Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben? Szerintetek legyunk csak baratok, vagy probalkozzak meg nala? Lejjebb kifejtve! (Leszbikus kapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot. Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot.

2023. febr. 18. 09:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
A távkapcsolat eleve halott.
2023. márc. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem mondanam egy tavkapcsolatra, hogy eleve halott. Szerintem sokan vannak igy es sokaknak mukodik is, de nyilvan ehhez mind a ket fel kell. Mindent meg lehet oldani csak akarni kell.
2023. márc. 18. 10:15
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Bár sokaknak igaza van. De voltam én is így mint te. És bánom hogy nem léptem. Ha valaki kell akkor kell és küzdeni kell érte. Én színt vallanék viszont az itteni stílusodtól sokkal tökösebben, szerintem csak egy fiúbarát vagy a szemében nem egy férfi pár jelölt.
2023. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem neki nem fér bele a tavkapcsolat, mindegy, hogy működne, vagy mégsem.
2023. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Nem értem, ha nem jöttek ki jól, akkor miért ragaszkodik hozzá? ami rossz és nem működik azt el kell engedni. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nincsenek akadályok, és nem okozhat gondot semmi.
2023. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!