Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel elvehetem a kedvét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elvehetem a kedvét ettől a másik nőtől, és inkább engem választana?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy ismerősömbe. Barátaim által ismertem meg. Próbáltam vele minél többször beszélgetni, flörtölni, hülyéskedni de egyelőre csak kedvesen elbeszélgetett velem. Megtudtam, hogy bár szingli, egy ideje odavan egy másik nőért. Lassan közeledik hozzá mert pár hónapja ért véget egy kapcsolata.

Viszont azt is megtudtam, hogy a szerelmem egyik haverja jó pár évvel ezelőtt lefeküdt ezzel a nővel. Állítólag csak egy éjszaka volt, de rájöttek nem egymást keresik.

Arra gondoltam, hogy ezt valahogy megemlítem a kiszemeltemnek. Szerintetek megundorodna ettől a nőtől? Nem is értem mit akar tőle, hűvösebb és visszafogottabb, de ha csak rámosolyog a kiszemeltem csak őt bámulja.

Szóval így lenne esélyem nála ha ez a nő kiesik a képből?

27 éves vagyok, a szerelmem 34, a másik nő 30.



2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én csak reménykedtem, kapaszkodtam az utolsó szalmaszálba.
2023. márc. 16. 14:49
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Jobb, ha szembenézel a valósággal, mintha hülyét csinálsz magadból és még rontasz a helyzeteden.
2023. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Legyél jobb másnál.

De ne azzal, hogy másokat lehúzol.

2023. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hány nőt próbálsz meg kitúrni az életéből, soha nem fogod érdekelni. Már így se kellesz neki, de vigyázz mert ha jobban megismer és rájön, hogy mekkora undorító féreg vagy, akkor még a haverkodást is elfelejtheted.
2023. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kockázatos. Magadtól is elveheted a kedvét ha szerinte nem értéktelenít el egy nőt a szex.
2023. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem megundorodna, hanem még féltékeny is lenne :D
2023. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg mondjad.

Most mit veszítesz ezzel?

Pasik azt nem igazán szeretik,ha ismerősnek/havernak megvolt a kiszemelt lány.

Előbb utóbb úgyis megtudná mástól..

2023. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16: De ha féltékeny lenne az is jó nem? Kiábrándulna?


17: Először én is így gondoltam de a többi válasz elbizonytalanított.

2023. márc. 16. 16:42
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem biztos, hogy megundorodna egyáltalán. Talán még jobban tetszene neki, hogy a barátjának is tetszett. Viszont lehet, hogy saját magadból még barátként is kiábrándítana.
2023. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsilatban meg féltékeny lennél a csajra, vagy vele csalna.
2023. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!