Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretett valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett valaha? Miért csinál valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Amikor barátnője volt, már akkor elkezdett “flörtölgetni” velem, de én elutasítottam a kapcsolata miatt. Ez ment kb fél évig. Amikor szakítottak másnap meg is keresett, mondta, hogy mennyire régóta várt rám és el sem hiszi, hogy velem lehet. Azt hittem összejövünk, mert olyanokat mondott+nyílvánosan is megcsókolt stb. De aztán mondta, hogy még nem akar kapcsolatot. Kicsit még húztuk a dolgot, aztán mondtam neki, hogy inkább ne találkozzunk, mert én többet érzek. Ezután úgy tett, mintha nem is ismert volna, és rá pár napra összejött egy lánnyal. De vele ténylegesen összejött, kézenfogva mentek, bemutatta barátainak, szülei is látták stb. Nagyon fájt már ez is, de túlléptem rajta. Összeismerkedtem egy sráccal, már akár összejöttünk volna, amikor megkeresett, hogy nagyon hiányzom neki, és rájött, hogy szeret. Kérte, hogy találkozzunk, mondtam neki, hogy nem alkalmas de aztán mégis belementem, mert nagyon szerettem. Azt mondta, hogy komolyan gondolja velem, bocsánatot kér, hogy bántott, bizonytalan volt, félt, de már tudja, hogy engem akar. Lefeküdtünk, erre rá pár napra leszervezett egy randit egy lánnyal és mégcsak nem is titkolta. Mondtam neki, hogy itt volt elég, de aztán megint megkeresett, de már nem hagytam magam. És ez után végül egy teljen “új csaj” jôtt képbe és azóta vele van. Vele miért tudott rögtön összejönni? Velem van valami baj, ennyire nem lehet engem szeretni?

2022. dec. 29. 08:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Illett volna látnia...
2022. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ez most egy nagyon jó lecke volt, hogy foglalt fsszal miért is nem kell semmibe sem bonyolódni. Az esetek 99,5%-ban sosincs jó vége.
2022. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Köszi #9, szavaid simogatnak, ha kiscica lennék már dorombolnék neked. Bocs cukorfalat, de akkor sem tudom sajnálni az ilyen módon hoppon maradt csajokat-nőket. Ezek komolyan nem látnak tovább a saját orruknál? Vegyük sorba. A csávó a barátnője háta mögött flörtölget, keresi a lehetőségeket miközben nyilván nap mint nap belehazudik a barátnője szemébe hogy szereti, így kicsim, úgy kicsim, szívem, drágám... Már ettől egy egészséges értékrendű nő el kellene hogy hányja magát mert jogosan feltételezheti hogy vele ugyanígy viselkedne majd a pasi. A csávókám épp hogy szakít a csajával, egy(!!!) rohadt napra rá már punc! után futkos, szét is néz az ismeretségében és rá is startol párhuzamosan néhány kéznél lévő potenciális dugható nőstényre. Baromi mélyérzésű gyerek lehet ha képes egy nap alatt továbblépni egy komoly kapcsolaton de ez sem red flag nyilván. A gyors dugás reményében azt mondta amit a csaj hallani akart, hogy csak őrá várt stb. Amikor pedig a kérdezővel nem jött össze kapásból a seggből szájba akció akkor rögtön más bula után nézett. Na ennyire várt ő csak a szegény kis kérdezőre és senki másra. Ezen a kiscsajon hamar ki is élte magát a csávókám és folytatta a húzd-meg ereszd meg játékot, rendesen megpörgetve kérdezőcskét az érzelmi körhintán. Ő ettől megszédülve egyből fel is tartotta a farát a top kandúrnak szóval bejött a játszma. Namost vagy fogazott a jányunk vagy mittudomén de végül a Rómeó nem kért repetát a salátástálból. Meglepő módon inkább egy másik suncihoz ment desszertért. Én kérek elnézést hogy ezen csak röhögni tudok.
2022. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Kérj is elnézést, mert egy barom vagy szimplán.
2022. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretett volna? Soha egy igazi jelét sem adta, hogy szeretne. Minden tette ellene beszélt, csak buta, naiv ember hisz a szavaknak a tettek helyett, főleg amikor ezek ekkora ellentmondásban állnak. Ne ostorozd magad, szinte mindannyian voltunk már ilyen naiv buták legalább egyszer életünkbenm én is. Ha ezt a két leckét (1 szavak vs tettek, 2 az ha egy foglalt pasi fűzöget az azt jelenti, hogy egy jellemhibás emberi hulladék akire egy percet se pazarolj, mert veled se lesz jobb) most alaposan megtanulod, akkor máris megérte ez a tanulópénz.
2022. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Lehet szidni a 14-et,de annyi ilyen hiszékeny, ostoba liba van aki egyszerűen képtelen az értelmes gondolkodásra egy vonzó pocs láttán. Az sem számít nekik, ha mellettük még 10 másik pina is a képben van. Majd' miattuk megváltozik ugye. Itt is napi szinten lehet olvasgatni az ilyen buta tyúkoktól kérdéseket.
2022. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Én csak azt emelném ki, hogy a kérdező ugyanazt kapta, amit ő csinált azzal a sráccal akivel elkezdett egy kapcsolatot és reményt adott neki, de aztán feltünt az alfa hím és miatta koptatta, aztán meg két szék közt a padlóra esett.
2022. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
#18 Igazad van, én valahogy el is siklottam efölött. A karma helyre tette a dolgokat.
2022. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%

1. Szerintetek szeretett valaha?

Soha sem szeretett.( nyugi mást sem, mert ahhoz túl önző)

2. Miért csinál valaki ilyet? Mert egyszerűen önző, nem érdekli más érzelmi világa csak a saját érdekei. Virágról virágra száll, addig érdekli egy nő mig meg nem kapja. Ennyi

2022. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%
Nincs veled baj,de máskor vedd figyelembe az intő jeleket!
2022. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!