Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretett valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett valaha? Miért csinál valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Amikor barátnője volt, már akkor elkezdett “flörtölgetni” velem, de én elutasítottam a kapcsolata miatt. Ez ment kb fél évig. Amikor szakítottak másnap meg is keresett, mondta, hogy mennyire régóta várt rám és el sem hiszi, hogy velem lehet. Azt hittem összejövünk, mert olyanokat mondott+nyílvánosan is megcsókolt stb. De aztán mondta, hogy még nem akar kapcsolatot. Kicsit még húztuk a dolgot, aztán mondtam neki, hogy inkább ne találkozzunk, mert én többet érzek. Ezután úgy tett, mintha nem is ismert volna, és rá pár napra összejött egy lánnyal. De vele ténylegesen összejött, kézenfogva mentek, bemutatta barátainak, szülei is látták stb. Nagyon fájt már ez is, de túlléptem rajta. Összeismerkedtem egy sráccal, már akár összejöttünk volna, amikor megkeresett, hogy nagyon hiányzom neki, és rájött, hogy szeret. Kérte, hogy találkozzunk, mondtam neki, hogy nem alkalmas de aztán mégis belementem, mert nagyon szerettem. Azt mondta, hogy komolyan gondolja velem, bocsánatot kér, hogy bántott, bizonytalan volt, félt, de már tudja, hogy engem akar. Lefeküdtünk, erre rá pár napra leszervezett egy randit egy lánnyal és mégcsak nem is titkolta. Mondtam neki, hogy itt volt elég, de aztán megint megkeresett, de már nem hagytam magam. És ez után végül egy teljen “új csaj” jôtt képbe és azóta vele van. Vele miért tudott rögtön összejönni? Velem van valami baj, ennyire nem lehet engem szeretni?

2022. dec. 29. 08:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázott, kihívás voltál neki, húztátok egymás agyát, majd amikor megfektetett, strigula és ment tovább.
2022. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pszichopata ember. Azt élvezi, ha valakinek bánatot okoz. Orvosi eset. Menj tőle jó messzire, nehogy még egyszer rád találjon.
2023. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!