Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem én vagyok a párom első szerelme és ő nekem igen?

Figyelt kérdés
Ezt egyszerűen nem lehet feldolgozni vagy velem van a baj? Csak ezen jár az agyam, hogy mást mindig is jobban fog szeretni mint engem és mindig lesz akire gondoljon…tanács?

2022. jún. 8. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen csajt aki féltékeny a pasija összes exére, teljesen kivan, hogy nem lehet semmissé tenni, pedig 30 feletti és neki is voltak exei. Bár ő az együttélést is megért lányokra van ki. Szerintem ez amúgy gyermekkori szerethiany miatt alakul ki, Szerintem menj el pszichológushoz és dolgozd fel
2022. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem.is emlékszem az első szerelemre
2022. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon buta vagy.

Az én férjemnek én vagyok az első, viszont előtte volt több pasim is, néha nyilván eszembe jutnak régről dolgok de egyiket sem szeretem jobban mint a férjem.

Vagy ha ez neked nem tetszik keress magadnak egy szűz pasit (már ha a pasinak nem lesz gond hogy ő nem az első neked...)

25n

2022. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lehet azért nehéz neked mert még nincs exed akin már tul vagy nem tudod milyen érzés ezért azt hiszed h a párod még mindig szereti
márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bár azért valljuk be mindenki más milyen van aki nehezen lép tul egy kapcsolaton és van aki tök könnyen tovább lép.Biztos van olyan aki nem tud tovább lépni
márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!