Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnál emiatt a párodból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál emiatt a párodból?

Figyelt kérdés
Látja, hogy a házatok előtti szemetes konténerbe teszi egy idegen, nem ott lakó a szemetét és nem ő nem szól érte.

2022. júl. 12. 20:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én fizetem a szemétdíjat és ha a gyökér jogosulatlanul beleteszi a szemetét, akkor azért fizetek, hogy az ő szemetét elszállítsák. Nem egy csokipapírt dobott bele, hogy be kelljen cipelnie, míg nem lát más, utcai kukát. Hanem kiszállt egy kocsiból és egy egész zsák szemetet beledobott. Tehát módszeresen más konténerébe szállítja a saját szarát, hogy az övè ne legyen tele. Mellesleg ha odahordja az ő szemetét, nem fér el a mienk. Úgy bírom, hogy itt mindenki kis udvarias tünci-münci. Jó lenne, ha a való élet is ilyen lenne. Én nem ezt látom, hanem sok másokat semmibe vevő fa*zkalapot.
2022. júl. 12. 21:37
 12/27 A kérdező kommentje:
Én soha a büdös életben nem csinálnék ilyet. Ha én nem dobom a szemetem más kukájába és betartom a társadalmi normákat, miért is nem várhatom el ezt másoktól? Itt komolyan mindenki szó nélkül hagyná ezt? Mert akkor holnaptól nem fizetek szemétdíjat, hanem belebaszom az első tetszőleges konténerbe, úgysem szólnak érte, hiszen az a normális.
2022. júl. 12. 21:40
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is érdekel, hogy egy idegen hova teszi a szemetét. Ilyen piti xarokból nem csinálnék ügyet
2022. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Itt nem ez a lényeg. De milyen kapcsolat az, hogy konkrétan a párodat kényszeríted rá? Ne haragudj, de a tipikus plázamacákat tudom elképzelni, ahogy duruzsolnak a párjuknak: "Jaaaj, cuncikááám, hát ide dobta az az aljas fickó a szemetét, menj veresd már agyon magad a kedvemért.... "
2022. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mint már fentebb írtam, kedves 14-es,én ki tudok állni magamért. A plázamacától meg *urva messze vagyok. Látom, átjött a lényeg.
2022. júl. 12. 21:49
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, át jött. El várod a párodtól, hogy kötekedjen, holott lehet, hogy teljesen más jellem.

Miért kell megmondani, hogy hogy viselkedjen? Ha ő nem szeret konfrontálódni akkor ez van. De ne is várd el tőle. Én mondjuk pont letojom, hogy hova dobja a szemetét valaki. Én is fizetem a szemét díjat, tuti nálunk is dobálnak oda szemetet, de ettől függetlenül én nem fizetek sem többet sem kevesebbet. Miért kellene engem bántania?

2022. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ha ez rendszeres lenne a párod is szólna érte. De mivel gyanítom nem az nem hiszem hogy ez egy akkora kaliberű dolog amiért neki bármilyen konfliktusba bele kellene mennie. Plusz ha bele dobja ha nem neked ugyan úgy fizetned kell a szemét díjért. Nem kell se többet se kevesebbet attól mert egyszer egy idegen is beledobta. Sőt ha neked épp nincs szemeted amit el kell vinniük akkor is fizetned kellene érte… Tehát nem mind egy? Komolyan ezen az egy alkalman pörögsz? Én azt csodálom hogy ezt a jellemet egy férfi eltűri. Valaki egyszer beledobta a kukátokba a szemetet… próbáld magad túltenni😅🤷🏽‍♀️
2022. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én sem kötekedek. Nem ezt várom el, az taszító, ha valaki kötekszik. Az, hogy valaki kiáll magáért, nem kötekedés. Számomra ez a normális, felnőtt viselkedés velejárója. Igen, úgy tűnik, ő nem ilyen. Nem áll ki magáért.
2022. júl. 12. 21:56
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen egyszeri alkalomért szólni nem magáért kiállás hanem gyerekes hiszti. Tipikus megkeseredett vénasszony viselkedés akik azt várják mikor kibe lehet belekötni. Hidd el ha ez rendszeres lenne és ti ebből hátrányt szenvednétek biztos hogy szólna. De ebben a szituban ez k*rv* szánalmas hogy konkrét kiábrándulásról fogalmazol meg kérdést. Szerencsétlent csávó esküszöm sajnálom…
2022. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát akkor örülök, hogy mindenki Buddha nyugalmával szemléli az életet. Ezek nem a dugóban idegbetegen dudáló, boltban lökdösődő barmok. Jó tudni, hogy ez az általános hozzáállás. Bárcsak ti lennétek a szomszédaim, a városom lakói és mindenkori útitársaim. Namaszte!
2022. júl. 12. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!