Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem a szeretőmbe és érzelmileg hullámvasút az életem?

Figyelt kérdés

Sokszor megijedek magamtól. Iszonyúan érzem magam. Féltékenység gyötör, amikor meglátom a családját, olyan, mintha éles kést vágtak volna a szívembe…:( és borzasztóan bánt a bűntudat, hogy a lelki mélypontjaim miatt nem tudok úgy figyelni a gyerekeimre, ahogy szeretnék. A férjem szemétláda volt, felé nincsen rossz érzésem.

Iszonyú, hogy a fogja vagyok lelkileg…. Nagyon vágyom rá és szenvedek, mint a kutya, ha nem vagyok vele. Jól megvagyunk, sokat nevetünk, lelkileg is egy hullámhosszon. Ezért is faj ennyire, hogy csak egy pár órát lehetek az övé. A szex is kevés…. Nincs rá idő, helyszín. Csak nagyon ritkán. Nem akar később hazamenni. Megértem, teljesen igaza van. A család az első.

Soha nem szóltam érte, soha nem kértem számon.

Egy dolog, amin nem tudom túl tenni magam… ha a napi hajtásban egy közös percet sem áldoz. Egy ölelésre sem. Ettől kikészülök.

Emellett gyűlölöm magam, hogy beérem ilyen kevéssel….

Tudom, hogy ő is ragaszkodik hozzám, de neki kisebb a testi kontaktus igénye.

Nem tudom, hogy ebből van-e kiút… vajon tudja-e, hogy nekem ez sokszor mennyire fáj? A várakozás, a remény, a lopott percek?

Egy szeretői kapcsolatban vajon ki lehet-e elégíteni a másik fél igényeit? Vagy csak az lesz, ami a férfinak kényelmes?


Örülnék ilyen valszoknak, akiknek van tapasztalatuk a témában! Erkölcscsőszök menetnek tovább, nem érdekel a véleményük.



2023. jan. 26. 21:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"Szakítani" kell vele.
2023. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Mint minden kapcsolatnak, ennek is van egy íve. Az elején mikor megvan a nagy egymásratalálás, persze kimondjátok, hogy nem borítotok, nem váltok, titokban örültök egymásnak és eévárások sincsenek (Nem is lehetnek!). De aztán csak kijön az ego. Az érzelmek is, ha vannak az elején kimondatlanul vagy kimondva elhalnak idővel a titkolózás és a folyamatos elfojtás miatt. Én 1x voltam ilyenben még évekkel ezelőtt, kb 6 hónap alatt lezongorázódott. Nagyon kemény volt a szakítást kiheverni. Soha többet.
2023. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó kiindulási alap, hogy pontosan meg tudod fogalmazni az érzelmeidet és igényeidet. Én azt javaslom, hogy idővel engedd el ezt a viszonyt, mert csak függőségben tart a helyzet és szenvedsz tőle, jövője viszont nincs. Ha ezt tudatosítod magadban, el tudsz kezdeni ezen dolgozni lelkileg.
2023. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12-es, nálatok ki mondta ki a szakítást es miért?


Erre az egészre most nagyon komolyan ráfáztam…:(

Ami durva az egészben, hogy szerintem fogalma sincs róla, hogy ez belül nekem ilyen. Ezt a részét képtelen vagyok felvállalni…

2023. jan. 27. 20:20
 15/23 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Hamar változott a dolog dinamikája. Először nagyon érdeklődő volt, kedves és kereste a társaságom. Aztán ahogy a dolog vesztett a varázsából éppen úgy kezdtem magam érezni ahogyan te. Nem volt már meg az az őszinte érdeklődés részéről, mint az elején. Ezért távoldoni kezdtem és ő hagyta. Ő mondta ki végül, hogy akkor legyen ennyi de gyakorlatilag már nem volt hova tovább húzni és én elfogadtam. Sosem kerestem ezután és ő sem. 3 éve volt ez. Fogalmam sincs mi van azóta vele. Sokat tanultam ebből, többet nem megyek bele ilyen viszonyba.
2023. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15, köszönöm, hogy leírtad! Igazából nálunk van egy fajta m, mégha hülyén is hangzik, baráti viszony sok beszélgetéssel, élmény megosztással ami napi szinten megvan. Ő is erre rendszeresen igényt tart, ebbe a körbe vonzódik be időnként más kolléga is a vállalatnál.

A plusz az, ami erősen függ a hangulatától, kedvétől. Valamikor nagyon kíván, utána hetekig semmi. Ebből gondolom, hogy neki amúgy az alapkapcsolata nem lehet rossz, csak időnként jól esik egy kis plusz, változatosság.

Az én alapkapcsolatom viszont sajnos nem jó. Ettől függetlenül viszont szeretem ezt az embert ( szeretőt), de sajnos attól tartok és ezt be kell látnom, hogy nála ez másképpen működik. Az elején biztosan volt egy erős vonzalom a részéről, ezt mondta is, de ahogy az újdonság varázsa eltűnik, ez is átalakul. Az is lehet, hogy már régen más tetszik neki, erre is gondoltam. :(

Volt régen egyszer szeretői kapcsolatom, ott nem nyomorgott a másik a szexen, megoldotta semmi perc alatt, hogy találkozzunk. Úgy is, hogy közben kiderült, hogy 3 nőt tart talonban…mindenkivel megoldotta az együttlétet…. Ott is én derítettem ki a helyzetet, átbeszéltük, a barátnő sosem jött rá. Ott én léptem ki, mert fiatal voltam, felvállalt kapcsolatot akartam. Ha rajta múlt volna, akkor még leget, hogy most is össze járnánk….

2023. jan. 28. 09:28
 17/23 A kérdező kommentje:
* vonódik be más kolléga
2023. jan. 28. 09:29
 18/23 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Nekem ez volt az első és az utolsó ilyen viszonyom. Hiába döntöttem el hogy nem lesznek érzések és nem fogok azon pörögni hogy vajon mi van köztük otthon...ez sajnos elkerülhetetlen. Ahol szex van ott érzelmek is lesznek. De soha semmit nem mondunk ki, nem szerethetjük egymást szabadon. Ez belülről fel fogja az egészet emészteni. Tanácsot adni nem tudok, nem is szeretnék. De előbb-utóbb sztem neked is lesznek olyan gondolataid hogy na ezt velem (veled ezesetben) senki nem csinálhatja...
2023. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a mi esetünket olvasnám... Ugyanígy mentegetem, hogy azért csak fontos vagyok neki, mert csak keres, csak akar beszélgetni szexen kívül is. Aztán napokra eltűnik, aztán újra jelentkezik. Kb 2-3 hetente kerül sor szexre. De ő teljesen érzelemmentes, én megkattanok, ha nem keres és amikor végre jelentkezik, akkor még örülök is neki. Nevetek saját magamon. Vagy neked is el kell fogadni, hogy ez egy elvárások nélküli kapcsolat, ez a pali ennyit tud nyújtani neked és neked sem szabad egész nap ezen rágódni, mert előbb -utóbb belebetegszel.

Vagy erősnek kell lenned és ki kell tenni és keresni kell újat, aki azt nyújtja neked, amit te szeretnél.

2023. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi, de nem is érdekli, hogy ez neked milyen belülről. Őt saját maga érdekli, hogy neki jó és kényelmes legyen.
2023. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!