Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez kicsit hosszú lesz,de köszönöm ha elolvasod és válaszolsz a kérdésemre.:)

Nos van egy srác akit már több mint tíz éve ismerek, anno még a gimis éveinkben ismerkedtünk meg. Akkoriban is beszélgető viszonyban voltunk, de korántsem lehetett közelinek nevezni a kapcsolatunknak, sokkal inkább csak baráti jellegű volt.

Nos,6 évvel ezelőtt egy tarskereso appon megtalaltuk egymást és nagyon sok közös témánk volt, nagyjából hasonló értékreddel és vilagnèzettel rendelkezünk,rengeteget beszéltünk telefonon és online is...hónapokig ment ez mindenféle találkozás nélkül, valamiért visszakozott mindig mikor felhoztam a témát. Egy idő után ràkèrdeztem, hogy nincs e esetleg valakije és ez e az oka annak, hogy nem lépünk ki ebből a baráti viszonybol és kezdünk el komolyabbat. Nagy nehezen kiderül hogy van párja, de nyitott kapcsolatban élnek..viszont ő már nem szereti a lányt és megszokásból van együtt vele csak. Hatalmas csalódás volt számomra és tudom butaság volt de továbbra is tartottam vele a kapcsolatot mert addigra már annyira megkedveltem, hogy nem tudtam elszakadni tőle. Végül pár hét után választás elé állítottam..közben meghalt az anyukája, nem vártam el hogy elsődleges legyen a mi kapcsolatunk, adtam neki időt hogy tultegye magát a történeteken.

Aztán jelentkezett...szakítottak a lánnyal és elhivott randizni. És innentől kezdődik az évek óta tartó kálvária.

Kiderült hogy annak ellenére, hogy többször hangoztatta milyen fontos vagyok számára és már kb szerelmes belém...azt mondta ő mégsem érzi azt a szikrát kettőnk közt amire gondolt. És hogy nem velem volt a baj, de maradjunk barátok mert nem akar elveszteni.

Kb két hét múlva már új barátnője volt,és még mesélt is róla, hogy nem is érti magát miért jött vele össze hiszen nem az esete, egy kicsit prosztó a lány és nagyon vad az ő ízlésènek..egy darabig turtem ezt viszont nekem nagyon szörnyű volt mindenzt végighallgatni így kértem hogy ne keressük egymást a fentebb említett okok miatt. Ekkor volt köztünk egy másfél két éves csendesebb időszak, és csak alkalmakkor írt smst..általában ünnepekor. Mikor ezzel a lánnyal is szakítottak, újra megkeresett és minden olyan volt mint előtte. Aztán kezdtem érezni rajta hogy megint távolságtartoan viselkedik, nyilván újra ismerkedett valakivel. És megintcsak nem beszéltünk hosszú időn keresztül.

Most pár hónapja megint elkezdtuk tartani a kapcsolatot, rengeteg beszélgetés,csipkelodes, viccelodes..az én érzéseim nem változtak de nem akartam ezt bevallani neki, viszont nagyon erőltette a találkozást újra és megiscsak elmondtam neki mit érzek. Azt válaszolta,hogy úgy gondolja nagyon jól kijovunk és esetleg megprobalhatnank hogy komolyabbra forditsuk kettőnk közt ezt az egészet. Természetesen felhoztam a korábbi dolgainkat és erre hivatkozva elutasitottam a találkozást,hiszen nem akarok sokadjára is ugyanabba a szituációba kerülni. Azt mondja, nagyon nehéz elethelyzetben volt akkoriban, és rosszul kezelte, nagyon sajnálja de már nem tudja visszacsinalni az egészet...

Mit gondoltok? Hihetek még neki vagy csak talonban tart és előhúz mindig, amikor épp nincs mellette senki? Nagyon szomorúvà tesz, hogy mindig azt gondolom végre eljott a mi időnk és kialakithatunk egy valóban értékes kapcsolatot de mindezek után nem vagyok benne biztos, hogy bizalmat tudok ennek szavazni..

27/L



2022. júl. 9. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakihez annyira ragaszkodunk mint a te esetedben az nem azért történik, mert abnormálisak vagyunk, hanem azért, mert siker-orientált az ember alapvetően és, hogy nem lehet a tiéd bizonyos okok miatt kudarckent konyveled el, ami természetesen tüske marad és a tudatalatti nem engedi, hogy tovább állj.

Persze vannak, akiknél ez tovább fajul-akik egyenesen megszállottá válnak, ami ugyancsak rossz állapot.

Úgyhogy a legjobb, ha teljesen kitorlod az életedből, semmi fajta kommunikáció és csak magadra koncentrálsz.

(7-es voltam)

2022. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
11. Tehát azon az elven , hogy több nőnek tetszik akkor már kell.
2022. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Ez egy nagyon érdekes felvetés,és már én is gondoltam rá. Igazságszerint leginkább azért élem meg kudarcként,mert azóta volt pár lány az életében, és nem tudom mitől vagyok kevesebb mint ők, hiszen nem voltak ezek a lányok sem kifejezetten szépek,sem kifejezetten okosak..szóval teljesen átlagos lányok, semmi extrával. És mivel elmondása szerint, én vagyok neki a number1 , mint beszélgetőpartner, mint lelkitárs, és mégcsak nem is kifejezetten tetszettek neki ezek a nők(legalábbis ezt mondja) mégis bármikor lecserélt bármelyikre...ez az ami felfoghatatlan számomra és nem tudom magam túltenni, hogy akkor mégis ezek a kapcsolatok mire voltak jók neki? És már megint ott tartunk, hogy megpróbálná velem, mert rajott ezek a kapcsolatai mind felszínesek és üresek voltak és neki nem erre van szüksége..
2022. nov. 21. 11:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudod, annyi történik, hogy kb. kieli magát mindenféle csajjal, aki hajlandó rá.

Mivel tudja, hogy te vársz rá ezért te csak a fiókban lapulsz.

Alapjaraton érzelmi kötődésű problemai vannak, vagy szimplán ilyen k@n,akinek fő a szex minél valtozasatosabban és főleg minél több személlyel.

Majd amikor 'megallapodna' talán eszébe jutsz te :D


(Ez most olyan, mint régen elvartak, hogy a nő maradjon szűz a férfi meg végigjarta János-várost, sőt még házasság után is vígan élte életét pár férfi, mert a nőnek kussolni kellett és otthon ülni blabla).

2022. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ez bennem is felmerült...de azt mondja nem,azt mondja igen próbált pótolni másokkal,de sosem sikerült és mikor eszébe jutottam mindig szakított az aktuális partnerével,mert ha eszébe jutok állandóan akkor ott valami kell hogy legyen..nemtudom. Vagy nagyon jó manipulátor vagy érzelmileg teljesen roggyant és abszolút nem tud helyesen kezelni bizonyos élethelyzeteket...
2022. nov. 21. 12:31
 16/17 A kérdező kommentje:
Bár lehet, csak én próbálok hinni ebben és nincs ebben több mint amit a legtöbb ember levonna belőle tanulságképp..
2022. nov. 21. 12:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!