Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel elvehetem a kedvét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elvehetem a kedvét ettől a másik nőtől, és inkább engem választana?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy ismerősömbe. Barátaim által ismertem meg. Próbáltam vele minél többször beszélgetni, flörtölni, hülyéskedni de egyelőre csak kedvesen elbeszélgetett velem. Megtudtam, hogy bár szingli, egy ideje odavan egy másik nőért. Lassan közeledik hozzá mert pár hónapja ért véget egy kapcsolata.

Viszont azt is megtudtam, hogy a szerelmem egyik haverja jó pár évvel ezelőtt lefeküdt ezzel a nővel. Állítólag csak egy éjszaka volt, de rájöttek nem egymást keresik.

Arra gondoltam, hogy ezt valahogy megemlítem a kiszemeltemnek. Szerintetek megundorodna ettől a nőtől? Nem is értem mit akar tőle, hűvösebb és visszafogottabb, de ha csak rámosolyog a kiszemeltem csak őt bámulja.

Szóval így lenne esélyem nála ha ez a nő kiesik a képből?

27 éves vagyok, a szerelmem 34, a másik nő 30.



2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megundorodik tőle, de nagyobb az esélye, hogy tőled undorodik meg. A szarkeverőket nem szokták szeretni.
2023. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért undorodna meg tőle? A pasi talán azt feltételezi, hogy a kiszemeltje 30 évesen szűz? Semmi köze hozzá, hogy kikkel volt előtte. Tőled viszont lehet, ha kavargatni akarsz.
2023. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Fujj de undorító vagy bmeg...
2023. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szarkavaró vagy....


Az ilyen nőktől hamarabb undorodnak meg, jó ha tudod 😃

2023. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miért, az nem undorító ha mindkét férfinak megvolt? Nem kelt ócska r.bancos hatást?
2023. márc. 16. 13:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a szarkavarás kelt eléggé kiábrándító hatást. Mit foglalkozol egy olyan pasival, aki más nő után fut? Azt hiszed, ha még valahogy el is tudod tántorítai tőle, akkor majd jobban kellesz neki? Ha kellenél, már te utánad futna. Legyen már több önbecsülésed!
2023. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pár férfinak megvoltam,a nagy részéről tudnak sokan,mégsem undorodnak tőlem.De te nagyon hülye és gyerekes vagy.
2023. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki, lépj tovább.
2023. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 harebell ***** válasza:
100%
Oké, tegyük fel, hogy olyan férfi, akit zavar a dolog (vannak ilyenek), elmegy a kedve a nőtől. De ettől még miért érdekelnéd te? Flörtöltél, közeledtél, ő nem lépett. Valószínűleg egy idő után egyszerűen lenne más, aki megtetszik neki.
2023. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ovis szint nagyjából. Szóval, aki 30 évesen nem szűz, hanem volt szexuális kapcsolata, neadjég több is, az ócska rib_nc? Ne röhögtess már. Te talán szűz vagy? Feltételezem nem, akkor meg?

Az, hogy a haverjával lefeküdt évekkel ezelőtt mégis mit befolyásol? Semmit. Ilyen alapon soha senkivel ne feküdjön le az ember, mert nem tudhatja, hogy majd a jövőben pont olyan férfival lesz, aki haveri/baráti kapcsolatban áll egy korábbi partnerével?

2023. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!