Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem én vagyok a párom első szerelme és ő nekem igen?

Figyelt kérdés
Ezt egyszerűen nem lehet feldolgozni vagy velem van a baj? Csak ezen jár az agyam, hogy mást mindig is jobban fog szeretni mint engem és mindig lesz akire gondoljon…tanács?

2022. jún. 8. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

veled van a baj

honnan veszed, hogy a volt szerelmét mindig is jobban fogja szeretni nálad?

2022. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy pszichológiai tény? Mindig is lesz egy kis hely a szívében számára…
2022. jún. 8. 13:19
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Fú de gáz vagy, inkább maradj a f@szverésnél
2022. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy az ember visszaemlékszik az exére, és esetleg netalán véletlenül pozitívan teszi ezt, még nem azt jelenti, hogy szereti még...
2022. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Építs időgépet
2022. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves négyes…attól még fájdalmas belegondolni.


Az utolsón meg jót röhögtem, jó volt bevallom:D

2022. jún. 8. 13:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális

Az emberek 80 százalékának swmmit nem jelent az első szerelem. Olyan mint egy átlagos ex.

Hogy mit tegyél? Ne agyalj ilyen hülyeségeken feleslegesen és szeressétek egymást továbbra is

2022. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Veled van a baj!

Nem vagy érett egy párkapcsolatra,nagyon nem!

2022. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tegyél, és nem is kell. Majd ha esetleg te szakitasz vele és lesz új párod, és neki lesz ilyen gondolata .. garantálom hogy nagyon fog idegesíteni téged.
2022. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Neked nem való kapcsolat. De mivel ezt le kell zárnod, hisz nem tudod elviselni, hogy nem te vagy az első, másnak meg nem lehetsz a párja, hisz, hogy tudná már elviselni, hogy nem ő lesz neked az első, meg is oldódott a probléma😂
2022. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!