Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletes a kapcsolatunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes a kapcsolatunk, de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

24(L) vagyok, szeretnék már egy komoly kapcsolatot, megtalálni a páromat.

Több rövidebb/hosszabb kapcsolatom volt eddig, azonban csak kétszer voltam szerelmes, kétszer viszont nagyon. Mindkettõ borzalmasan végzõdött, mivel a szerelmen kívül hosszútávon nem mūködtünk. A többi kapcsolatommál/ randimnál nem voltam szerelmes, de csupa olyan ember volt, akikkel tudtam volna harmónikusan ellenni, viszont mivel nem voltam szerelmes, eldobtam ezeket, úgy gondoltam, hogy szerelembōl szeretnék kapcsolatot.

Most itt vagyok egy kapcsolatban egy férfival, akit nagyon-nagyon szeretek, jó vele idõt tölteni, jo a szex, de nem vagyok szerelmes.

Elbizonytalanodtam, hogy most melyik a jobb, ha hosszútávra, végleges partnert keresek már így 24 éves fejjel.

Nem tudom, hogy ez e a jobb, hogy nem vagyok szerelmes, de mūködik es harmonikus, vagy, ha bizzak tovabb a szerelemben?

Mindenki mast mond/ masban hisz, nekem meg döntenem kene, maradok e emellett a ferfi mellett, mielõtt megbantanam/ rabolnam az idejet.



2022. jún. 5. 22:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A tapasztalat rohadtul nem a kortól függ, hanem a megélt és átélt dolgoktól. Mivel fogalmad sincs róla, hogy miket tapasztaltam és éltem át, ezért nem mondhatod, hogy több tapasztalatod van a temaban. ☺️
2022. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk helyetted dönteni

Én nagyon szerelmes voltam a férjembe amikor megismerkedtünk , és a szürke hétköznapok, gyereknevelés természetesen vitákat szült. De biztos vagyok benne ha nem lettem volna belé szerelmes, már rég külön élnénk....

2022. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#31 Mint ahogy nem is mondtam. 😊👏
2022. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
15%
Itt basszátok el nők, hogy folyton a kib*** PILLANGÓKAT keresitek!!!
2022. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Azért írtam csak, mert sokan ezt gondoljak a szerelem érzésnek és egyébként jó, működőképes kapcsolatokat szakítanak meg az emberek, ennek a hiánya miatt."


Mert az érzés kell nekik, nem az EMBER!!!

2022. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!