Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem a szeretőmbe és érzelmileg hullámvasút az életem?

Figyelt kérdés

Sokszor megijedek magamtól. Iszonyúan érzem magam. Féltékenység gyötör, amikor meglátom a családját, olyan, mintha éles kést vágtak volna a szívembe…:( és borzasztóan bánt a bűntudat, hogy a lelki mélypontjaim miatt nem tudok úgy figyelni a gyerekeimre, ahogy szeretnék. A férjem szemétláda volt, felé nincsen rossz érzésem.

Iszonyú, hogy a fogja vagyok lelkileg…. Nagyon vágyom rá és szenvedek, mint a kutya, ha nem vagyok vele. Jól megvagyunk, sokat nevetünk, lelkileg is egy hullámhosszon. Ezért is faj ennyire, hogy csak egy pár órát lehetek az övé. A szex is kevés…. Nincs rá idő, helyszín. Csak nagyon ritkán. Nem akar később hazamenni. Megértem, teljesen igaza van. A család az első.

Soha nem szóltam érte, soha nem kértem számon.

Egy dolog, amin nem tudom túl tenni magam… ha a napi hajtásban egy közös percet sem áldoz. Egy ölelésre sem. Ettől kikészülök.

Emellett gyűlölöm magam, hogy beérem ilyen kevéssel….

Tudom, hogy ő is ragaszkodik hozzám, de neki kisebb a testi kontaktus igénye.

Nem tudom, hogy ebből van-e kiút… vajon tudja-e, hogy nekem ez sokszor mennyire fáj? A várakozás, a remény, a lopott percek?

Egy szeretői kapcsolatban vajon ki lehet-e elégíteni a másik fél igényeit? Vagy csak az lesz, ami a férfinak kényelmes?


Örülnék ilyen valszoknak, akiknek van tapasztalatuk a témában! Erkölcscsőszök menetnek tovább, nem érdekel a véleményük.



2023. jan. 26. 21:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szívemből szóltál utolsó válaszoló.. ( 19-20) azon gondolkodtam, hogy észre kell vennie, emberekkel foglalkozik, nem hülye…

Itt tényleg arról van szó, hogy csak saját maga érdekli.Az a durva, hogy a párja tök jó fej, szép is, kedves is, amikor beszélgettem vele ( kényszer helyzet volt), pont az futott át a fejemen, hogy őt miért…:( persze belülre nem látok én sem.

A helyzet azonban világossá vált, hogy van két nő, aki szereti, kényezteti, ez így nagyon kényelmes. Én még azt sem zárom ki, hogy van még más is, aki teszik neki….:(

És én vagyok ebben a kapcsolatban az, aki többet ad már azzal is, hogy mindig várom szeretettel, nálam nincs ebben hullámzás.

Ezt a hullámzást nem értem komolyan, de ezek szerint másnál is van….

2023. jan. 29. 07:45
 22/23 anonim ***** válasza:
Mert a párját sem szereti igazán, csak saját magát. Nekem is gáz, hogy érzelmeim vannak felé, neki meg egyáltalán nincsenek. Ez sajnos sokszor ilyen. Megbeszélni sem akarom vele, mert pont az a jó neki, hogy a szexpartner nem kéri számon, nem hisztizik. Az otthon is van.
2023. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja és persze, van hullámzás, ha akar találkozni, akkor előtte nagyon kedves 🙂
2023. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!