munkát. Ha tetszik nektek, ha nem.

2020. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Amúgy az a baj a gyk-s emberekkel, hogy kialakítanak magukban egy olyan képet, ami nem is valóság. Az cseppet sem jut eszükbe, pláne most, hogy több oka lehet annak, hogy valakinek miért nincs munkája. Lehet az hosszabb betegség, visszautasított túl jelentkezett állás hirdetések, vagy most a járványos időszakban folyamatos leépítés.


Volt itt valaki aki azért aggódott, mert elküldték a munkahelyéről utána lett egy nagyon súlyos betegsége, fél évig gyógyulgatott, és most azon aggódott, hogy hogy fognak nézni rá az állás interjún, mert nem dolgozott fél évig, de attól is félt, ha elmondja a betegségét, akkor meg azért nem fogják alkalmazni.


Az a baj, hogy mindent fekete fehéren láttok sajnos! Ez a gyk statisztika!

2020. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Akinek felnőtt ember létére elég annyi ingernek, hogy otthon kapirgál, az valószínűleg nem a legélesebb kés a fiókban, én meg az intelligens nőket szeretem.
2020. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Intelligensek között is van aki otthoni életre kényszerül pl. nagyon beteg ember és lehetne sorolni. Ja igen aki nem tehet róla az is szerinted egy ingyen élő k@va. Aki azt irta hogy akit eltart es k@vának tart akkor az ezek szerint strici?

Az alpári stílusú válaszoló akkor strici? Olyan könnyedén dobálóztok az alpári szavakkal hogy az már szégyen ezzel az erővel a fordítottja is megfordulhat, hogy ő meg egy strici. Ilyen módon hogy korlátozzák egy nő szabadságát és szexuálisan kihasználják és nárcisztikus módon egy darab rongynak tekintik úgy hidd el egy nő se akar csapdában élni. Ha ő csak ilyen nagy hangon minden otthon élő nőt leku@váz akkor ezek szerint ő bizony kihasználja csak a nőket.

2020. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
45-ös vagyok, nekem ez volt az első válaszom, semmi alpárit nem írtam benne. Aki rákényszerül, hogy otthon legyen, az nyilván más. Bár kérdés, hogy ha nem lenne eltartója, akkor mit csinálna, éhen halna? Otthonról is simán lehet dolgozni.
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Nos,ahogy olvasom legalábbis az első néhány hozzászólást,azt hiszem megoszlanak a vélemények ebben a témában.Jelenleg én sem dolgozom(tessék kövezzetek meg:D),de mert olyanokká váltak a körülmények,megszűnt az a részleg,ahol dolgoztam a járvány hacacáré előtt,meg egyébként krónikus beteg vagyok,nem is engedtek volna igazság szerint..Viszont most kerestem el keresni,mivel amig nem kezdődik az óvoda nehezebb munkát keresni.Párom dolgozik,anyósom műtéten esett át más rokonok messze laknak,nem lett volna rábíznom a gyereket senkire.Viszont a páromat nem zavarja,zavarta egyszer sem az elmúlt időszakban,mivel volt félretett pénzünk illetve én is kaptam valamennyi juttatást,amikor felmondtam illetve munkanélküli járadékot.Így nincs is miért veszekednie velem vagy leingyen élősködnie,mert a házi munkát zokszó nélkül ellátom,nevelem a gyermeket,intézem a lakásunk ügyeit.Persze,szeretnék dolgozni,remélem,ha nem találnak ki ezek az "okosak "valami baromságot,akkor még kisgyermekesként is eltudok helyezkedni.Aki azt irja,ne függjön egy ember a másiktől egyetértek,nálunk,úgy müködik,hogy az én fizetésem(vagy épp járandóságomból) fizetjük a számlákat,tisztitó szereket,ruhát stb. A többit pedig a párom áll,de viszont arra a pénzre,amit ő ad,úgy vigyázok mint a szemem fényére:)Okosan beosztom,amit ad,cserébe viszont nincs az meg nálunk,mint a viccek szereplőinél,hogy az asszony nem engedi kocsmázni a férjet..No nem mintha annyit járna el,de szerintem belefér heti néhányszor,hogy találkozzon másokkal is,kikapcsokodjon.Huhhh kicsit hosszú lett a mondandóm,bocsánat!:)Szerintem mindent meglehet oldani,csak beszélgetni kell,kompromisszumot kell kötni.Valakinek ez jön be,valakinek más.Nem szabad itélkezni más nőkön vagy más párkapcsolatán.
2020. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!