Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel elvehetem a kedvét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elvehetem a kedvét ettől a másik nőtől, és inkább engem választana?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy ismerősömbe. Barátaim által ismertem meg. Próbáltam vele minél többször beszélgetni, flörtölni, hülyéskedni de egyelőre csak kedvesen elbeszélgetett velem. Megtudtam, hogy bár szingli, egy ideje odavan egy másik nőért. Lassan közeledik hozzá mert pár hónapja ért véget egy kapcsolata.

Viszont azt is megtudtam, hogy a szerelmem egyik haverja jó pár évvel ezelőtt lefeküdt ezzel a nővel. Állítólag csak egy éjszaka volt, de rájöttek nem egymást keresik.

Arra gondoltam, hogy ezt valahogy megemlítem a kiszemeltemnek. Szerintetek megundorodna ettől a nőtől? Nem is értem mit akar tőle, hűvösebb és visszafogottabb, de ha csak rámosolyog a kiszemeltem csak őt bámulja.

Szóval így lenne esélyem nála ha ez a nő kiesik a képből?

27 éves vagyok, a szerelmem 34, a másik nő 30.



2023. márc. 16. 13:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el neki!

Megérdemli az ilyen.

Aki a rin*yókat kergeti.

Ki tudja a másik pasin kívül még hány ismerősének volt meg...

Attól,mert Te viszed a pletykát,még nem lesz meg nem történt.

A srácnak is joga van tudni a nő múltját,akiért odavan.

2023. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gyerekes lenne a részedről, bár látom, régebbi kérdésről van szó.

Hogy alakult végül?

2023. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem mondtam végül semmit neki, hagytam az egészet. Elkezdtem nyitni mások felé és most talán alakul valami egy másik férfival. :)

Amúgy ők sem jöttek össze, nem tudom mi történt vagy mi nem történt kettejük között. De utólag nagyon örülök, hogy hallgattam rátok, nagyon ciki volt most is újraolvasni a kérdésemet.

2023. júl. 15. 09:59
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jol van, jobb hogy belátás még időben.
2023. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!