Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben? Szerintetek legyunk csak baratok, vagy probalkozzak meg nala? Lejjebb kifejtve! (Leszbikus kapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot. Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot.

2023. febr. 18. 09:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy szeret, és balamit hiányol benned, amit az exétől megkapott. Nem a személyére értem, hogy ő hiányzik neki, hanem egy bizonyos dolog. Lelkileg is ott állsz mellette? Biztonságban van melletted? Ha nem volt jó az exével a kapcsolats, akkor nem hiszem, hogy azért tartja a kapcdolatot vele, mert akarna tőle bármit is. Mint embert szereti. Ha érezted az összhangot a lánnyal, táv ide táv oda nibcs lehetetlrn csak tehetetlen. Tapasztalat, hátha neked sikerül, sok sikert :)
2023. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kedves 11. valaszolo, koszonom szepen válaszodat. Lelkileg ott allok mellette, es mondtam is neki, hogy barmit elmondhat nekem, biztonsagban van mellettem. Az exet szerintem mint embert szereti, de meg mindig erez iranta. Sajnos a tavolsag az, ami zavarja igazan ot :(
2023. febr. 25. 14:22
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Igazán nincs mit. Valami pedig még sincs meg a részedről, amire vágyhat. Igazából te ismered őt, hogy milyen. A távolság egy ideig tartható fent, fél-1 év max. Az elején szerintem ez nem gond, mert ebből derül ki, hogy ha hiányoztok a másiknak, akkor tényleg fontos a másik, utána pedig meg kell beszélni, ki, hogy es mit szeretne. De az is fontos kompromisszum legyen benne. Nem tudom milyen messze laktok? Ki megy kihez vagy felváltva?
2023. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Beszélgeesetek, de ne támadd le, csak kérdezz rá finoman amik érdekelneky pl. Esrtleg van olyan ami hiányzik belőlem, ami az exedben megvolt? Törődés, biztonság stb. Eok sikert :)
2023. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem es azt valaszolta, hogy ami nincs meg a reszemrol az az, hogy messze vagyok :( Eddig o jott fel 2x hozzam, de mondtam neki, hogy en is szivesen megyek majd, csak most egyetem miatt sokat kell tanulnom, de utana tobb idom lesz, ha vegzek. Kb 200 km-re lakunk egymastol.
2023. febr. 25. 16:39
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha végez a sulival addig táv, aztán utána eldöl úgyis. Ha igaziak az érzelmek mindkét fél részről, akkor úgyis sikerül.
2023. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Ne éld bele magad, ha lesz időd suli után és nem lesz gond a távolság, akkor előáll mással, ami zavarja. Ezt csak azért mondta, mert nem akar véglegesen elveszíteni azzal, hogy nem kellesz, mert el akarja venni tőled, amit adsz, amíg csak lehetséges, amíg szüksége van rá. Még kell a támaszod, még jó a tudat, hogy valaki odáig van érte, de az első adandó alkalommal le lennél pattintva más miatt, amíg meg nincs más, addig jó elhúzni és megtartani az érdeklődésed azzal, hogy jaj, csak a távolság.
2023. febr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

"en is szivesen megyek majd"


Ha nem sürgős, nem fontos. Igazából egyikőtöknek sem.

Akkor minek erőltetni?

2023. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ő már eldontotte, hogy nem akar tőled semmit a táv miatt. Nem akar belekezdeni, még meg sem akarja próbálni, akkor miért erőltetni, amit nem lehet?
2023. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

A legyél a barátom, az az oviban van.

Felnőtt emberek között vagy kialakul, vagy nem.

2023. márc. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!