Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létesítenél kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Létesítenél kapcsolatot olyan nővel, aki háztartást vezet otthon, nincs állása?

Magyarul, egy eltartó lennél férfiként, és a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon.

Így belemennél egy kapcsolatba?

Hozzáteszem, fiatal, dekoratív hölgyről van szó, csak ő családcentrikus és neki ez jelenti a "karriert".



2020. aug. 28. 16:50
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
10%

Ne vicceljünk már...

Egy ingyen élő kis qurva, akit eltartok és még pénzt is adok neki, nehogy már ő neki legyen baja. Ameddig én fizetek neki mindent...

Mégis mit kell átélnie? El kell mosogatni? Nah ne már, mekkora lelki teher

2020. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
71%

Utolsónak nagyon igaza van.

Nagyon buta az a nő, aki arra apellál, hogy majd az ura élete végéig eltartja. Attól, hogy párévig nagy a boldogság, még simán lehet, hogy utána apuka talál valaki mást. És akkor ott van a nő megtakarítás, tapasztalat, munka nélkül.

2020. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
33%
6-os válaszadóra gondoltam, csak közben írtak.
2020. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező az eltartói kapcsolat, de ha már arról van szó és a pasi MINDENT fizet, ruha, utazás, megélhetés, stb...

Akkor azért már elvárja az ember, hogy otthon csináljon is valamit. Mi ebben a megalázó?

2020. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
22%

"a nő támogat a munkádban, az otthonodat rendben tartja, főz, és Neked csak annyi a dolgod hogy pihensz otthon"


Amelyik férfi egy ilyenbe belemegy a mai világban, az egy balfácán, a nő meg egy ingyenélő semmirevaló!

Azért kapjon már a nő a fejéhez! Amikor már minden gépesítve van, mi dolga lenne otthon? Biztosan nem egy 8 órás elfoglaltság! Egy héten egyszer kiporszívóz, meg berakja a szennyest a mosógépbe, azon kívül a napi elfoglaltsága max. a főzés, de a sülő hús felett se kell ott állni!

Az ilyen nő egyszerűen nem akar dolgozni, hanem otthon dögleni 1-2 órás "munkával"!

De ha egy tanyagazdaságról beszélünk, ahol van 10 tehén, lovak, birkák stb akkor nem szóltam, akkor keljen 5-kor fejni meg ganyézni! Ja akkor gondolom inkább sírva szaladna dolgozni 8 órába!

2020. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
92%
nem az a megalázó, hogy takarítasz, hanem az, hogy az emberek szerint ez nem ér semmit, meg más is megcsinálja munka után. Csakhogy nagyon nem mindegy hogy adott feladatra mennyi időt szánhat az ember. Máshogy néz ki az a lakás, ha napi 30 perc alatt kell összedobni, mintha van rá napi4-5 órád, hogy mindehol fel is sikálj, napi szinten felmoss, porszívózz, egy gyerekkel se mindegy hogy napi egy órát tanulsz vele, vagy délbe elmész érte és több órát foglalkozhatsz vele. Más ha a férfinek sosem kell aggódnia, hogy szervezze le a gyerek felvigyázását betegség stb esetén, vagy a szabadságot. Gyakorlatilag olyan mint szingléikorában, akkor és oda és ahova akar, mert otthon van az állandó "bébiszitter"...Úgy osztja be az idejét ahogy akarja, sosem kell a gyerekhez vagy a családhoz igazodnia, mert azok igazodnak ő hozzá.
2020. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Hiába csak 8 órát dolgozott a férjem, mégis mindig én feküdtem le legkésőbb, még őgy is hogy otthon voltam.
2020. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
15%
16. Nem a gyerekkel otthon lévő nőkről beszéltünk, (a kérdés sem erről szól) hanem egy nőről akinek nincs munkája, otthon van, és eltartatja magát!
2020. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan mondd már meg, hogy egy átlagos 2 szobás lakásban ahol nincs gyerek milyen 4-5 órás munka van MINDEN NAP???
2020. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, kívülről egyes munkák úgy tűnnek, csak öt perc, de én sokszor le is mértem stoperrel, hogy be tudjam osztani az időmet. Ami 5 percnek tűnt másnak, az volt néha 42 perc is és nem lassú tempóban.
2020. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!